Координаційний центр УАФ відправив на футбольні бази країн Європи вже більше тисячі дітей

0
37

Cьогодні Координаційний центр Української асоціації футболу, який очолює президент організації, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, відправив до Італії ще 80 вихованців українських футбольних ДЮСШ.

В Італії юні футболісти будуть розселені в комфортних умовах та отримають усе необхідне для навчання й тренування. Загалом за два тижні УАФ домовилася з іноземними партнерами про розміщення більше тисячі дітей, яких радо зустрічали в Угорщині, Італії, Молдові, Хорватії, Латвії й Румунії, за що футбольна спільнота України дуже вдячна іноземним партнерам.

Зокрема, 30 осіб розмістила академія м. Дьйор, 18 осіб — «Пушкаш Академія» м. Фельчут, 119 осіб були прийняті в Кішварді, 60 осіб — у Будапешті (академія ФК МТК), 40 осіб — у Дебрецені (академія ДВСК), 34 особи — у Дьйошдьорі (академія ДВТК) і 60 осіб — у Сомбатхеї («Іллеш Академія»). Організацією перевезень дітей до Угорщини займається футбольна академія «Варда» з Кішварди.

Координаційний центр УАФ продовжує свою роботу й надає допомогу дітям, представникам футбольної спільноти України та сім’ям, які постраждали від бойових дій.

Контактний телефон штабу: +38 067 550 81 81.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ