Кубок області 2021/2022. Звіт матчів 2-го туру

11.09.2021.16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Кубок області, гр. «А»

ФК «Легіонер» (Дніпро) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — 2:1 (1:1)

Голи: Оуедраого Муміні, 45+1′, Фрімпонг Деррік Отчере 58′, — Чепурко Юрій, 15′.

Попередження: Мікайла Алхассан Саддам, 22′, Асабесі Френсіс Аньорбоні, 43′, Іхеанічукву Оскар Оссі, 54′, Ель-Халфі Зайд, 81′, Браімі Моаммед-Ешеріф, 88′ — Лебедев Олександр, 90+3′.

Переможним для підопічних Ньярко Брайта видався фінальний день групового етапу, де господарі у себе вдома люб’язно вітали гостей з Кривого Рогу. Для обох опонентів цей поєдинок життєво важливий у плані виходу з группи, тому обидві команди виглядали досить енергійно у перші 45 хвилин ігрового часу. Від самого стартового свистка ініціатива у володінні м’чем була на боці господарів, але подача гостей з кутового та розстріл воріт впритик від Чепурко Юрія вивели підопічних Валентина Платонова уперед. Все це відбулося на 15-й хвилині. Не зважаючи на такий стан подій, «Легіонери» не віддавали перевагу у володінні м’ячем та ігрових моментах, і під завісу у роздягальню відправляє м’яча Оуедраого Муміні на 1-й доданій хвилині. Друга частина гри закріпила перевагу господарів. Постійний пресинг та контроль м’яча тримали у напрузі глядачів цього матчу. На 58-й хвилині Фрімпонг Деррік Отчере встановлює мінімальну перевагу для одноклубників. Завершальна частина матчу особливих моментів не набула. Вітаємо з першою перемогою «Легіонер» у цьому турнірі, а «ДЮСШ-1-Кривбас-84» бажаємо й надалі бути стійкими та перемагати!

11.09.2021.16:00. ст. «Будівельник», Кривий Ріг.  Кубок області, гр. «А»

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — 1:2 (1:1)

Голи: Бука Ігор, 3′ —  Гордієнко Артем, 35′, Лопин Юрій, 80′.

Попередження: Швидкий Віталій, 66′, Бука Ігор, 70′, — Грибов Сергій, 11′.

Мінімальна перемога з рахунком 1:2 дісталася ФК «Дружбі» на стадіоні «Будівельник», де номінальними господарями поля виступала ще одна криворізька команда, а саме ФК «Лозуватка». З перших хвилин лозуватківці відзначилися забитим голом, на 3-й хвилині відмітився Бука Ігор. Такий перебіг подій змусив гостей приймати швидкі зміни та адаптуватися до нової ситуації на полі, і це вилилося у реалізований гольовий момент! Гордієнко Артем зрівнює рахунок у поєдинку, нівелюючи всі намагання господарів. Станом на середину другого тайму рахунок лишався незмінним, але тиск та напруженість відчувалися з обох сторін, і першими під впливом чужого натиску зламалися саме футболісти «Лозуватки». На 80-й хвилині вирішальний гол цього матчу оформлює Лопин Юрій, даруючи своїй команді перемогу в цій сутичці. ФК «дружба» залишає за собою звання одноосібного лідера групової таблиці, маючи 6 балів. Дякуємо обом командам за цікаву та насичену гру!

11.09.2021.16:00. смт. Юр’ївка.  Кубок області, гр. «Б»

ФК «Агросфера» (Юр’ївка) — «АГРО-КМР» (Троїцьке) — 0:2 (0:1)

Голи: Дрозд Євген, 13′, 55′.

Попередження: Антипов Вадим, 26′, Головко Андрій, 46′, Триль Олександр, 48′ — Іджибашвілі Амберк, 46′.

Вилучення: Триль Олксандр, 71′.

Підопічні Рябоконь Валентина впевнено тримаються за другу сходинку турнірної таблиці. Відвідавши Юр’ївців, команда здобуває перемогу з рахунком 0:2. Підопічні Боженара Костянтина намагалися завдавати пресинг та створювати небезпечні моменти. Але реалізація у цей день була на боці Трійчан. Саме Дрозд Євген вивів свою команду вперед оформивши дубль, подарувавши зибитий м’яч у першому та другому таймах. Надалі ситуація у цьому матчі для господарів складалася не легкою, на 71-ій хвилині отримавши вилучення, футболісти ФК «Агросфера» залишилися в меншості. Активність переважала з обох боків, але рахунок залишився переможним за командою гостей. Ємоційне протистояння показали нам обидві команди, тож вболівальники були задоволені!

2.09.2021.17:00. ст. «Шахтар», Павлоград. Кубок області, гр. «Б»

ФК «Павлоград» — «Оріль» (Царичанський р-н) — 1:2 (1:1)

Голи: Пімонов Антон, 42′, Таран Іван, 66′ — Знібі Аюб, 23′

Попередження: Герасимов Сергій, 21′, Ільяшов Андрій, 80′, Воловой Євген, 82′, Скарлош Андрій, 83′- Маргарян Арамаіс, 36′, Зайцев Владислав, 80′, Добреля Володимир, 88′.

Досить напружене протистояння відбулося між командами ФК «Павлоград» та «Оріль». У першій половині матчу активність як гостей, так і господарів проявлялася забитими м’ячами. Першими вели атаку підопічні Андрія Ілляшова яким на 23-ій хвилині це принесло користь, влучивши м’яча у сітку воріт суперника вони відкрили рахунок. Царичанці кинулися відіграватися, й на 42-ій хвилині роблять рахунок нічийним. У другій половині матчу у захисті команди не відсиджувалися і теж могли забивати, але вийти вперед вдалося підопічним Ванди Євгена, які на 66-ій хвилині  закріпили рахунок і здобули мінімальну перемогу, де залишають за собою місце лідерів. Поєдинок видався не легким та досить цікавим. Глядачі подякували гравцям за видовищний футбол, а обидві команди із бойовим настроєм рухаються далі!

11.09.2021. 16:00. ст. «СШ№21», Кам`янське. Кубок області, гр. «В»

«Дзержинець» (Кам’янське) — «Перше Травня» (Томаківка) — 1:4 (0:3)

Голи: Елисеев Єгор, 64′ — Ігнатченко Єгор, 10′, Повалій Владислав, 15′,Добровольський Юліан, 44′ +, Голобородко Євген, 88′.

Попередження: Сягийло Ігор, 66′, Ситько Сергій, 82′ — Двиденко Євген, 50′, Божий Олексій, 62′, Смірнов Ілля, 67′.

Принципове протистояння за вихід з группового етапу відбулося 11 вересня. Для гостей втішним був би навіть нічийний рахунок, який приніс би бажаний один бал, залишивши за собою право на вихід з групи. В той час, як господарі мусили виривати перемогу як мінімум з рахунком 4:0, але фортуна була на боці гравців з Томаківки. Першу половину матчу гості нав’язували та диктували свої правила, три голи на 10-ій, 15-ій та 44-ій хвилині відповідно це показовий результат подібного тиску. Вже у другій половині гри господарі почали скорочувати відставання, але фінальну крапку поставили підопічні Давиденка Євгена. Нажаль, дива не трапилося. Намагань гравців з Кам’янскьокого було недостатньо задля перемоги, тож можемо побажати їм успіху у наступних протистояннях!

12.09.2021. 16:30. ст. «Трубнік ім. Куценка» , Нікополь. Кубок області, гр. «В»

ФК «Нікополь-2» — ФК «Легіон» (Синельникове) — 1:2 (1:0)

Голи: Кузнецов Микита, 19′ — Сиротей Сергій, 51′, Чорний Володимир, 90′.

Попередження: Лісниченко Даніїл, 32′, Кузнецов Микита, 44′ — Воробець Ярослав, 66′, Федорченко Денис, 75′, Іщенко Микита, 77′.

Останній матч групового етапу запам’ятався нам дербі Нікопольців та Синельниковців. Одразу слід зазначити, що лідерами протистояння важали саме ФК «Легіон». Однак це не означає, що їх суперники не могли викинути якийсь сюрприз. Несподіванкою став гол Кузнецова Микити на 19-ій хвилині. Після, гра заіскрила новими барвами, адже ціною був вихід з групи. Весь перший тайм та початок другого пройшли у відчутній напрузі. Пристрастей додав гол Сиротея Сергія на 51-ій хвилині. Дрів у вогонь підкидували обидві команди, але мов льодяний дощ на останній хвилині основного часу Чорний Володимир закріплює вихід з групи чудовим голом. На цій ноті можемо відзначити завершення групового етапу Кубка області. З нетерпінням очікуємо наступних матчів наших учасників!