Денис Мамченко: «Перемагає команда, а не індивідуальності»

0
21

Журналіст АФДО зустрівся та поспілкувався з президентом дебютанта Суперліги ФК «Тополь» Денисом Мамченком.

  • Денис Максимович, вітаємо з дебютом ФК «Тополь» в Суперлізі Дніпропетровської області. Але результати поки що не радують. Розкажіть, чого не вистачило в стартових матчах?

По-перше, Суперліга — це інший рівень в порівнянні з Першою лігою області. І наша адаптація до турніру, який на голову вище попереднього трохи затягнулася. Але в першу чергу, напевно, нам не вистачило голів, підвела реалізація, так як моменти ми створюємо і по грі не поступилися жодному супернику. Від гри до гри ми будемо додавати і я не сумніваюся, що тур-два і ми доб’ємося своєї першої перемоги.

  • У порівнянні з минулим сезоном у Вас дуже сильно оновився склад. На кого з гравців покладаєте найбільші надії? Хто в складні моменти готовий повести хлопців за собою?

Так, дійсно, прийшло багато нових гравців та повернулася частина хлопців, котрі раніше були у нас в команді. А виділяти нікого я не стану, а в першу чергу потрібно досягти того, щоб у нас була «команда-лідер», а не індивідуальні особистості. Перемагає команда, а не індивідуальності.

  • З командою працює новий тренер — Ігор Іванович Солоденко. Що змінилося з приходом цього коуча і який футбол він прививає команді?

Ну, в першу чергу, хотілося б подякувати Веремеєнко Едуарду Васильовичу, з яким ми провели гарний сезон у Першій лізі та вийшли до Суперліги. А що стосується Ігоря Івановича, то ключовим аспектом є тренерський підхід. Раніше акцент був на фізичну підготовку і гру в обороні, тепер весь тренувальний процес побудований через роботу з м’ячем. На тренуваннях в рівній мірі ми приділяємо увагу кільком речам: швидкі переходи з оборони в атаку і навпаки; над зміною напрямку атаки; також над завершенням гольових моментів. Ігор Іванович використовує інші тактичні схеми, відповідно, змінився і наш малюнок гри. Футболісти отримали нові ролі й інші завдання, які їм потрібно виконувати. Деякі хлопці стали грати на інших позиціях. Це не проста клопітка робота, якій потрібен час. Вірю, що вона принесе гарні плоди і ми будемо радіти великим успіхам нашої команди!

  • Ви як президент команди, яких результатів очікуєте від свого колективу в новому сезоні?

Ми зі спонсорами розуміємо всю силу і міць Суперліги, тому в першому сезоні для хлопців не ставим максимальних завдань. В першу чергу потрібно закріпитися в цьому дивізіоні і показувати хорошу гру, а результат прийде, я впевнений. Але команда робить все можливе, щоб добиватися позитивного результату в кожному матчі.

  • Цей сезон для вашої команди дебютний в найвищому дивізіоні області. Кого вважаєте головним фаворитом турніру і який матч очікуєте найбільше?

Напевно, виділю томаківців, які на мою думку головні фаворити турніру. Хлопці переросли цей рівень і їм пора вже в професіонали. Але «Дружба» і «Авангард» можуть скласти «Скоруку» хорошу конкуренцію. А насправді в цьому сезоні дуже міцний склад учасників і «Лозуватка» з «Павлоградом» теж можуть підставити будь-якому колективу підніжку. А чекаємо зустрічі з «Авангардом» на виїзді, так як ми ще не були в Покрові. Всі знають, що в цьому місті дуже люблять футбол і вболівальники заповнюють місцевий стадіон під зав`язку, тому в такій атмосфері вдвічі приємніше грати.

  • В цей складний час непросто тримати команду на плаву, ще й у Суперлізі. Хто спонсори у ФК «Тополь» і яку підтримку вони надають команді?

Мій товариш дитинства Гусейнов Самір та Тютюнник Сергій об’єдналися спільною ідеєю, почули мене і вирішили допомогти команді, тим паче фінансові запити в Суперлізі стали набагато вище ніж в минулому сезоні. Тепер у гравців ФК «Тополь» є все для того, щоб показувати хороший футбол і добиватися відмінного результату. Тому хотілося б подякувати Сергію і Саміру, що люблять футбол і роблять все можливе для розвитку та прогресу нашого колективу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ