Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Звіт 5-го туру

18.09.2021.13:00. ст. «Металург», Кривий Ріг.

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» — ФК «Тополь» (Дніпро) — 2:1 (1:1)

Голи: Максименко Ілля, 7′, 90+3′ — Акачукву Еммануель, 18′.

Попередження: Тарасов Єдуард, 31′ — Зінченко Дмитро, 90′

Початок 5-го туру «ДЮСШ-1-Кривбас-84» здобуває перемогу у поєдинку з ФК «Тополь». Матч відбувся на домашньому стадіоні господарів «Металург». Відкрити рахунок вдалося вже на 7-ій хвилині Максименку Іллі. Гостям в свою чергу, вдалося зрівняти рахунок на 18-ій хвилині, де відзначився Акачукву Еммануель. З бойовим настроєм команди виходили на другий тайм, адже для обох сторін потрібні були 3 очки. Футболістам Валентина Платонова наразі наздогнати ФК «АГРО-КМР», а футболістам Едуарда Веремеєнка виходити з середини якомога швидше. Вся друга половина матчу проходила досить активно та напружено. На останніх додаткових хвилинах Максименко Ілля оформлює дубль, та виводить свою комнаду вперед у цьому поєдинку.

18.09.2021.13:00. с. Троїцьке.

ФК «АГРО-КМР» (Троїцьке) — ФК «Оріль» (Царичанський р-н) — 3:1 (2:1)

Голи: Дубовик Сергій, +4′, Делятінський Дмитро, 32′, Дрозд Євген, 54′ — Пимонов Антон, 34′.

Попередження: Шляховий Микола, 79′ — Хруленко Андрій, 55′, Арамаіс Маргарян, 68′,

У другому матчі 5-го туру зустрілися досвідчені команди ФК «АГРО-КМР» та ФК «Оріль», де господарі здобувають чергову перемогу. На перших хвилинах Дубовик Сергій влучає у сітку воріт, відкривши рахунок у цьому матчі, також на 32-ій хвилині приєднується Делятінський Дмитро, збільшуючи рахунок до 2:0. Через 2 хвилини гості забивають свій перший гол, де відзначився Пимонов Антон. Обидва колективи прагнули розвинути успіх на контратаках, та реалізувати і закріпити рахунок вдалося Дрозду Євгену у другій половині матчу. До кінця гри моментів ще було вдосталь, реазівувати не вдалося жодного. Царичанці поступаючись у цьому поєдинку, яким конче потрібна перемога, змусили суперника дуже сильно похвилюватися, але рахунок на табло… 3:1 на користь підопічних Рябоконя Валентина.

18.09.2021.15:00. смт. Нововоронцовка.

ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — «Команда Дніпра» (Дніпро) — 2:2 (1:0)

Голи: Соколан Євгеній, 18′, Лопін Юрій, 57′ — Цимбал Олександр, 47′, Самойленко Сергій, 73′.

Попередження: Сулимовський Георгій, 7′ — Шинник Богдан, 50′, Володін Артур, 75′.

Матч розпочався доволі жваво, адже атакувати взяли собі за мету обидві команди. На старті двобою важко було віддати перевагу якомусь із колективів. «Криворіжці» застосовували високий пресинг, чим відверто дивували своїх опонентів та відповідно змушували помилятись. Та незабаром  результативна дія таки трапилася, на 18-ій хвилині забитим голом відзначається Соколан Євгеній. Господрі повели у рахунку в першому таймі. У другій половині матчу гості заволоділи ігровою ініціативою, контролювали м’яч, та також відзначилися забитим голом на 47-ій хвилині, Цимбал Олександр зрівнює рахунок у цьому поєинку. Після активних десяти хвилин, Лопін Юрій виводить свою команду вперед. Але «дніпряни» змогли відквитати один м’яч зусиллями Самойленка Сергія.

18.09.2021 15:00. ст. «Будівельник», Кривий Ріг.

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — 2:0 (0:0)

Голи: Штурко Юрій, 21′, Кудь Антон, 64′.

Попередження: Бука Ігор, 51′ — Федорченко Ігор, 36′.

Вилучення: Швидкий Віталій, 82′.

Гра у Кривому Розі завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів, голами відзначилися Штурко Юрій на 21-й хвилині та Кудь Антон на 64-й. ФК «Лозуватка» закріплює за собою четверте місце у турірній таблиці, у той час як СК «Дніпро-1-Борисфен» не змогли знайти ключів до воріт суперників другий тур поспіль. Активний поєдинок нам продемонстрували обидва колективи, багато небезпечних моментів і навіть вилучення, де на останніх хвилинах господарі залишилися вдесятьох. Згодом вірівнявши становище, підопічні Студнікова Олега здобули перемогу, забравши свої три очки.

18.09.2021.16:00. ст. «Авангард», Покров.

«Авангард» (Покров) — ФК «Павлоград» — 3:1 (1:1)

Голи: Ємець Владислав, +35, Стоянович Артем, 55, Киселевський Денис, +90+4′ — Скарлош Андрій, 3′.

Попередження: Коваленко Іван, 84′ — Козленко Дмитро, 17′, Буков Євген, 60′, Суровцев Євген, 71′, Абіб Алла Суфьян, 72′.

Завершився 5-ий тур Чемпіонату не легкою перемогою для підопічних Самойлова Олександра. На початку матчу обидві команди намагалися атакувати, проте гості завдали серйозну небезпеку біля воріт суперника, й вже на перших хвилнах рахунок стає 0:1. Далі 11-ти метровий удар заробляє Ємець Владислав на 35-ій хвилині. Перший тайм фіксує бойову нічию. Друга половина матчу проходила досить насиченіше, господарі не залишають можливості підопічним Андрія Ілляшова, та на 55-ій хвилині Стоянович Артем виводить свій колектив вперед. Високий пресинг з боку Павлоградців, але так і не вдалося більш реалізувати моменти. Переломними стали останні додаткові хвилини, де Киселевський Денис заробляє вже другий у цьому поєдинку 11-ти метровий удар , який реалізовує та закріплює переможні 3:1.