У Дніпрі відкрили Олімпійський дім!

0
24

Вчора, 8-го червня, у Дніпрі відкрили Олімпійський дім. Його звели «з нуля» поруч з новим спорткомплексом і реконструйованим стадіоном. Спортивний центр відвідав Президент України Володимир Зеленський, Президент НОК Сергій Бубка, Президент Української Асоціації футболу України Андрій Павелко, володарі Золотих м’ячів Олег Блохін та Ігор Бєланов, володар Срібної бутси Олег Протасов та багато інших поважних гостей.

«Для досягнення результатів і перемог необхідно мати досвідченого тренера. Але не менш важливо, щоб були створені сучасні умови для тренувань. І я радий, що в Дніпрі розвивається такий спортивний центр», — зазначив Володимир Зеленський.

У двоповерховому Олімпійському домі є конференц-зал на більш ніж 160 місць, тренерські, роздягальні, медпункт та коворкінг з веб-камерами. «Олімпійський дім звели поруч з реконструйованим стадіоном і нової 6-поверхової критої арени. Разом вони утворили масштабний спортивний простір, де є всі умови для виховання справжніх чемпіонів», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
На першому поверсі облаштували музей спортивних досягнень Олімпійських чемпіонів та кращих спортсменів України. Експозицію оглянув Президент та залишив своє побажання на стіні Олімпійського дому.

«Велика гордість для мене бути тут, разом з кожним чемпіоном, спортсменом, переможцем — реальними героями України. Честь і слава вам і всім, хто зробив цей будинок місцем спортивного серця Дніпра. З повагою, Володимир Зеленський (земляк)», — написав Глава держави.

Олімпійський дім — частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ