Феєрія Янюка в Кривому Розі та Скарлоша в Дніпрі… «Авангард» несподівано оступився в Покрові…

0
105

29.08.2020. 17:00. с. Покровське

ФК «Скорук» (Томаківка) –  ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) — 5:0 (3:0)

Томаківці не залишили шансів криворіжцям, розгромивши гостей 5:0. У першій половині зустрічі підопічні Олександра Степанова відгрузили «Пенуелу» 3 м’ячі, а в другій половині погром довершили м`ячі Олексія Пінчука та Данила Багнюка.

29.08.2020. 17:00. ст. «Спорткомплекс ФК Гірник», Кривий Ріг

«Дружба» (Кривий Ріг) – «Лозуватка» (Криворізький р-н) — 5:2 (2:0)

А ось в центральному матчі туру боротьби не вийшло. «Дружба» провела класний матч, особливо в атаці, створивши масу гольових моментів біля воріт Жигалюка. Один тільки Янюк міг оформити пента-трик, але Олексій задовольнився лише 3-ма забитими м’ячами. А ось для «Лозоватки» це був не найкращий день, так як в захисних редутах гостей був прохідний двір. У підсумку на 5-ть м’ячів «Дружби» підопічні Олега Студнікова відповіли тільки 2-ма.

30.08.2020. 16:30. ст. «Авангард», Покров

«Авангард» (Покров) – «Скіф» (Дніпро) — 0:0 (0:0)

А ось Покрові грянула справжня сенсація! «Авангард» провів свій домашній матч в постійних атаках, але дніпряни провели хороший матч, борючись не на життя, а на смерть. Підопічні Михайла Бардаченка в підсумку зуміли стримати натиск господарів і вивезли бажану нічию з Покрова.

30.08.2020. 17:00. ст. «Монтажник», Дніпро

ФК «Тополь» (Дніпро) –  ФК «Павлоград» — 0:3 (0:1)

Перша половина матчу пройшла з невеликою перевагою «Тополя», але дніпряни свої моменти розтринькали і класні шанси для взяття воріт нереалізували. І відразу ж за це поплатилися в самій кінцівці тайму: Андрій Скарлош класно вистрілив із-за штрафного майданчика, змусивши капітулювати воротаря дніпрян. У другому таймі плеймейкер «Павлограда» не зупинився і спочатку віддав гольову передачу на свого партнера по команді, а пізніше і сам поставив жирну крапку в матчі.