Матч-легенд: у Дніпрі відбувся матч зірок Українського футболу

0
30

Минулий недільний вечір став особливим для міста на Дніпрі. Ветерани Футбольного клубу Дніпро, який став справжнім символом регіону, приймали на «Дніпро-Арені» Збірну ветеранів України. Матч присвятили 30-річчю Незалежності України, а на футбольний майданчик вийшли по-справді величезні зірки нашого футболу. Казати, що урочиста церемонія святкування тридцятиріччя викликала в Дніпрі ажіотаж – нічого не сказати.

 

Почалося все з годинної концертної програми і нагороджень. Після цієї величезної події Кубок Чемпіонів СРСР був передан у руки Голови Української Асоціації футболу Андрія Павелко, та забігаючи на перед, на наступний день став красенем у музеї Олімпійської слави Олімпійського Дому, що на Дніпрі. Сам же концерт на «Дніпро-Арені» вразив рівнем організації та масштабом. Потім прийшов час самого матчу, заради якого на трибуни на яких панувала приголомшлива атмосфера, прийшли кілька тисяч уболівальників.

У традиційних синіх кольорах на поле вийшли ветерани ФК «Дніпро». Склад збірної України також наполовину складався з футболістів, які колись виступали за наш клуб. Так, на поле вийшли Валерій Городов, Олексій Чередник, Олександр Поклонський, Євген Яровенко, Сергій Пучков, Мирон Маркевич, Олег Шелаєв, Юрій Максимов, Олег Таран, Едуард Сон, Микола Медін, Анатолій Дем’яненко, Владислав Ващук, В’ячеслав Шевчук, Олексій Михайличенко, Олександр Заваров, Сергій Назаренко, Олег Протасов, Олексій Бєлік, Сергій Нагорняк і багато інших зірок, досягнення яких, важко передти словами.

Відверто кажучи, що це символічний матч – не відчувалося! Загострення пристрастей було добре відчутним. Легендарні футболісти, відчувши кайф від гри, показали все, на що здатні. Красиві голи, швидкі атаки, емоції, все було в цей вечір на «Дніпро-Арені». Завершилося все бойовою нічиєю. Підсумковий рахунок — 4: 4.

Ну а після, звичайно ж третій тайм. Ну це вже зовсім інша історія.

Асоціація футболу Дніпропетровської області щиро дякує всім тим спонсорам, всім тим професійним клубам нашого регіону, які долучились до створення такого величезного свята для нашого міста, яке подарувало багатьом поколінням вболівальників нашого футболу, як сльози радощі так і приємні спогади минулого!

Свято вдалося!!!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ