Костянтин Крутенко: «Безумовно, в команді є перспективні футболісти, які вже зараз тренуються з командою СК «Дніпро-1»».

0
195

Журналіст АФДО зустрівся з головним тренером ДАФ «Дніпро U-17» Костянтином Сергійовичем Крутенко, напередодні півфінального матчу Кубка Масима Білого 2021, та поспілкувався про справи його молодої та амбітної команди.

  • Костянтин, розкажіть, як довго працюєте з випускниками ДАФ «Дніпро U-17»?

Я працюю з ними, порівняно, недовго — з серпня 2020-го року.

  • В ДЮФЛУ Ви грали в 3 групі Еліт-ліги. Як йшли справи в першій частині сезону і які результати показували хлопці?

За підсумком першої частини сезону, моя команда зайняла 4 місце в III групі. В силу певних причин ми показали не найкращу гру, на яку здатні. Упевнений, що в 2-й частині ми покажемо більш якісний і результативний футбол.

  • «Дніпро U-17» по загальнокомандним очкам впевнено пробився у фінальний етап Еліт-ліги. Це говорить про те, що «Дніпро U-17» побореться за головний трофей найпрестижнішої дитячої ліги України. Які шанси у вашої команди на загальний успіх?

У тому, що ми пробилися до другого групового етапу, є заслуга не тільки моя і моєї команди. Злагоджена робота всіх 4-х команд під керівництвом таких тренерів, як Котенко, Єфименко і Марченко, привела до впевненого виходу нашої команди в наступний груповий етап Еліт-ліги. У будь-якій грі, так чи інакше, є шанс на перемогу. Але це не моя головна мета. Так, на цьому етапі їхньої ігрової кар’єри — я їх наставник, але я вважаю, що моя основна задача підготувати якісних гравців для СК «Дніпро-1» та до подальшого дорослого життя. Тому я приділяю увагу не тільки «техніці та фізиці», а й розвитку інтелектуальних здібностей дітей.

  • Чи є перспективні хлопці, які стукають у дорослий футбол? Можете виділити лідерів «Дніпра»?

Безумовно, в команді є перспективні футболісти, які вже зараз тренуються з командою СК «Дніпро-1». Але виділити когось одного або двох досить складно. Кожен з них має свої переваги і компетенцією, завдяки чому вони відмінно доповнюють один одного.

  • Для хорошої підготовки до офіційного сезону Ви заявилися в зимовий Турнір пам’яті Максима Білого. З невеликими труднощами, але все ж потрапили в плей-офф турніру. Чи цікаво було грати з більш дорослими командами? І хто на груповому етапі Вас приємно здивував своєю грою?

Я відповім так: гра з більш старшими суперниками — це завжди стрес. Особливо в їхньому віці. І закономірно, що саме в таких матчах проявляється характер, воля, сильні та слабкі сторони гравців.

  • У цю суботу Ви зіграєте непростий, але досить-таки цікавий матч з «Лідером U-19» в рамках ½ фіналу Кубка Максима Білого. Чого очікуєте від протистояння? І чи є мета перемогти в турнірі?

Зрозуміло, ми завжди націлені на перемогу. І ця гра не стане винятком. А від своїх гравців я очікую не тільки виконання тренерської установки і максимальної самовіддачі, але і нестандартних, творчих рішень на поле.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ