Кубок області. Завершився 2-й тур

0
76

У центральному протистоянні 2-го туру Кубка Дніпропетровської області зійшлися криворізька «Дружба» та синельниківський «Дніпроагро». Протягом всієї гри на полі точилася приблизно рівна боротьба, з невеликою перевагою господарів. Моментів команди створили небагато, а ось 100%-й гольовий шанс втілив Максим Корж, реалізувавши 11-й удар за 15 хвилин до фінального свистка. Підопічні Олександра Родзіна пішли у фінальний спурт, але рахунок так і не змінився.

Ще один цікавий матч пройшов в Кривому Розі: «Лозуватка» приймала томаківський «Скорук». Класний і напружений матч, в якому було все! На 11-й хвилині матчу Чайковський Андрій не впорався зі своїми нервами і дуже грубо зіграв проти томаківця. Арбітр був безжалісний, відразу видаливши порушника. Після цього моменту підопічні Олександра Степанова захопили ініціативу. Але «Лозуватка» гідно оборонялася і змогла втримати тиск суперника, а на 50-й хвилині склади вирівнялися: Артем Перебора в нецензурній формі грубо висловився на адресу арбітра, залишивши своїх партнерів в 10-х. Але чемпіон Суперліги сезону 2019 був рішуче налаштований на перемогу і в одному з епізодів захисник Олексій Пінчук виводить свою команду вперед. Підопічні Олега Студнікова кинулися в атаку, але «Скорук» втримав мінімальну перевагу. Тепер в останній грі томаківців влаштує і нічия з ФК «Павлоградом», щоб потрапити напряму в 1/8 фіналу Кубка області 2020/2021.

У Покрові дербі двох «Авангардів» завершився впевненою перемогою господарів (3:0). Підопічні Сергія Кальяна провели хороший матч, після якого ця вікторія вивела їх на перше місце тунірної таблиці групи «С», випереджаючи «Борисфен» тільки за додатковими показниками. Що стосується спортклубівців, то вони переграли «Легіонер» (2:0) і тепер матч за першу сходинку і пряму путівку в 1/8 Кубка області пройде в неділю в Покрові.

А ось матч в Письменному був недограний через темряву. На жаль, матч «Зб.Васильківки» та «Зб.Синельників.р-ну» затримався та почався невчасно. Тому кінцівку матчу не дограли і тепер контрольно-дисциплінарний комітет АФДО на найближчому засіданні прийме рішення по цій грі.

Ще одне дербі пройшло в Кривому Розі, де «Фортуна» та «ІДС» провели результативну зустріч, що примітно «Фортуна» по ходу зустрічі постійно виходила вперед, але «ІДС» знаходив в собі сили зрівнювати рахунок в матчі. В результаті бойові 2:2!
Хочеться привітати з першою перемогою «Скіф», який в надрезультативному матчі здолав кам’янський «Рапід» (5:2). Тепер ця група наповнена інтригами, які розвіються після останнього туру.