Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Звіт 6-го туру

0
73

25.09.2021. 13:30. ст. «Будівельник», Кривий Ріг

ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — 3:3 (2:0)

Голи: Гордієнко Артем, 2′, Соколан Євгеній, 19′, 65′ — Насекін Олег, 48′, 66′, 73′.

Попередження: Соколан Євгеній, 49′, Снитко Сергій, 80′ — Букс Ігор, 70′, Сладов Ігор, 75′, Несекин Олег, 84′.

Початок 6-го туру чемпіонату пройшов у запеклій боротьбі суперників, з яких ніхто не бажав поступатися, незалежно від позиції в турнірній таблиці сезону. Щодо результату матчу , був досить об’єктивний. Вже на 2-ій хвилині матчу відкриває рахунок Гордієнко Артем, гравці повели в активі. 19-а хилина, Соколан Євгеній забиває другий гол. Темп гри з кожною хвилиною ставав вище, номінальні гості на 48-ій хвилині також відрізняюься забитим м’ячем, де відзначився Насекін Олег. Далі забитими голами відзначилися тіж самі гравці: Соколан Євгеній, оформлює дубль, закріплюючи рахунок 3:1 на користь своєї команди. Та згодом, Насекін Олег забиває ще два голи, роблячи хет-трік в цьому поєдинку, зрівнюючи бойовий рахуок матчу 3:3. Поєдинок видався досить цікавим, команди Переверзія та Студнікова продемонстрували свій найкращий рівень гри. Хоча, в залежності від подій і реалізації моментів, результат цілком міг бути й іншим.

 

26.09.2021.14:00. смт. «Петриківка».

ФК «Оріль» (Царичанський р-н) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» — 2:2 (0:2)

Голи: Пімонов Антон, 54′, 90+3′ — Шкель Ілля, 38′, Поздняков Єгор, 41′.

Попередження: Кравчук Олександр, 18′, Хруленко Андрій, 27′ — Пилипенко Владислав, 19′.

Видовищний футбол показали нам команди ФК «Оріль» та «ДЮСШ-1-Кривбас-84». Хоч і «Царичанці» грали на домашньому стадіоні у смт. «Петриківці», але перевага після першого тайму була на боці «Криворіжців». Протистояння в першій половині гри було досить напруженим, обидва колективи показували сильний характер своїх здібностей. Гравці діяли зібрано, та впевнено долали атаки. Але наприкинці тайму, вдалося пробити ворота суперника Шкелю Іллі, згодом і Позднякову Єгору, які повели у рахунку 0:2. У другому таймі підопічні Максима Білика впевненно контролювали хід гри, не дозволивши «Кривбасу» забити більше голів. Розуміючи, що суперники роблять ставку на атаку, та помиляються в захисті, господарі створили достатньо моментів. Пімонов Антон оформлюючи дубль, зрівнює рахунок в цьому матчі 2:2. 

 

26.09.2021.16:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро.

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — ФК «АГРО-КМР» (Троїцьке) — 0:1 (0:1)

Голи: Інджибашвілі Амберк, 71′.

Попередження: Черняєв Микита, 87′, Федорченко Ігор, 90′, Макаров Микита, 90+ — Дрозд Євген, 50′, Вовк Артем, 60′, Губанов Ярослав, 86′.

У цьому матчі Дніпряни приймали гостей з Троїцького, на домашньому стадіоні «Молодіжний Парк», що придавало гравцям впевненості, та комфортності. Гості в свою чергу, вели себе напружено, та перші вступали в контакт. Долю матчу вирішив гравець ФК «АГРО-КМР», Інджибашвілі Амберк на 71-ій хвилині. Вдосталь яскравих моментів в цьому поєдинку, але без реалізаціі. Рахунок не змінився в ході матчу, та лідери цього Чемпіонату мінімально обіграли СК «Дніпро-1-Борисфен». Заробивши свої переможні 3 очки, й надалі закріплюються на першому місці турнірної сходинки.

 

26.09.2021.17:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.

ФК «Тополь» (Дніпро) — «Авангард» (Покров) — 2:1 (0:1)

Голи: Зінченко Дмитро, 53′, Авдєєнко Владислав, 70′ — Солтан Олександр, 15′.

Попередження: Слюсарь Дмитро, 14′, Муховіков Антон, 21′, Сергєєв Ігор, 84′ — Гулієв Аріф, 53′, Голобородько Ігор, 72′, Коваленко Єгор, 77′.

Зустріч між командами ФК «Тополь» та «Авангард», яка була досить ємоційною та активною, відбулася на стадіоні «Олімпійські резерви». Команда «Авангард» у важкому матчі зуміли забити один гол, де Солтан Олександр вивів свою команду вперед. Далі обставини обох сторін загострялися ще більше. Усі розуміли, що успіх у даному поєдинку дозволить гравцям випередити суперника за додатковими показниками. Дивлячись на прогнози, де колективи знаходяться поряд в таблиці, намагаються зробити все, аби вирвати свої 3 очки. У другому таймі, перевага перейшла до ФК «Тополь» , які добре показали себе у володінні та атаках, Зінченко Дмитро на 53-ій хвилині зрівнює рахунок на нічию, в такому темпі боротьба загострилася та видала достатньо попереджень, що змусило командам вести себе спокійніше. На 70-ій хвилині Авдєєнко Владислав забиває другий м’яч, який став переможним в цьому матчі для підопічних Веремеєнка Едуарда.

 

26.09.2021.19:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.

«Команда Дніпра» (Дніпро) — ФК «Павлоград» — 1:2 (0:0)

Голи: Володин Артур, 62′ — Ситник Тарас, 49′, Знібі Аюб, 90′.

Попередження: Фомін Максим, 55′, Козарь Ігор, 81′ — Суровцев Євген, 67′, Снопов Тимофій, 83′, Скарлош Андрій, 87′, Буков Євген, 89′, Знібі Аюб, 90′.

Цікаво розвивалися події в ході матчу між «Команда Дніпра» та ФК «Павлоград». Де колективи в першому таймі грали на одному рівні. Вже у другому таймі малюнок матчу змінився і гра стала проходити на зустрічних курсах. Ситник Тарас, на 49-ій хвилині відкрив рахунок на користь своєї команди. На 62-ій хвилині господрі зрівнюють результат, де влучає у сітку воріт Володин Артур. Напружено проходили хвилини поєдинку другої половини, футболісти завдавали високий пресинг. Це послужило на користь «Павлоградців», які повели у рахунку на останніх хвилинах, де Знібі Аюб вириває перемогу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ