ПЕРШІ ВЧИТЕЛІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ D-ДИПЛОМИ УАФ

0
20

Дніпропетровська область долучилася до реалізації освітньої складової програми розвитку шкільного футболу УАФ.

Перші місцеві вчителі фізкультури отримали сертифікати й D-ліцензії УАФ, а також набори інвентарю у брендованих наплічниках «Усе для уроку футболу» та посібники зі шкільного футболу для якісного проведення уроків футболу та інших футбольних заходів у своїх школах. Вони успішно пройшли безкоштовні державні курси за навчальною програмою, підготовленою фахівцями УАФ згідно з вимогами Нової української школи й затвердженою Міністерством освіти і науки України. Вона дозволяє їм отримати один кредит за європейською системою підвищення кваліфікації, до того ж УЄФА надав дозвіл учасникам, що навчалися за специфічною програмою з футболу саме для шкільних учителів, отримати футбольні D-ліцензії УАФ.

У межах програми УАФ курси були організовані Дніпровською академією неперервної освіти та Асоціацією футболу Дніпропетровської області. Учителів привітали ректор академії Віктор Сиченко, координатор соціальних проєктів від УАФ Євгеній Столітенко, виконавчий директор АФДО Ярослав Дерев’янко та завідувачка кафедри виховання та культури здоров’я академії Лариса Лаврова.

Вони разом з учителями відзначили, що програма УАФ матиме багато позитивних результатів для фізичного й емоційного розвитку дітей та принесе багато користі школам, що впроваджують футбол.

Джерело УАФ: https://uaf.ua/article/43227

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ