Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга. Звіт 4 туру

0
25

04.09.2021.17:00. ст. «Надія» м Кам’янське.

ФК «Олімп-2» (Кам`янське) — «АГРО-КМР-2»(Троїцьке) — 5:0 (3:0)

Голи: Покотило Данило, 24′, Повод Олександр, 40′, Поперека Олег, 43′, 54′, Чеченін Микита, 85′.

Попередження: Покотило Данило, 10′ — Звєгінцев Максим, 45′.

Перед нами команди ФК «Олімп-2» які мають середні результати, займаючі в турнірній таблиці шосте місце та «АГРО-КМР-2», які поки що не виходять вище. Перша та розгромна гра для господарів видалася досить ємоційною. Перший тайм проходив у грі на зустрічних курсах, не довгий час зберігалася рівновага у рахунку на табло. Вже на 24-ій хвилині Покотило Данило відкривє рахунок. Гості після пропущеного почали діяти активніше, чіплялися за кожну можливість, але до реалізації діло не дійшло. На 40-ій хвилині Повод Олександр подвоює превагу своєї команди, через декілька хвилин Поперека Олег холоднокровно реалізував «більшість» і схоже, що пропущений гол «у роздягальню» психологічно надламав «АГРО-КМР-2». Другий тайм розпочався з четвертого голу, який знаменує дубль Попереки Олега. Та заключна мить цього поєдинку, відбулася на останніх 5-ти хвилинах матчу, де у ворота суперника влучає Чеченін Микита, і фіксує рахунок 5:0!

04.09.2021.17:00. ст. «Горний Ліцей», Тернівка.

ФК «Темп» (Тернівка) — «Кристал» (Губиниха) — 2:0 (2:0)

Голи: Брюховецький Олександр, 1′, Носенко Сергій, 14′.

Попередження: Подольний Вадим, 29′, Кубишин Денис, 35′.

На стадіоні «Горний Ліцей» у Тернівці, ФК «Темп» провели свій домашній поєдинок де приймали команду гостей «Кристал». Футболісти обох команд були серйозно налаштовані. Одразу після стартового сигналу, розвівши м’яч у середині поля гості відкривать рахунок, Брюховецький Олександр перекинув суперника, та круглий з відскоку залетів у сітку воріт. Гравці «темпу» відповідали своїми атаками і мали моменти у штрафному майданчику «кристалу», але фортуна цього матчу була не на стороні господарів. Другий гол у ворота «темповців» був такий же неочікуваний, в один дотик запустив м’яч парашутом Носенко Сергій. Далі хід матчу проходив під пресингом з обох сторін та безліччю моментів, але без реалізації. Тернівські футболісти поступилися сильному супернику в запеклій чоловічій боротьбі. Два курйозні голи вирішили долю матчу.

05.09.2021.10:00. ст. «Клуб Кірова», Новомосковськ.

СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) — «Збірна Миколаївської ОТГ» — 2:6 (0:2)

Голи: Хомицький Роман, 71′, 90′ — Грінько Владислав, 6′, 8′, 73′, Гудзянко Владислав, 56′, 68′, Половий Артем, 58′.

Попередження: Хомицький роман, 77′ — Гудзенко Владислав, 84′.

Напередодні 4-го туру, зустрілися команди які знаходяться поруч у турнірній сходинці. З огляду на це, футбольна зустріч несла безкомпромісний характер. У першому таймі переможцями виглядали підопічні Лазаренка Михайла. З перших хвилин команда взяла ігрову ініціативу під свій контроль, відкривши рахунок на 6-ій та 8-ій хвилинах, де Грінько Владислав оформив дубль. На пару із своїм гравцем по команді, Гудзянко Владислав також відзначився дублем, але вже у другій половині матчу, на 56-ій та 68-ій хвилинах. Приєднався до них і Половий Артем, який забив свій м’яч на 58-ій хвилині. Та на цьому гості не зупинялися, Грінько Владислав робе Хет-трік! Далі в ході матчу, господарі почали розкриватися і задавати більше пресингу, що дозволило їм забити два м’ячі наприкинці матчу. Відзначилися Хомицький Роман, 71-а хвилина та Грінько Владислав, 90-а хвилина. Останні хвилини пройшли досить спокійно, й фінальний свисток зафіксував перемогу «Збірної Миколаївської ОТГ» із рахуном 2:6!

05.09.2021.13:00. ст. «ім. А.В. Скорука», Томаківка.

«Перше Травня» (Томаківка) — ФК «Легіон» (Синельникове) — 1:0 (0:0)

Голи: Глянько Вадим, 48′.

Попередження: Повалій Владислав, 27′, Леміш Євген, 87′, Омельков Олександр, 90+1 — Сиротей Сергій, 29′, Бабицький Олександр, 63, Воробець Ярослав, 87′, Наконечний Олексій, 90+5.

На стадіоні «ім. А.В. Скорука», у Томаківці пройшов черговий тур Чемпіонату Дніпропетровськоі області з футболу між командами «Перше Травня» та ФК «Легіон». Обидва футбольні колективи знаходяться поруч у турнірній таблиці, щоправда синельниковці розташовані на першій сходинці, а Томаківці на другій. Дивлячись на це, обидві сторони показували  бойовий характер. У першому таймі команди переможця не виявили, а вже в другій 45-ти хвилинці команда гостей взяла гру під свій контроль. Гравці ФК «Легіон» забили найважливіший м’яч гри. Автором цього єдиного переможного голу став Глянько Вадим.

05.09.2021.17:00. смт. Іларіоново.

ФК «Фенікс» (Іларіонове) — «Колос» (Кринички) — 4:0 (0:0)

Голи: Краснянський Олег, 55′, 61′, Романюк Кирило, 68′, Романюк Богдан, 76′.

Попередження: Камінський Михайло, 18′, Снецар Артем, 86′, Зуєв Денис, 90′.

Закриваючи 4-ий тур зустрілися команди ФК «Фенікс» які розташовуються на 4-ій сходинці в турнірній таблиці, і «Колос» які займають передостаннє місце. Початок першого тайму ознаменувався небезпечними моментами з обох сторін. Втім, успіхом вони не увінчалися і перший тайм завершився з рахунком 0:0. На другий тайм команди вийшли впевнішими, створюючи гольові моменти і реалізуючи їх, іларіоновці відкривють рахунок на 55-ій хвилині. Та незадовго, той самий гравець Краснянський Олег оформлює дубль, виводячи свою команду вперед. До нього приєднуються партнери по команді Романюк Кирило та Романюк Богдан. Переможними 4:0 завершується цей поєдинок на користь господарів.