Євген Фетисов: «Ми знайшли внутрішні ресурси та дотисли суперника»

0
106

Журналіст АФДО зустрівся з граючим тренером «Орілі» Євгеном  Фетисовим та підвів підсумки про виступи команди у весняній частині сезону.

  • Євген В’ячеславович, команда «Оріль» стала переможцем Кубка Максима Білого 2020/2021 і ось зовсім недавно царичанский колектив став володарем золотих нагород в Першій лізі області 2020/2021 з чим ми Вас і вітаємо! Розкажіть, як змінилася гра команди та що нового Ви привнесли в цей амбітний колектив?

В цілому нічого такого в колектив ми не привнесли, посилилися якісними футболістами. Між собою переговорили по-чоловічому та вирішили, що нам під силу це завдання. Ну і результат Ви бачили самі.

  • Суперником по «Золотому матчу» був «Агр-КМР» з Троїцького. Які були передчуття перед матчем? І як налаштовували хлопців на таке протистояння?

«Агро-КМР» дуже сильна команда і я вважаю, що протягом усього сезону ми були рівними суперниками про що свідчать і результати матчів. Шанси розцінювали як 50 на 50. У них, напевно була перевага в тренувальному процесі. У нас, швидше за все, було більше досвіду. Ви бачили, що вийшов гідний фінал, а супернику можна сказати тільки велике спасибі за гру, але пощастило більше нам.

  • Матч видався складним і напруженим. Лідер постійно змінювався, але все ж основний час завершився внічию. Обидві команди чекали на серію 11-ти метрових ударів, але за регламентом був ще додатковий час. Де Ви черпали додаткові резерви на ще півгодини гри?

Обидві команди в додатковий час грали вже з прицілом на серію 11-ти метрових ударів, але доля розпорядилася так, що закінчили ми це все достроково. А в цілому, звичайно ж, додаткові сили в собі було складно знайти, плюс температура давала про себе знати. Я, перебуваючи на футбольному полі, відчував не тільки свою втому, а й загальнокомандну. Але ми все-таки знайшли якісь внутрішні ресурси та дотисли суперника.

  • На церемонії нагородження в збірну року Першої ліги з «Орілі» потрапило аж 5 футболістів і Ви як головний тренер. Як вважаєте, чи об’єктивним був вибір? Чи можливо хотілося б більше бачити своїх хлопців у цьому списку?

Так, дійсно 5 футболістів разом зі мною потрапили в номінацію і це приємно як керівнику команди Євгенію Ванді, так і футболістам, і мені, що тут приховувати. Ну, вважаю, що деякі хлопці з нашої команди також могли претендувати на дану нагороду, але ми розуміємо, що і в інших командах були хороші футболісти. Тому я вважаю, що все закономірно.

  • Сезон завершений, команди зараз у відпустках. Підведіть підсумки виступів «Орілі» з періоду Вашого призначення на пост головного тренера команди.

Виграли Кубок Максима Білого, виграли офіційний турнір Першої ліги області, досягнувши максимальних результатів. Значить все робили правильно, тому підсумки максимальні. Велике спасибі треба сказати нашому керівнику Євгенію Ванді, так як він ставив перед нами максимальні завдання. Я сам вважаю, що без завдань немає сенсу грати. Він нас рухав вперед, а ми вже робили все від нас залежне.

  • Можливо є якісь трансферні чутки або інформація по наступному сезону?

Так, трансферні чутки є. Але, я думаю, Ви найближчим часом дізнаєтеся більш детальну інформацію з цього приводу. Поки остаточної домовленості немає, тому говорити нема про що.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ