«Скорук» та «Дружба» здобувають вольові перемоги з однаковим рахунком. «Авангард» знову грає унічию

0
22

05.06.2021. 13:00. ст. «СШ №21», Кам’янське. Суперліга. 17 тур

ФК «Олімп» (Кам’янське) — ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) — 6:0 (4:0)

«Олімп» не відчув належного опору від свого суперника і розгромив молоду команду з Кривого Рогу. Гра проходила під диктовку підопічних Ігоря Половенченкова, які контролювали хід зустрічі з першої і до останньої хвилини матчу. Ця перемога дозволила «Олімпу» піднятися на 5-ту сходинку в Суперлізі. А для «Пенуела» це була заключна гра в сезоні. Криворіжці здобули едину перемогу ще в першому колі, і примітно те, що вона була здобута саме над кам’янчанами.

05.06.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Суперліга. 17 тур

«Легіонер» (Дніпро) — «Авангард» (Покров) — 1:1 (0:0)

На стадіоні «Олімпійських резервів» зустрілися приблизно два рівних суперника, хоча і в турнірній таблиці команди боряться за різні позиції. «Авангард» приїхав до Дніпра за перемогою, але здобути її так і не зміг. «Легіонер» провів хороший матч, незважаючи на те, що підопічні Брайта Ньярко з 73-ї хвилини грали вдев’ятьох: 2 вилучення в складі господарів трохи змінили хід зустрічі. Але все ж варто віддати належне «Легіонеру», який зумів вистояти від постійних атак покровчан, і навіть в деяких моментах, виходив в небезпечні контратаки, але впевнено зіграв страж воріт гостей покровчан. У підсумку голи в цій грі команди забивали тільки з 11-ти метрових ударів.

06.06.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Суперліга. 17 тур

ФК «Тополь» (Дніпро) — ФК «Скорук» (Томаківка) — 2:4 (1:0)

«Тополь» провів класний перший тайм, не давши особливо розгулятися біля своїх воріт атакуючим гравцям «Скорука», при цьому свій момент біля воріт Омара Шоі дніпряни знайшли. 1:0 і команди пішли на перерву. Другий тайм почався для «Тополя» вельми невдало: червона картка захисникові і 11-ти метровий удар, який впевнено реалізував Олександр Зейналов. Команди завелися, було багато апеляцій, жовтих карток і, що найголовне, красивих голів. У цій історії Чемпіон Суперліги 2020/2021 томаківський «Скорук» виявився сильнішим, вигравши свій 14-й матч поспіль в турнірі, а «Тополю» варто віддати належне, так як хлопці за дві зустрічі забили чотири м’ячі в ворота флагмана аматорського футболу Дніпропетровщини з п’яти можливих.

06.06.2021. 18:00. ст. «Шахтар», Павлоград. Суперліга. 17 тур

ФК «Павлоград» — ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — 2:4 (2:2)

Цей матч для «Павлограда» був дуже важливим у боротьбі за бронзові нагороди турніру. Але в гості до підопічних Андрія Ілляшова прибула грізна «Дружба», яка в цьому сезоні була «хорошим подразником» для чемпіона «Скорука». Господарі не стали затягувати і забили швидкий гол. Але гості майже відразу ж відповіли свої випадом. 1:1! До 13-й хвилині матчу глядачі побачили 2 красивих м’яча і це був тільки початок…У підсумку перша половина матчу пройшла в рівній і безкомпромісній боротьбі, яка завершилася бойовими 2:2! А ось другий тайм розставив все на свої місця: підопічні Руслана Переверзія дотисли свого суперника, покинувши Павлоград з  важливою вікторією. Криворіжцям залишилося набрати 1 бал, щоб бути недосяжними до найближчого переслідувача — «Авангарда».