Відбулась ІІ Чергова звітно-виборна конференція ГС “ДЮФЛДО”

0
18

5 вересня в конференц-залі “Олімпійського дому” відбулась ІІ Чергова Звітно-виборна конференція Дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області, де було прийнято низка важливих рішень.

Зокрема, одним з найголовніших, було обрання Президента ДЮФЛДО на найближчі 4 роки, одноголосним рішенням було переобрання чинного Президента Прощенко Романа.

Під час конференції чинний Президент звітував за свою роботу та роботу всієї команди  за період з 21 жовтня 2016 по 5 вересня 2021 року, за що, в підсумку, делегатами конференції було поставлене добру оцінку.

Також представив план на найближчі роки ціль якого буде збільшення кількості дітей, що повинні займатися футболом та зробити ці заняття систематичними! Були затверджені віце-президенти Дюфлдо – ними стали Андрухів Віктора та Дерев’янко Ярослав, а членами виконкому було обрано Федорова Віталія, Теодоровича Сергія, Кучерявого Євгена, Платонова Валентина, Очкуренко Олександра, Голіка Миколу та Зоріна Олексія.

Бажаємо всім успіху та подальшої плідної праці в питаннях розвитку дитячо футболу на Дніпропетровщині!

Окремо дякуємо за плідну та натхнену працю спеціалісту адмінстарції дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області Альоні Шпаковій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ