Володимир Шевченко: «Будемо битися в кожній грі та ніколи не опускати руки!»

0
82

Журналіст АФДО перед стартом офіційних змагань в Дніпропетровській області поспілкувався з головним тренером ФК«ВПК-Агро-2-Поливанівка» Шевченко Володимиром Олександровичем.

  • Володимир Олександрович, наближається старт офіційних футбольних змагань в нашій області. Команда «Поливанівка-ВПК-Агро-3» готова через 2 тижні стартувати в Кубку області?

В цьому сезоні команда змінила назву і тепер буде називатися «ВПК-Агро-2-Поливанівка». А до старту ми вже готові і з нетерпінням чекаємо матчів Кубка області.

  • В яких турнірах брали участь Ваші хлопці в зимове міжсезоння? Чи була у них ігрова практика?

Так, звісно, практика була. Нещодавно брали участь в Кубку Майсурадзе. На жаль з підгруппи ми не війшли, але отримали гарну ігрову практику.

  • Як команда готується до офіційного старту змагань?

Проводимо спаринги з командами, з якими минулого року суперничали в Чемпіонаті Другої ліги.

  • У цьому сезоні Ви дебютуєте в Першій лізі Дніпропетровської області. Чого чекаєте від своєї команди? І які задачі Ви ставите перед хлопцями?

Для початку сподіваюся закріпитися в Першій Лізі. Будемо битися в кожній грі та ніколи не опускати руки!

  • Ми знаємо, що склад колективу складається переважно з місцевих футболістів. Чи буде посилення в команді? І які позиції потребують підсилення?

Підсилення в команді вже є! Але карти розкривати поки що не буду, на яких позіціях нові гравці. Ми готові до боротьби!!!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ