Суперліга. Анонс 13-го туру

0
55

08.05.2021. 17:00. ст. «Шахтар», Павлоград. Суперліга. 13 тур

 ФК «Павлоград» — ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) 

Міцні середняки Суперліги зустрінуться в суботньому матчі в Павлограді. Обидві команди ще претендують на призовий п’єдестал, але в останніх іграх командам потрібно набирати максимум очок. Дуже інтригуюче протистояння, так як матчі цих суперників завжди носять принциповий характер.

08.05.2021. 20:30. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Суперліга. 13 тур

 ФК «Тополь» (Дніпро) — ФК «Олімп» (Кам’янське) 

«Тополь» почав офіційний сезон невдало, не вигравши жодної гри по весні. «Олімп» якраз навпаки: підопічні Ігоря Половенченкова виграли 2 зустрічі, поступившись лише лідеру турніру. Обидві команди показують комбінаційний атакуючий футбол, тому сподіваємося, що дніпряни та кам’янчани продемонструють свої найкращі якості та порадуюсь своїх уболівальників гарним результатом. 

09.05.2021. 17:00. ст. «Авангард», Покров. Суперліга. 13 тур

«Авангард» (Покров) — ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) 

Навесні господарі перекроїли свій склад і в атакуючих діях команди стався невеликий збій…Команда добре грає в захисті, не пропустивши в кубковому матчі зі «Скоруком», але і на гол в тому матчі покровчани не награли. У неділю у підопічних Олександра Самойлова є прекрасна можливість перервати безгольову серію. В гості до них приїде аутсайдер Суперліги ХФК «Пенуел». Звичайно ж, господарі фаворити зустрічі, але не варто недооцінювати молодь Андрія Трипольського, яка з кожною грою додає.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ