0
116

09.06.2021. 17:00. ст. «Авангард», Покров. Суперліга.

«Авангард» (Покров) — ФК «Скорук» (Томаківка) — 1:1 (1:1)

«Авангард» вийшов на цю зустріч з метою відібрати у Чемпіона залікові бали, які б гарантували бронзові нагороди підопічним Олександра Самойлова. Покровчанам це вдалося, матч для них складався дуже складно, але тим приємніше був сам результат після фінального свистка арбітра! Команди показали бійцівські якості і ще в першому таймі пробивали по одному 11-ти метровому удару: але господарі свій удар реалізували (Кисилевський Денис забиває другий удар поспіль з позначки), а ось хавбек томківців Зейналов Олександр не зміг переграти Данила Лутая. Але на початку гри, на даний момент, кращий бомбардир Суперліги Роберт Моланго забив важливий гол для своєї команди. Перша половина зустрічі завершилася результативною нічиєю. А от у другому таймі команди особливо не форсували події, що і відбилося на табло стадіону «Авангард». Нічия 1:1, яка дозволила покровчанам достроково відсвяткувати бронзу Суперліги 2020/2021. Наші вітання головному тренеру, президентові і всьому колективу з Покрова!

09.06.2021. 18:00. ст. «Спорткомплекс Гірник», Кривий Ріг. Суперліга.

ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — ФК «Тополь» (Дніпро) — 2:1 (1:1)

Криворіжці також повинні були не програти в домашній зустрічі дніпрянам, щоб забезпечити собі срібло турніру. Але початок матчу був за «Тополем», який до середини тайму з 11-ти метрового удару відкрив рахунок в грі. «Дружба» не відтягувала і забила відразу ж у відповідь. У другому таймі підопічні Руслана Переверзія включили додаткові резерви і дотиснули гостей: переможний гол на рахунку капітана команди Віталія Петриченка. Вітаємо тренерський штаб, президента і весь колектив криворізької «Дружби» з заслуженими срібними медалями Суперліги 2020/2021!