12.10.2022р. вранці члени Гуманітарного штаба УАФ у Дніпропетровській області під керівництвом Алана Плієва відвідали один з шелтерів міста Дніпра!
210 переселенців, 47 з яких діти, зараз чекають деокупації своїх рідних міст та сел у одному з шелтерів міста Дніпра. Команда Асоціації футболу Дніпропетровської області не залишила їх без уваги та вранці 12 жовтня надала пакет гуманітарної допомоги! Теплі речі, ковдри та пледи, продукти харчування та солодощі для дітей сьогодні поїхали до тих, хто потребує допомоги!

Крім отримання подарунків діти мали змогу поспілкуватись з легендою Дніпровського футболу Олегом Тараном, Олімпійськими чемпіонами Євгеном Яровенком та Олексієм Чередником, а також у минулому професійним футболістом Артуром Карнозою.

Посмішки на обличчях та позитивні емоції — це ще одна ціль роботи гуманітарного штабу, який на максимум своїх можливостей допомогає тим, хто цього потребує у першу чергу!
Перемога вже близько, незабаром всі повернуться у свої рідні домівки, а спорт номер 1 у світі продовжить охоплювати мільйони людей нашої держави!

Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦






