0
35

28.08.2021. 13:00. с. Троїцьке. 3 тур

«АГРО-КМР» (Троїцьке) — ФК «Павлоград» — 3:0 (1:0)

За 7 днів ці коллетиви провели вже другу зустріч. І знову «АГРО-КМР» виявився сильнішим за гостей. У цій грі підопічні Андрія Ілляшова до 30-ї хвилини стримували тиск господарів, але все-таки до кінця тайму Артем Вовк реалізував вихід 1 на 1 з Юрієм Жуковим. 1:0! У другій половині матчу підопічні Валентина Рябоконя збільшили свою перевагу до 3-х м’ячів, довівши гру до впевненої перемоги.

28.08.2021. 16:00. смт. Нововоронцовка. 3 тур

ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — «Оріль» (Царичанський р-н) — 1:0 (1:0)

Класний і напружений матч! Складно віддати комусь перевагу, так як обидві команди провели хороший за якістю матч. Так, поле місцевого стадіону в Нововоронцовці було не кращої якості і це дійсно заважало футболістам показати свої найкращі якості. Единий м’яч був забитий з 11-ти метрової позначки: Алексанов Сергій не встиг за швидким Євгеном Соколаном і в своїй штрафній площі зіграв недбало проти форварда господарів. Вирок арбітра впевнено реалізував капітан Віталій Петриченко. У другому таймі все той же Алексанов мав ряд хороших моментів виправити свою помилку, в одному з моментів Сергій на своєму фланзі нанизав кілька гравців «Дружби», увійшов до штрафного майданчика і пробив в дальній кут — стійка! Добивання від півзахисника — сейв Андрія Бичко! В кінці гри на поле були гойдалки і рахунок міг змінитися в будь-яку сторону, але господарі все-таки втримали мінімальну перемогу і інтрига в Суперлізі дуже закрутилася.

28.08.2021. 17:00. ст. «Металург», Кривий Ріг. 3 тур

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — «Авангард» (Покров) — 2:3 (2:1)

Класна за інтригою і напруженням гра! Покровський «Авангард» невдало розпочав зустріч, пропустивши до середини тайму 2 м’ячі від молодих криворіжців. Але підопічені Олександра Самойлова не знітилися і в кінці тайму реалізували 11-ти метровий удар: точний постріл завдав Владислав Ємець. А в другій половині досвідчені покровчани включили максимальні оберти і здобули складну вольову перемогу. 3:2 і інтрига в цьому сезоні обіцяє бути до останніх турів!

29.08.2021. 12:00. ст. «Олімпійські резерви», Павлоград. 3 тур

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — «Команда Дніпра» (Дніпро) — 1:0 (1:0)

Як і передбачалося, що це дніпровське протистояння вийде дуже напруженим і приблизно рівним. Так і вийшло! У першій половині тайму трохи гостріше і активніше були підопічні Миколи Федоренка, які свою невелику перевагу підкріпили забитим м’ячем. У другому таймі було багато сумбуру та боротьби, тому рахунок в результаті так і не змінився.

29.08.2021. 17:00. ст. «Будівельник», Кривий Ріг. 3 тур

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — ФК «Тополь» (Дніпро) — 3:0 (0:0)

Злегка несподівана впевнена перемога підопічних Олега Студнікова. «Тополь» до цього турніру йшов без поразок в Суперлізі і перший тайм особливих проблем для дніпрян не віщував. Але «Лозуватка» у другому таймі додала у швидкостях і створила достатньо моментів, три з яких конвертувалися в забиті голи. Підопічні Едуарда Веремеєнко мали також свої шанси в атаці, але м’яч в цей недільний вечір влітав тільки в одні ворота.