Валентин Рябоконь: «В 2021-му році хотілося б бачити команду «АГРО-КМР» з вищими завданнями та цілями»

0
87

Журналіст АФДО зустрівся в передноворічні свята з головним тренером «Агро-КМР» (Троїцьке) Валентином Анатолійовичем Рябоконем та поспілкувався про їх самобутній колектив, який стрімко увірвався в футбольну сім`ю Дніпропетровщини.

  • Валентин Анатолійович, «Агро-КМР» стрімко увірвався в футбольну сім’ю Дніпропетровщини. У минулому сезоні Ви виграли «золото» Другої ліги нашого регіону, а тепер йдете в трійці Першої ліги. Які у Вас очікування від майбутніх весняних протистоянь в Чемпіонаті?

Очікування нашої команди в весняних протистояннях – це показати в кожному матчі прогресуючу, удосконалену гру і поборотись за першість.

  • Якщо підвести маленьку риску під першою частиною офіційного сезону. Чого Вам не вистачило на даному етапі, щоб бути на вершині турнірної таблиці? Чи Ви на «своєму» місці в Першій лізі Чемпіонату області?

На мою думку, за результат команди відповідає головний тренер, отже мені є чому вчитись. Як говорить народне прислів’я: «Вік живи – вік учись».

  • З ким було найпринциповіше та цікаво виходити на футбольне поле? На кого налаштовувалися по-особливому?

 Чесно кажучи, очікувані результати не завжди справджуються. Мені особисто це дуже добре відомо. Тому налаштовувалися на кожну гру з  максимальною самовіддачею.

 

  • Незважаючи на свою недосвідченість участі в таких турнірах, «Агро-КМР» пробрався до ¼ фіналу Кубка області, поступившись лідеру турніру «Скоруку» з Томаківки. Яким Вам запам’ятався той матч? І якби була можливість, хотіли б на тому етапі отримати іншого суперника?

Особисто я дуже хотів, щоб команда зустрілася на футбольному майданчику з ФК «Скорук», бо я розумів, що ця гра вирішить для команди «АГРО-КМР» дуже багато різних питань і дасть поштовх для майбутнього розвитку. Хоча всі розуміли, що буде дуже складно, а з іншого боку – м’яч круглий і сюрпризи трапляються.

  • Але, щоб приймати таких грізних суперників в Троїцькому, граючи вже в Суперлізі області, потрібно належне футбольне поле. Чи є в планах реконструкція стадіону або хоча б якось оновити газон місцевого стадіону?

Наскільки мені відомо, плани на реконструкцію стадіону села Троїцького існують, але сказати, на якому вони рівні, складно.

  • Команда дуже швидко розвивається і це дуже радує. Яким Ви бачите «Агро-КМР» в 2021-му році?

В 2021-му році хотілося б бачити команду «АГРО-КМР» з вищими завданнями та цілями. Команда повинна показувати кращий змістовніший футбол, а також ще більше радувати своїх вболівальників.

  • Напередодні Новорічних свят, чого хотіли б побажати нашому футбольному регіону в Новому 2021-му році?

На думці тільки одне: розвиток дорослого та дитячого футболу в містах та селах. Але є розуміння, що це зробити дуже складно, бо багато залежить від порядку та економічного стану держави. Слава Україні!

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ