Євген Прошенко: «За нашою командою пильно стежать селекціонери, тренери професійних команд, тому наші хлопці на олівці клубів УПЛ і ПФЛ»

0
487

Журналіст АФДО зустрівся з головним тренером «УФК U-17» (Дніпро) Євгеном Олександровичем Прошенко та поспілкувався про його молодий та амбітний колектив, який навесні випускається з училища.

  • Євген, Ваші хлопці в цьому році випускаються і переходять вже в дорослий футбол. Розкажіть трохи про свою команду.

У моїй команді хлопці з різних регіонів нашої країни. Перший склад команди був зовсім іншим. За 4 роки достатню кількість дітей побувало на перегляді, багато хто отримав шанс, але залишилися тільки ті, хтолюблять футбол в собі, а не себе у футболі. Одним з важливих критеріїв відбору були людські якості футболіста. Для мене мало грати добре в футбол, потрібно ще й бути порядною людиною. Іноді мені здавалося, що я не тренер,а психолог. В підсумку у мене вийшло згуртувати хлопців в одне ціле, хоча вони всі різні за характером. Запорукою успіху нашої команди є велике бажання, повага, сила духу та звичайно ж дружба! Один за всіх і всі за одного! Так, хлопці в цьому році випускники. У нас залишився з ними останній ривок і все… Відпускати буду їх зі спокійною душею, тому що впевнений в них і вони готові піти у доросле життя. Це мій перший випуск, який я запам’ятаю на все життя!

  • Які завдання на офіційний сезон, який стартує навесні? Чи є шанси перемогти в Еліт-лізі ДЮФЛУ? 

Завдання на сезон стоять, вигравати кожну гру та найголовніше, щоб діти прогресували в футболі! Шанс є завжди, найголовніше працювати на тренуваннях і вірити в себе. Керівництво нашого училища, в особі директора Михайла Наумовича Лельчицького, в цей непростий час, надало нам всі умови для тренувального процесу, щоб ми сумлінно готувалися до офіційного сезону та дали бій в Еліт-лізі ДЮФЛУ.

  • Кого вважаєте фаворитом і Вашим головним конкурентом в Еліт-лізі ДЮФЛУ серед 17-ти літніх?

Фаворитом Еліт-ліги ДЮФЛУ вважаю топ школи українського футболу «Шахтар» і «Динамо». Також не можна недооцінювати команди Західного регіона. Такі школи, як «УФК-Львів», «Мукачеве» та «Карпати» завжди відрізняються антропометричними даними, характером, командним духом. Вони проповідують зовсім інший стиль футболу ніж наш регіон. Тому весна буде цікавою на події і найголовніше діти від таких матчів з кваліфікованими суперниками будуть тільки прогресувати!

  • Щоб добре підготуватися до офіційних ігор «УФК U-17» бере участь в Турнірі пам’яті Миколи Кудрицького. У команди хороші перспективи на потрапляння в першу 5-ку, яка побореться за головний трофей. Чи стоїть перед хлопцями якесь завдання в цьому турнірі?

Завдання на турнір — підготувати команду до весняної частини сезону, награти склад, плавно увійти в сезон, щоб хлопці отримали ігрову практику.

  • У цьому році зимовий турнір дуже рівний і непередбачуваний. Можете зараз сказати, хто на Вашу думку головний фаворит турніру? 

Головний фаворит Кубку Миколи Кудрицького «Скорук» і «Стандарт». До речі ці клуби очолюють наші випускники Степанов Олександр і Ротань Олексій. Останній є моїм другом і однокласником (жили в одній кімнаті).

  • У Вас в команді дуже багато цікавих і перспективних футболістів. Чи багато хлопців з «УФК U-17» викликають до збірної за своїм віком? І чи є ті, за ким уже пильно полюють наші професійні команди?

Кандидати в збірну є і щоб хлопці не розслаблялися прізвища називати не буду (так як дитяча психіка нестійка). За нашою командою пильно стежать селекціонери, тренери професійних команд, тому наші хлопці на олівці клубів УПЛ і ПФЛ.

 


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ