0
36

06.11.2021. 13:00. ст. «Будівельник», Кривий Ріг. Кубок області, гр. «А»

ФК «Лозуватка» (Лозуватська сільська рада) — ФК «Легіонер» (Дніпро) — 1:6 (1:4)

Голи: Пшелуцький Максим, 17, Білий Олександр, 83′ (АГ) — Діа Амаду, 3′, Серебур Данієль, 36′, 43′, 57′, Акеле Зіон Мондей, +4′, 45′.

Попередження: Шрамко Віталій, 43′, Несекін Олег, 52′ — Ньяку Кваку, 4′.

ФК «Легіонер» у своїй групі зймає першу сходинку турнірної таблиці. Колектив, який має вже три результативні перемоги та одну поразку, де мінімально поступилися команді ФК «Дружба», ділячи з ними місце поряд та наразі однакову кількість очок — по дев’ять. У підопічних Студнікова Олега, справи поки що, виглядають не зовсім результативно. Колектив займає четверту сходинку, з чотирьма заліковими балами. Щодо матчу, «лозуватцям» не легко було грати проти лідера. Десь щастило, це зрозуміло, але вдалося вдзначитися лише одним забитим м’ячем, автором якого став Пшелуцький Максим. Білий Олександр також відзначився, але голом у свої ворота, подарувавши суперникам шостий м’яч. Підопічні Нйарко Брайта переважали, забитими шкіряними відзначились — Діа Амаду, Серебур Данієль, оформив хет-трік в цьому матчі, та Акеле Зіон Мондей, оформив дубль, яскравий гол з одинадцятиметрової відмітки.

07.11.2021. 14:00. смт. Юр’ївка, Кубок області, гр. «Б»

ФК «Павлоград» — ФК «Агросфера» (смт. Юр‘ївка) — 0:5 (0:1)

Голи: Д’яченко Роман, 43′, 50′, 70′, Антипов Вадим, 72′, 82′.

Попередження: Сичов Віталій, 34′, Буков Євгеній, 65′, Знібі Аюб, 78′ — Головко Андрій, 21′.

Вилучення: Воловой Євгеній, 68′.

У цій групі, як завжди виглядали яскраво лідери цього турніру ФК «Агросфера». Досить складне протистояння видалося для команди ФК «Павлоград», на виїзді. Нагадаємо, що господарі поля йдуть досить впевнено в цьому турнірі. Перша половина матчу була повністю під контролем господарів, інтенсивність пресингу гравців вражала, реалізація моментів на високому рівні, цим свідчіть рахунок 0:5. Другу сходинку наразі займають підопічні Боженара Костянтина, маючи сім очок. Фантастичні голи забили для своєї команди бомбардири Д’яченко Роман, оформивши хет-трік! Та Антипов Вадим, оформивши дубль! Так тримати.

07.11.2021. 19:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Кубок області, гр. «Б»

ФК «Тополь» (м. Дніпро) — «АГРО-КМР» (Троїцьке) — 2:2 (2:2)

Голи: Герасімов Ярослав, 26′, Кот Борис, 39′ — Губанов Ярослав, 9′, Делятинський Дмитро, 18′.

Попередження: Зінченко Дмитро, 25′, Свинобой Єдуард, 28′, Шмиговський Олександр, 87′ — Надєін Олег, 45′, Тарасов Іван, 89′, Інджибашвілі Амберк, 90+3′.

Матч вийшов дуже емоційним і напруженим! ФК «Тополь»  перший тайм зіграв більш грамотно і надійно в захисті, але пропустив два забиті м’ячі від суперника, авторами яких стали Губанов Ярослав та Делятинський Дмитро. А також раціонально в атаці : в середині та в кінці тайму Герасімов Ярослав і Кот Борис зрівняли рахунок цього протистояння. У другому таймі ні одна із сторін не зуміла відзначитися більше шкіряними, але яскравих моментів було вдосталь.

07.11.2021. 15:00. ст. «Надія» м. Кам’янське. Кубок області 2021/2022 Група «В»

ФК «Рапід» (м. Кам‘янське) — «Перше Травня» (Томаківка) — 1:1 (0:1)

Голи: Проказа Давид, 90+1′ — Повалій Владислав, 35′.

Попередження: Бондарєв Віталій, 23′, Артеменко Олександр, 76′ — Омельков Олександр, 52′, Повалій Владислав, 61′.

Вилучення: Талан Денис, 85′.

ФК «Рапід» на домашньому стадіоні «Надія» приймав лідера цієї групи «Перше Травня». Де команди так і не змогли виявити сильнішого та розписали бойові 1:1.Ця нічия зіграла на руку господарям, але боротьба продовжується! Підопічні Худжадзе Руслана мають в своєму активі чотири залікові бали, а футболісти з Томаківки  десять. Цікаво подивитися на наступні протистояння обох колективів, які на даному єтапі показали гостроатакуючий футбол!