Початок Турніру пам’яті Миколи Кудрицького. Анонс матчів 1-го туру

0
63

4-5 грудня стадіон «Олімпійські Резерви» приймає турнір з футболу пам’яті Миколи Кудрицького, який є візитною карткою Асоціаціі Футболу Дніпропетровської області та вже протягом декількох десятеліть проводиться на теренах Дніпропетровщини!

Цього року у турніри число учасників зросло, тому в турнірі візьмуть участь десять аматорських колективів, які кожного року вшановують футбол у Дніпропетровський області. Нагадаємо Вам, що переможцем попереднього Турніру став ФК «Скорук».

А зараз ми демонструємо майбутні матчі першого туру змагань:

 

03.12.2021.12:00. ст. «Металург», Кривий Ріг

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — «УФК U-17» (Дніпро)

Вже цієї п’ятниці стартує 1-й тур Турніру пам’яті Миколи Кудрицького, між командами «ДЮСШ-1-Кривбас-84» та «УФК U-17». У цій парі зійдуться досвід та молодь, а хто тріумфує, побачимо вже завтра! 

 

04.12.2021. 10:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

НФК «Дніпро» — ФК «Тріумф»

Другим матчем 1-го туру зустрінутья команди молодих дніпровських лідерів НФК «Дніпро» та нова також дніпровська команда ФК «Тріумф». Досить цікаво познайомитися з новими гравцями, тож як ці колективи розпочнуть турнір дізнаємося вже в цю суботу!

 

05.12.2021.12:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

«Оріль» (Царичанський р-н) — «АГРО-КМР» (Троїцьке)

Нещодавно ці колективи зустрічалися між собою в рамках Суперліги Дніпропетровської області. Остання зустріч 3:1 відбулася на користь «АГРО-КМР». Але загалом, приблизно рівна пара, в якій прогнози поки що робити не хотілося б. Удачі обом командам!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ