ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВ: «КІСТЯК КОМАНДИ СФОРМОВАНО, АЛЕ НОВАЧКИ ЩЕ БУДУТЬ»

0
91

Головний тренер и директор ФК «Скорук» Олександр Степанов розповів в інтерв’ю клубній пресслужбі про підготовку команди до дебюту у Другій лізі ПФЛ:

— Олександре Олександровичу, наскільки ви задоволенні якістю і умовами зборів у Горностаївці?

— У нас цілком непогані умови, а як для рівня Другої ліги, то вони взагалі хороші. Єдине — нам трохи дощі заважали. Були дні, коли кожен день йшов дощ, і поля повністю заливало, тому пару днів у нас випало з тренувального процесу. І те, що ми планували у нас повністю не вийшло тільки через погодні умови. А так тут хороші два зелених поля, одне стандартне, а інше трохи менше – тренувальне. Так що в цілому у нас  гарні умови для підготовки і ми не жалкуємо, що сюди приїхали.

— На цей час клуб оголосив про підписання 15-ти гравців. Можна сказати, що кістяк команди сформовано?

— Фактично так, але у нас є гравці на оглядинах, з якими ми ще плануємо підписати контракти. До початку чемпіонату ми точно підпишемо ще не менше чотирьох футболістів.

— Які позиції потребують підсилення у першу чергу?

— Центральний захисник – це основна позиція, на яку ми шукаємо виконавця. Теж саме стосується і позиції лівого захисника. Ну і так ще передивляємося і шукаємо гравців іншого амплуа.

— Позаду два спаринги. Наскільки вони стали інформативними для тренерського штабу?

— Звичайно, ці контрольні поєдинки стали дуже інформативними. У цих матчах ми у першу чергу дивилися на індивідуальні якості гравців: як вони рухаються, розуміють футбол, взагалі у якому фізичному стані. Завдань у цих спарингах досягти якогось результату, або награти якісь схеми, перед нами не стояло. Головним було переглянути гравців, адже дуже багато прийшло до нас нових футболістів. А загалом матчі вийшли дуже непогані: і з «Миколаєвим» ми добре провели перший тайм, і з «Енергією» непогано зіграли. Але зараз все ж таки оцінювати саму гру дещо зарано. А от у двох наступних спарингах, які ми проведемо 16 липня проти «Таврії-Сімферополь» і наступного дня знову ж з «Енергією», то там ми вже будемо ставити певні завдання перед хлопцями, і будемо формувати склад і гру команди безпосередньо на матч першого туру проти «Перемоги».

— І все ж таки сім пропущених м’ячів з миколаївцями сильно розчарували тренерський штаб?

— Ні, абсолютно. Повторюся, що ми не ставили якихось особливих завдань перед командою на цю гру, а головним було переглянути футболістів. Подивилися хто у якому стані, і після матчу відправили зі зборів трьох гравців, а зараз загалом ми вже розпрощалися з п’ятіркою виконавців, що готувалися з нами і нам у підсумку не підійшли. Але ж такі матчі необхідні, адже на зборах краще зустрітися із сильним суперникам і подивитися хто і як виглядає, ніж зіграти матч із слабим опонентом і на його тлі подумати, що у тебе все в порядку.

— Чи вже можна говорити про якісь завдання на сезон?

— Наше основне завдання – перемагати у кожному матчі і як можна вище забратися у турнірній таблиці. Все ж таки ми розуміємо, що будемо тільки дебютантами у Професійній футбольній лізі. Плюс у нас дуже сильна група, тому якогось точного завдання зайняти якесь місце у нас не буде стояти. Головним для нас буде показувати хороший футбол і зайняти як можна вище місце у чемпіонаті. Ну, а узимку вже подивимося, як ми виступили у першому колі, і тоді вже будемо ставити завдання на весняну частину першості.

— Ну і кілька запитань до вас, як вже до директора клубу. У першу чергу це по організаційним питанням від вболівальників: чи буде організовуватися транспорт на ігри до Нікополя, чи буде платним вхід на ігри, чи буде випускатися нова атрибутика клубу? І чим взагалі керівництво «Скорука» порадує усіх своїх прихильників в плані роботи з вболівальниками?

— Звичайно, ми прагнемо і будемо працювати із нашими вболівальниками. Будемо обов’язково замовляти транспорт і з Томаківки, і з Покровського, де у нас за останній рік з’явилося багато вболівальників, і якщо треба і з Покрова (це колишній Орджонікідзе), де також цікавляться нашою командою. Так що з вболівальниками ми будемо працювати, особливо з тими, хто хоче потрапити на гру, і для них буде безкоштовний проїзд, тобто усе це за рахунок клубу. Також будемо організовувати конкурси під час матчів, купувати для вболівальників атрибутику. Нам дуже важливо, щоб на нашу команду ходили глядачі і підтримували команду, а ми будемо робити усе, щоб з кожним матчем їх ставало все більше і більше. Щодо квитків на матчі, то можу сказати, що на стадіон «Електрометалург» буде або безкоштовний вхід, або вартість квитків буде мінімальною – 5-10 гривень. Це питання ми ще остаточно не вирішили. Крім того, ми будемо організовувати трансляції усіх домашніх матчів Другої ліги, так що ті вболівальники, які за якихось причин не зуміють відвідати безпосередньо гру, у будь-якому разі зуміють подивитися її в прямому ефірі.

Джерело: https://fcskoruk.com/

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ