Суперліга. Анонс передостаннього туру

0
37

05.06.2021. 13:00. ст. «СШ №21», Кам’янське. Суперліга. 17 тур

ФК «Олімп» (Кам’янське) — ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) 

«Олімп» приймає аутсадера Суперліги. Підопічні Ігоря Половенченкова після вдалого весняного старту пригальмували в двох домашніх іграх. Впевненість знаходиться з хорошою грою і, звичайно ж, результатами. Тому господарі хочуть порадувати своїх уболівальників довгоочікуваною перемогою, а криворіжці в черговий раз спробують набрати очки в другій частині сезону.

05.06.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Суперліга. 17 тур

«Легіонер» (Дніпро) — «Авангард» (Покров)

Матчі між цими командами завжди носять напружений характер і велику інтригу. «Легіонер» дуже непоступливий і мотивований в домашніх стінах. «Авангарду» також потрібна перемога, так як нічийна серія затягнулася і «Павлоград» підібрався вкрай близько. Підопічним Олександра Самойлова втрачати третю позицію не хочеться, тому очікується цікаве протистояння.

06.06.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Суперліга. 17 тур

ФК «Тополь» (Дніпро) — ФК «Скорук» (Томаківка)

У кожної команди свої завдання: «Тополь» хоче якомога вище піднятися в турнірній таблиці, а «Скорук» обкатує найближчий резерв і дивиться в майбутнє с отимізмом. Подивимося, чи знайдуть мотивацію томаківці, так як всі трофеї в області у них в музеї, а в Чемпіонаті є ще декілька важливих ігор..? 

06.06.2021. 18:00. ст. «Шахтар», Павлоград. Суперліга. 17 тур

ФК «Павлоград» — ФК «Дружба» (Кривий Ріг) 

Матч туру! Ця гра вкрай важлива в розподілі місць у турнірній таблиці Суперліги 2020/2021. Підопічні Андрія Ілляшова, в разі перемоги в цій грі, закрутять божевільну інтригу в кінці сезону. Але «Дружба» не так проста…У криворіжців міцний та якісний колектив, який довів це в фінальному кубковому протистоянні зі «Скоруком» на їх домашній арені в Покровському, зігравши на рівних. У цій грі очікується велика кількість єдиноборств, довгих передач, так як поле на «Шахтарі» не в найкращому стані, та емоцій. Хорошої гри обом командам!

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ