Чемпіонат Дніпропетровської області Перша ліга 2021/2022. Звіт 4 туру

0
25

04.09.2021.17:00. смт. Петриківка.

ФК «Петриківка» — ФК «Темп» (Солоне) — 3:2 (3:0)

Голи: Дзоз Сергій, 2′, Гарбико Олександр, 37′, Козин Дмитро, 64(АГ)’ — Хабаров Михайло, 42(АГ)’, Бардаченко Михайло, 60′.

Попередження: Дзоз Сергій, 20′, Пата Владислав, 62′, Чорний Віталій, 68′, Данильченко Володимир, 90+3′.

Вилучення: Гаренко Олександр, 83′.

Початок 4-го туру стартував у смт. Петриківка, де господрі поля приймали підопічних Зіновьєва Стаса. Обидві команди знаходяться поряд у турнірній таблиці, але перевага в ході матчу була на боці Петриківців, які показали себе досить насичено у першій половині матчу забивши два голи. Темповці також відмітилися подарувавши гол супернику не в свою користь. Вже у другому таймі, футболісти ФК «Темп» розуміли, що потрібно включатися ,та активність гравців почала проявлятися більш єфективніше, й на 60-ій хвилині забивають перший гол на свій рахунок. Помилки були і у господарів, які на 64-ій хвилині також зробили подарунок гостям, тим самим пом’якшуючи їхню ситуацію у цьому поєдинку. Далі були присутні небезпечні моменти з обох сторін, але без реалізації. Завершення гри фіксує рахунок 3:2 на користь підопічних Козина Олекандра.

04.09.2021.17:00. ст. «Спорткомплекс Гірник», Кривий Ріг.

ФК «Колос» (Софіївка) — «Рапід» (Кам`янське) — 2:1 (0:1)

Голи: Малюшко Олександр, 68′, Фурман Андрій, 75′ — Дуков Денис, 9′.

Попередження: Косяк Роман, 44′, Красницький Роман, 45′ — Балун Ярослав, 67′, Радченко Вадим, 88′.

Зустріч у Кривому Розі відбулася досить запеклою. Половина першого тайму закріпилася володінням кам’янчан, де з перших хвилин відзначився Дуков Денис. Відбір у центрі поля, швидке забігання та влучна передача яку напревлено у дальній кут воріт. Тайм багатий на моменти, але «Колосу» так і не вдалося зрівняти. Вже у другій половині матчу, софіївці вийшли більш активнішими. Команда гостей в свою чергу, показувала комбінаційний футбол, могли забити ще, але і суперник виявився принциповим і чіплявся за кожен шанс. Тож господарі поля на 68-ій хвилині зрівняши рахунок на цьому не зупинялися… Вже на 75-ій хвилині футболісти «Рапід» виходять уперед, обігруючи суперника 2:1. Фінальний свисток, й підопічні Манагарова Олега здобувають перемогу у цьому поєдинку!

05.09.2021.17:00. смт. Юр`ївка.

ФК «Агросфера» (Юр’ївка) — ФК «Нікополь-2» — 5:0 (2:0)

Голи: Каварма Артем, 34′, Фетисов Євген, 40′, Кокотяк Артем, 48′, Боженар Кіріа, 68′, Крисенко Артем, 70′.

Попередження: Фетисов Эвген, 52′ — Квасневський Янік, 29′, Наконечний Микола, 52′.

Лідери цього туру приймають на домашньому стадіоні нікопольців, та не перестають показувати нам матчі багаті на голи. Але як по рахунку, гра виграна легко, як по самій грі — далеко не так! З перших хвилин гості намагались йти вперед, та господарі зразу ж зустрічали, застосовуючи високий пресинг. Гра все частіше переходила на половину гостей, створюючи раз за разом небезпеку у воріт нікопольчан. У середині першого тайму, футболісти ФК «Агросфера» дотиснули свого суперника, й відкрили рахунок. Далі виникала агресія з боку гостей, якою скористалися господарі забивши з 11-ти метрової позначки. Голкіпер нікопольчан тягнув  досить добре, але не вистачало сили його команді, яку вже зовсім притиснули і не дозволяли підійти до центру поля. На 68-ій хвилині доводять рахунок до 3:0, через деякий час фантастично влучаючи по воротах, гравці «Агросфери» виводять рахунок до 4:0. Здавалося б, пора завершувати цей поєдинок, але Крисенко Артем вийшовши на заміну встановлює рахунок 5:0. Таким чином, ФК «Агросфера» впевнено рухається далі, готуючись до наступної гри. А ФК «Нікополь-2» набирається сили для  реалізації у наступних матчах.