«Скорук» перемагає головного конкурента. Дебют «Олімпа» та перший заліковий бал «Тополя»…

0
63

06.09.2020. 15:00. ст. «Спарта», Кривий Ріг

ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) — Авангард (Покров) — 0:3

«Авангард» їхав до Кривого Рогу виключно за перемогою, так як в попередньому турі була неприємна домашня осічка зі «Скіфом». Господарі поля показали зуби і близько 30-ти перших хвилин грамотно тримали оборону і не давали супернику відкрити рахунок. Але ближче до кінця тайму покровчани все ж таки добилися свого, а в другій половині зустрічі довели таки справу до розгрому.

06.09.2020. 17:00. ст. «Спорткомплекс ФК Гірник», Кривий Ріг

«Дружба» (Кривий Ріг) – ФК «Скорук» (Томаківка) — 0:1

Центральний матч туру пройшов з великою кількістю боротьби і емоцій! Обидві команди до цього матчу йшли без втрат, тому заслужено ділили пальму першості. Томаківці напередодні гри з «Дружбою» провели непросту домашню зустріч 1-го туру Чемпіонату Укрїни серед аматорів з «Каховкою», яку в другому таймі все-таки дотиснули: відзначилися Пінчук і Багнюк. Данило, до слова продовжив свою гольову феєрію і приніс перемогу «Скоруку» і в матчі з криворіжцями, забивши ще в першому таймі. «Дружба» ніяк не хотіла миритися з незадовільним результатом намагаючись всіма силами врятувати хоча б нічию, але підопічні Олександра Степанова втримали надважливу гостьову вікторію з принциповим суперником.

06.09.2020. 17:30. ст. «Будівельник», Кривий Ріг

«Лозуватка» (Криворізький р-н) — ФК «Павлоград» — 1:2

Трохи несподівана перемога гостей. Після поразки від «Дружби» в минулому турі підопічні Олега Студнікова ніяк не можуть прийти до тями, поступившись другу зустріч поспіль. Павлоградців хочеться привітати з важливими 3-ма балами, які наблизили команду до лідируючого пелотону.

06.09.2020. 18:00. ст. «Монтажник», Дніпро

«Скіф» (Дніпро) — «Легіонер» (Дніпро) — 1:6

У цій грі боротьби особливо не вийшло і «Легіонер» заслужено взяв 3 бали. Хоч «Скіф» був більш свіжий, так як «Легіонер» в суботу провів непросту зустріч в Запоріжжі на ААФУ проти місцевого Металурга-2 (4:4). Але у номінальних гостей прослідковувася величезний запас міцності, якого вистачило, щоб впевнено розправитися зі «Скіфом».

06.09.2020. 19:00. ст. «СШ №21», Кам’янське

ФК «Олімп» (Кам`янське) — ФК «Тополь» (Дніпро) — 0:0

Завершував тур в Суперлізі матч новачка ФК «Олімпа» і «Тополя», який до цієї гри ніяк не міг набрати свої перші очки в турнірі. Гра пройшла з великою кількістю моментів біля обох воріт. Обидві команди хотіли здобути бажану перемогу, але в завершальній стадії майстерність їх підвела …У підсумку бойова нульова нічия, яка дарує командам по 1 балу в загальну скарбничку.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ