Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга. Звіт 5-го туру

0
96

«Кристал», смт. Губиниха.

«Кристал» (Губиниха) — ФК «Фенікс» (Іларіонове) — 3:1 (1:1)

Голи: Марченко Олександр, 4′, Павлюченко Артем, 58′, Джигайло Артем, 75+’ — Краснянський Олег, 32′.

Попередження: Павлюченко Артем, 44′, Безнос Юрій, 71′ — Фахіров Дмитро, 79′.

Вилучення: Зуєв Денис, 71′.

На початку 5-го туру Чемпіонату області зустрілися команди, які розташовуються поряд одна з одною в турнірній таблиці. Але Іларіонавцям потрібно якомога швидше скоротити відставання по очках. Підопічні Деркача Олексія в свою чергу, займають четверте місце, маючи однакову кількість очок з командами ФК «Темп» та ФК «Легіон». Тож обидва колективи показували бойовий характер, обмінювалися небезпечними ударами. Вже на 4-ій хвилині «Кристал»  виходить вперед — Марченко Олександр влучає в сітку воріт суперника. Наприкінці першого тайму ФК «Фенікс» зрівнює рахунок, де відзначився Краснянський Олег. Другий тайм був досить видовищним і багатим на події. Павлюченко Артем на 58-ій хвилині робить рахуноу 2:0. Після, пресинг з боку гостей посилився, що призвело навіть до вилучення. В цей час, господарі на 75-ій хвилині закріпили свою перевагу забивши переможний третій м’я з 11-ти метрового удару.

18.09.2021. 17:00.ст. «Клуб Кірова», Новомосковськ.

СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) — «Перше Травня» (Томаківка) — 0:8 (0:4)

Голи: Повалій Владислав, 9′, 36′, 41′, 48′, 54′, 78′, 79′, Давиденко Євгеній, 21′.

На стадіоні «Клуб Кірова», Новомосковськ, відбувся черговий матч 5-го туру, який був неперевершеним та багатим на голи! Найбурхливіші події відбувалися у команди лідерів «Перше Травня», які займають перше місце на турнірній сходинці. Третій тур поспіль пропускає СК «Січеслав». Гості в першому таймі повністю переграли суперника, моментами здавалося, що у господарів поля просто немає шансів навіть на рівну гру. Так і відбулося. Не залишивши ніяких шансів, Повалій Владислав здійснив рейд! Відзначившись у цьому матчі сьома голами. У другому таймі, «Січеславці» більш включилися в гру, але без будь-якої релалізації. Також автором голу в цьому поєдинку відзначився Давиденко Євгеній. Феєричне завершення з рахунком 0:8 на користь підопічних Давиденка Євгена.

19.09.2021. 11:00. с. Троїцьке.

«АГРО-КМР-2» (Троїцьке) — ФК «Темп» (Тернівка) — 1:3 (0:1)

Голи: Красюк Павло, 52′ — Подольний Вадим, 21′, 51′, 71′ .

Старт чемпіонату цього сезону навряд чи можна було записати в актив для Тройчан. Команду переслідували невдачі – доводиться перебувати і на останньому місці. На даний момент господарям довелося приймати на домашньому полі у селі Троїцьке гостей з Тернівки ФК «Темп». Колектив, який посідає третє місце в турнірній таблиці та має свій план, щодо індивідуальності кожної з команд суперників. У цьому матчі «АГРО-КМР-2»  використавши лише один із своїх моментів, поступається гостям із рахунком 1:3. Подольний Вадим не залишив шансів господарям оформивши хет-трік. В той час, як єдиним забитим м’ячем відзначився Красюк Павло. Надалі командам слід забивати не малу кількість голів, тож побажаємо впевненості та реалізаціі!

19.09.2021.17:00. ст. «Локомотив», Синельникове.

ФК «Легіон» (Синельникове) — ФК «Олімп-2» (Кам`янське) — 3:2 (2:0)

Голи: Водяницький Микола, 28′, Сиротей Сергій, 30′, Бабицький Олксандр, 61′ — Сілютін Євген, 53′, Максимович Игор, 87′.

Попередження: Федорченко Денис, 81′, Воробець Ярослав, 83′ — Покотило Данило, 85′.

Завершення 5-го туру відбулося на домашньому стадіоні господарів «Локомотив», Синельникове. Де гостями виступала команда ФК «Олімп-2» із Кам’янського. Підопічні Сільченко Станіслава займають друге місце в турнірній сходинці, маючи при собі четверту перемогу та одну мінімальну поразку від «Перше Травня» (Томаківка). У підопічних Литовченка Антона ситуація виглядає інакше, нічийні результати перемоги та поразка, де колектив посідає сьоме місце. Тому боротьба у цьому поєдинку була досить динамічною, вдосталь моментів для обох команд. Але реалізувавши достатню кількість для себе зуміли саме «Синельниковці», забивши три м’ячі. Та це було не легко, «Кам’янчани» проявляли агресію при грі як в атаці, так і в обороні, активно пресингувати відзначившись двома забитими голами. Та цього було недостатньо для взяття важливих для себе трьох очок. Вітаємо з черговою перемогою ФК «Легіон». Та бажаємо успіхів надалі команді ФК «Олімп-2» .