«Дзержинець» — чемпіон Другої ліги області 2020/2021! ФК «Темп» — срібний призер, а «Металург» втішається бронзою

0
114

19.06.2021. 12:00. ст. «Монтажник», Дніпро. Друга ліга. 14 тур

«Металург» (Дніпро) — ФК «Темп» (Солоне) — 1:5 (1:1)

19.06.2021. 18:00. ст. «СШ №21», Кам’янське. Друга ліга. 14 тур

«Дзержинець» (Кам’янське) — ФК «Олімп-2» (Кам’янське) — 1:0 (1:0)

Божевільна розв’язка чекала на нас в заключному турі Другої ліги Дніпропетровської області сезону 2020/2021! Фаворитом був «Металург», так як команді Євгена Ткаченка потрібно було перемогти з будь-яким рахунком солонянський «Темп». Але гості приїхали в Дніпро за перемогою, так як і вони мали шанси на «золото» турніру. Класний і напружений перший тайм завершився бойовою нічиєю і до 78-ї хвилини на полі стадіону «Монтажник» кипіли справжні пристрасті, поки їх не порушив гол ветерана «Темпа» Михайла Бардаченко. Кінцівка була гаряча: «Металург» кинувся вперед відіграватися, але у відповідь пропустив в контратаках ще 3 м’ячі. Нервові останні хвилини далися взнаки: на трибунах вболівальники обох команд щось не поділили та  між ними спалахнула масова бійка…Підсумковий разунок 5:1 на користь гостей, які с нетерпінням очікували матч в Кам’янському…
«Дзержинець», зрадівши перемозі в Дніпрі «Темпа» з Солоного та зрозумів, що всі козирі в їх руках. Дербі Кам’янського! Підопічні Валерія Палійчука провели свій не найкращий матч, так як в суперниках була молодь «Олімпу-2», яка займала останнє місце в турнірній таблиці. Гра вийшла дуже напруженою і номінальні гості хотіли дуже зіпсувати турнірне становище «Дзержинця», але все ж свій гол лідер забив в кінцівці 1-го тайму: автор забитого м`яча півзахисник Олег Барбуль. У другому таймі продовжилися гойдалки, які так і не завершилися взяттям воріт. Мінімальна вікторія «Дзержинця», яка забезпечила їм золоті нагороди! З цим ми і вітаємо керівництво команди, весь тререскій штаб і футболістів, які пройшли цей непростий шлях. «Темп» і «Металург» отримують срібні та бронзові медалі, відповідно, з чим ми їх щиро вітаємо!