Суперліга. Анонс 3-го туру

0
41

29.08.2020. 17:00. с. Покровське

ФК «Скорук» (Томаківка) –  ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг)

Минулорічний чемпіон Суперліги прийме одного з аутсайдерів турнірної таблиці — ХФК «Пенуел». Господарі — фаворити матчу і просто зобов’язані брати чергові «3» бали. Цікаво, що протиставлять криворіжці грізному супернику.

29.08.2020. 17:00. ст. «Спорткомплекс ФК Гірник», Кривий Ріг

«Дружба» (Кривий Ріг) – «Лозуватка» (Криворізький р-н)

Криворізьке дербі! І це однозначно — матч туру, в якому зійдуться лідери Суперліги — «Дружба» і «Лозуватка». Обидва колективи мають 2-і перемоги в 2-х стратових матчах,  з однаковою різницею забитих і пропущених м’ячів. Що стосується шансів, то дуже непросто виділити фаворита матчу. Але буквально недавно ці колективи зустрілися в першості Кривого Рогу, де мінімальну перемогу святкувала «Лозуватка». Тому матч наповнений інтригами, які розвіються вже зі стартовим свистком арбітра…

30.08.2020. 16:30. ст. «Авангард», Покров

«Авангард» (Покров) – «Скіф» (Дніпро)

Ще один аутсайдер їде в гості до лідера турніру — «Авангарду». Покровчани дуже потужно грають удома, тому дніпрянам буде складно стримати натиск господарів. Чи вийде вивезти очки у «Скіфа» — дізнаємося вже в неділю!

30.08.2020. 17:00. ст. «Монтажник», Дніпро

ФК «Тополь» (Дніпро) –  ФК «Павлоград»

Цікаве протистояння, яке приковує глядачів своєю непередбачуваністю! Обидві команди сповідують атлетичний і бойової футбол, тому емоції в таких матчах часом зашкалюють. Удачі командам і ми сподіваємося, що команди продемонструють якісний і видовищний футбол!

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ