Чемпіонат Дніпропетровської області Перша ліга 2021/2022 Звіт 2 та 3 туру

0
34

22.08.2021. 11:00. ст. «Спорткомплекс Гірник», м. Кривий Ріг

«Колос» (Софіївка) – « ВДН» (Верхньодніпровськ) — 3:1 (1:0)

Голи: Шпуганіч Сергій, 41’, Кухаренко Олександр, 72’, Спорнік Дмитро, 76’ – Істасюк Олександр, 83’.

Попередження: Власенко Євген, 33’, Шпуганіч Сергій, 59’, Фурман Андрій, 84’, — Юрга В’ячеслав, 72’.

Видалення: Невойса Сергій, 19’.

Єдиним матчем цієї ігрової неділі було ранкове протистояння між Софіївським «Колосом» та Верхньодніпровським «ВДН». На момент третього туру жоден з даних суперників досі не мали залікових балів у своєму активі, тож цей матч може змінити положення в турнірній сітці як однієї команди так і іншої. Не зважаючи на спрагу гравців до голів, перший тайм вийшов досить сухим в цьому плані, слід відзначити, що незадовго після стартового свистка гості лишилися в меншості. Лише на 41-й хвилині господарі змогли повести у рахунку. Забитим м’ячем відзначився Шпуганіч Сергій. У другому таймі господарі продемонстрували глядачам куди більш атакуючу гру. Ії результатом стали голи Кухаренка Олександра та Спорніка Дмитра. Забивши три м’ячі господарі відчули себе в безпеці, і гості з Верхньодніпровська їм одразу нагадали, що розслаблятися на варто. На 83-й хвилині Істасюк Олександр завершує атаку своєї команди забитим м’ячем. Нажаль останні 7 хвилин матчу порадувати глядачів гольовими атаками не змогли, і матч завершився з рахунком 3-1 на користь «Колоса».

29.08.2021. 11:00. ст. «Центральний», с. Солоне.

ФК «Темп» (Солоне) – ФК «Колос» (Софіївка) — 1:0 (0:0)

Голи: Бардаченко Михайло, 90’+15’.

Попередження: Бардаченко Михайло, 27’, Безгін Микита, 30’, Щепалкін Євген, 49’, Литвиненко Сергій, 90’+6’ – Шпуганіч Сергій, 26’, Маляр Іван, 61’, Сахно Ігор, 73’.

Досить напружена зустріч між «Темпівцями» та «Колосянами» відбулася на стадіоні «Центральному» у селі Солоне. На відміну від господарів, гості з Софіївки провели лише один матч, де здобули відчутну перемогу над суперниками з Верхньодніпровська. Перший тайм пройшов відносно нейтрально стосовно гольових моментів. У цій боротьбі футболісти штурмували штрафні майданчики своїх суперників і показували свій характер, але вилилося лише в солідну кількість попереджень для обох сторін. Жоден з гравців не бажав робити помилки, яка могла-б коштувати перемоги його колективу. Вдалося відкрити рахунок лише на 90+15-й хвилині. Записує на себе єдине взяття воріт Бардаченко Михайло.

29.08.2021.17:00. ст. «СШ№21», м. Кам`янське.

«Рапід» (Кам`янське) — «Дзержинець» (Кам’янське) — 3:0 (1:0)

Голи : Талан Денис, 5′, Опришко Станіслав, 48′, Бондарєв Віталій, 71′.

29-го Серпня відбувся результативний матч, але для однієї з сторін. Зустрілися команди ,що представляють місто Кам’янське. Команда «Рапід» приймала новачка ліги команду «Дзержинець». Номінальні господарі показали досить результативну гру, та виглядали досвідченішими у цьому протистоянні отримавши перемогу з рахунком 3:0. Активність виявлялася і з боку «Дзержинця», у яких була можливість відзначитися не один раз. Бажаємо «Рапіду» успіхів в майбутніх матчах, а дебютанту команді «Дзержинець» набиратися досвіду і домагатися результату в новому чемпіонаті!

29.08.2021.17:00. с. Пісчанка.

ОФК «Новомосковськ» — ФК «Агросфера» (Юр’ївка) — 0:6 (3:0)

Голи : Беденок Сергій, 3′, Маржановський Олександр, 35′, Фетісов Євген, 38′, 50′, 60′, Крисенко Артем, 80′.

Попередження : Ковальов Юрій, 27′ — Рідний Сергій, 36′ .

Розгромний матч знов продемонструвала нам команда ФК «Агросфера», яка знаходиться на першій сходинці у цьому турнірі на відміну від свого суперника, який в свою чергу, поки що не піднімається в гору. Рахунок у зустрічі відкрили гості — відзначився Беденок Сергій, на перших хвилинах матчу. Після цього новомосковці досить швидко зуміли відновити рівновагу, але ще до перерви Маржановський Олександр та Фетісов Євген довели рахунок до 0:3. У другій половині зустрічі юр’ївці довершили розгром. Спершу хет-трік оформив Фетісов Євген, після чого остаточний рахунок встановив Крисенко Артем. У підсумку, блискуча перемога ФК «Агросфера».

29.08.2021.17:00. ст. «Машинобудівник», м. Верхньодніпровськ.

«ВДН» (Верхньодніпровськ) — ФК «Петриківка» 4:5 (1:4)

Голи : Юрга В’ячеслав, 17′ (АГ), Біянов Максим, 45′, Драй Олександр, 71′, 76′, 81′ — Єрмолай Микола, 21′, Сорока Володимир, 40′, 50′, Дубко Сергій. 45’+2 .

Попередження : Білий Євген, 56′, Гаркуша Володимир, 85′, Чорний Владислав, 86′.

Вилучення : Драй Олександр, 85′ .

Гру між верхньодніпровцями та петриківцями було розпочато відразу з напруженої боротьби, яка тривала протягом всього часу. Гольові моменти та атаки були у достатній кількості з боку обох команд, але реалізація була за командою гостей. Другу частину протистояння можна відзначити, як ще більш напружену та насичену гру, також можна відмітити, що й жорстокість з обох сторін стала більше проявлятися. В результаті, помилки господарів призвели до поразки. Гравці ФК «Петриківка» здобули перемогу із рахунком 4:5.