Чемпіонат Дніпропетровської області Перша ліга 2021/2022. Звіт 6-го туру

ст. «Спорткомплекс Гірник», Кривий Ріг.

ФК «Колос» (Софіївка) — ФК «Нікополь-2» — 3:0 (2:0)

Голи: Дурман Андрій, 17′, 34′, Маляр Іван, 77′.

Попередження: Франтишков Микита, 25′, Регульський Іван, 82′.

Початок шостого туру Чемпіонату області розпочали ФК «Колос» та ФК «Нікополь-2». Підопічні Богочарова Романа все ще намагаються наздогнати в турнірній таблиці. У минулому протистоянні команда зіграла внічию 1:1 із «Дзержинець» (Кам’янське). Та на цей раз, не вдалося відзначитися забитими зовсім, де гравці по очках так і залишаються в меншості. А ось ФК «Колос» впевнено рухається вперед. Колектив, який розігрався в минулому матчі, подарувавши на свій рахунок фейерверк із забитих м’ячів. Та на даний момент дубль Дурмана Андрія і видовищний гол Маляра Івана, впевнено долають гостей, і заробляють свої переможні очки.

25.09.2021.14:00. смт. Юр’ївка.

ФК «Агросфера» (Юр’ївка) — «Дзержинець» (Кам’янське) — 5:0 (0:1)

Голи: Фетисов Євген, +36, Рідний Сергій, 61, Рябой Дмитро, 74′, 83′, Антіпов Вадим, +88′.

Попередження: Деев Роман, 68′.

Три поєдинки поспіль команда ФК «Агросфера» підтримує планку пента-трику. Яскраву результативність показують футболісти в кожному мачті, що досить солідно розташовує команду на вершині турнірної таблиці. Та команда «Дзержинець», які непогано зіграли в минулому протистоянні внічию, і в теперешньому добре провели перший тайм, а от у другому підсіли фізично, що й спричинило чергову поразку. На сьогодні хочеться відмітити двох гравців господарів: Фетисова Євгена та Рябого Дмитра, які у шести турах разом забили 14 м’ячів! Де на рахунку команди 32 шкіряних.

25.09.2021.16:00. м. Верхньодніпровськ.

«ВДН» (Верхньодніпровськ) – ФК «Темп» (Солоне) — 3:3 (0:1)

Голи: Недождій Віталій, 46′, Драй Олександр, 65′, 73′ — Заярний Юрій, 13′, Литвиненко Сергій, 70′, Бардаченко Михайло, 88′.

Попередження: Дурнов Ілля, 51′, Недождій Віталій, 68′ — Безгін Микита, 60′, Вірко Сергій, 79′, Тисячник Владислав, 90+1.

У матчі шостого туру чемпіонату ФК «Темп» на виїзді зіграли внічию з «ВДН». Гості поля першими відкрили рахунок у матчі – відзначився Заярний Юрій. До перерви господарі не зуміли зрівняти рахунок. Вже після перерви Недождій Віталій робить таки результат 1:1. Завдяки дублю у цьому протистоянні Драя Олександра, колектив вийшов вперед, але не надовго. Вірко Сергій , та Тисячник Владислав, який на останніх хвилинах гри закріплює рахунок, перевертають хід матчу. Підопічні Хабарова Дмитра знаходяться на 5-ій сходинці турнірної таблиці, та вважаємо, закріплятимуться там наразі швидше вгору.

25.09.2021.16:30. смт. Петриківка.

ФК «Петриківка» — «Олімпік-Frait» (Дніпро) — 6:2 (1:0)

Голи: Сорока Володимир, 21′, 47′, 84′, Дзоз Володимир, 54′, Гудков Владлен, 66′, Єрмолай Володимир, 73′ — Гнатюк Віталій, 82′, 86′.

Попередження: Чорний Владислав, 52′, Чорний Віталій, 52′ — Полтавець Олександр, 52′, Сасін Денис, 75′.

Підопічні Козина Олександра на домашньому стадіоні в Петриківці приймали Дніпрян. У цьому протистоянні ФК «Петриківка» здобули перемогу, де хет-тріком відзначився Сорока Володимир, та на вдосталь моментів вдалося відмітитися Дзозу Володимиру, Гудкову Владлену, Єрмолаю Володимиру. На відміну від попереднього протистояння, де Петриківці на виїзді отримали поразку від «Рапід» (Кам`янське) — 3:1. Та цього разу команда господарів виправилися, й впевнено забрала свої переможні очки. «Олімпік-Frait» в даному матчі виводить Гнатюк Віталій, зробивши дубль. Але цього було замало, дивлячись на кількість голів в цьому матчі.

26.09.2021. 16:00. с. Пісчанка.

ОФК «Новомосковськ» — «Рапід» (Кам`янське) — 2:3 (1:1)

Голи: Новицький Андрій, +38′, Канжов Артем, 53′ — Синенко Олександр, 34′, +56′, Дуков Денис, 85′.

Попоредження: Дарьєв Роман, 22′, Недоступ Дмитро, 49′ — Синенко Олександр, 26′, Артеменко Олександр, 61′.

Вилучення: Величенко Микита, 84′.

У цьому турі, зокрема, «Рапід» на виїзді проекзаменував ОФК «Новомосковськ». Відбулося протистояння, в якому команди поборолися в першому таймі на одному рівні — 1:1. А вже в другому таймі, обставини виглядали ще запеклішими, перші хвилини сторони виглядали рівно, також відзначилися обидві — 2:2. Але на останніх хвилинах матчу удача була на боці Кам’янчан, Дуков Денис забиває третій м’яч, і ставить переможну крапку у цій тяжкій боротьбі.