Чемпіонат Дніпропетровської області Перша ліга 2021/2022. Звіт 5-го туру

18.09.2021. 12:00. ст. “Трубнік ім. Куценка” , Нікополь.

ФК «Нікополь-2» – «Дзержинець» (Кам’янське) – 1:1 (1:0)

Голи: Пшеницький Матвій, 19′ – Барбуль Олег, 65+’.

Попередження: Чоповий Микита, 38′, Кваснєвський Янік, 57′ – Єлісєєв Єгор, 18′, Барбуль Олег, 40′.

Матч 5-го туру розпочали команди ФК «Нікополь-2» та «Дзержинець» (Кам’янське), де господарі приймали на домашньому стадіоні “Трубнік ім. Куценка”. Колективи, які знаходяться поряд один з одним по турнірній таблиці, мають велике бажання щодо взяття трьох очок. Але обидві відзначилися по одному забитому м’ячу, завершивши поєдинок з боєвою нічиєю. Авторами голів стали: Пшеницький Матвій на 19-ій і Барбуль Олег на 65-ій хвилинах. Лишається побажати перемоги командам у наступних матчах, яким потрібно виходити вперед якомога найшидше!

19.09.2021. 10:00. ст.”Колос” смт. Солоне.

ФК «Темп» (Солоне) – ОФК «Новомосковськ» – 4:1 (3:0)

Голи: Безгін Микита, 10′, Межевський Іван, 24′, Вірко Сергій, 31′, 75′ – Очеретяний Олександр, +50′.

Матч завершився перемогою господарів, які займають друге місце у турнірній таблиці. ОФК «Новомосковськ» в свою чергу, невдало стартував і зараз розміщуються на предостанньому місці у турнірній таблиці. На початку зустрічі, Солонянці більше контролювави м’яч і досягли свого вже на 10-ій хвилині матчу, де відзначився Безгін Микита. Після пропущеного м’яча гості додали в активності, але до гольових моментів справа не доходила. У середині другого тайму збільшили рахунок на користь своєї команди Межевський Іван на 24-ій хвилині та Вірко Сергій на 31-ій хвилині. Друга половина матчу, розпочалася з активного пресингу обох команд. Високий пресинг господарів призвів до 11-ти метрового удару на користь гостей, який реалізував Очеретяний Олександр на 50-ій хвилині. Моментів було вдосталь, й тим самим, Вірко Сергій оформлює дубль у цьому поєдинку. У підсумку, гра завершилася з рахунком 4:1.

19.09.2021. 11:00. с. Степове.

«Олімпік-Frait» (Дніпро) — ФК «Колос» (Софіївка) – 1:10 (1:4)

Голи: Хребто Роман, +40′, Рябоконь Артур, 76′(АГ) – Фурман Андрій, 15′, 35′, 41′, Спорник Дмитро, +17′, Власенко Євгеній, 49′, Іщенко Денис, 62′, Джипиларадзе Гурам, 65′, Мадяр Іван, 82′, Меденцов Дмитро, 90′.

Попередження: Іщенко Денис, 63′.

Матч відбувся між командами які зовсім не поряд одна з одною на турнірній сходинці. У ході матчу, прогнозовано почалися атаки гостей поля. Господарі не завжди встигали за діями підопічних Манагарова Олега. В слідстві чого, їм доводилося вести себе більш імпульсивно, але намагалися грати досить обережно. З кожним разом атаки ФК «Колос» ставали небезпечніше і небезпечніше, та рахунок на табло вивів вперед для своєї команди Фурман Андрій, який оформив фантастичний хет-трік! Також приєднався до нього партнер по команді Спорник Дмитро, реалізувавши пенальті. Та не без голів для команди «Олімпік-Frait», які теж відзначилися забитим м’ячем, Хребто Роман влучив у сітку воріт з 11-ти метрової позначки. У другому таймі розпочалася феєрія з боку “Софіївців”, які відзначилися ще шістьма забитими голами. Та зафіксували рахунок у цьому матчі переможними 1:10 .

19.09.2021. 17:00. ст. “Надія” м Кам’янське.

«Рапід» (Кам`янське) — ФК «Петриківка» – 3:1 (0:1)

Голи: Прісвітлий Антон, 71′, 87′, Бублий Андрій, 84′ – Єрмоляєв Володимир, 32′.

Зустрілися команди з Кам’янського та Петриківки на домашньому стадіоні “Надія”, яким не слід ділитися між собою очками. Обидві команди показали хороший футбол, просто «Рапід» зумів реалізувати ті моменти, які у них були, забили три хороших м’ячі, однозначно. Але у першому таймі Петриківці виглядали більш активно, агресивніше, і це вилилося в перший забитий м’яч. У другому таймі, рахунок змусив Кам’янчан грати більш ризиковано, більш агресивно, де господарі створили вдосталь ключових моментів, й це впевнено призвело до перемоги підопічних Худжадзе Руслана.

19.09.2021. 17:00. ст. “Машинобудівник”.

«ВДН» (Верхньодніпровськ) – ФК «Агросфера» (Юр’ївка) – 3:5 (1:1)

Голи: Драй Олександр, 25′, 77′, Дурнов Ілля, 81′ – Рідний Сергій, 12′, 90+2′, Докукін Владислав, 47′, Моржановський Олександр, 59′, Бединок Сергій, 70′.

Попередження: Юрга В’ячеслав, 30′, Драй Олександр, 54′ – Рідний Сергій, 85′, Рябой Дмитро, 89′, Беденок Сергій, 90+1, Фетисов Євген, 50+2.

В останньому матчі 5-го туру зустрілися команди «ВДН» та ФК «Агросфера». Якщо, господарі поля займають восьму сходинку турнірної таблиці, то гості перебувають в якості одноосібного лідера турніру. У цьому матчі  Верхньодніпровцям потрібно забирати очки, атака на атаці позитивно завершилася не тільки для підопічних Невойси Серія, а і Юр’ївці мали перевагу. Та позначилося це у рівній боротьби обох колективів після першого тайму. Де відзначилися забитими м’ячами Рідний Сергій та Драй Олександр. У другому таймі моментів вистачило на ще два забитих гола для господарів – Драй Олександр, який оформив дубль, і Дурнов Ілля на 81-ій хвилині, після якого суперники ще більше підняли темп гри, вивівши свою команду  вперед чотирма круглими. На 90+3 Сергій Рідний, забивши п’ятий м’яч і свій шостий в чемпіонаті, поставив велику крапку цього протистояння – 3:5!