У Дніпрі пройшов навчальний семінар “Ментальні тренування у футболі”

0
16

6 жовтня в конференц-залі “Олімпійського дому” відбувся навчальний семінар “Ментальні тренування у футболі”. Спікерами цього семінару були Володимир Тименко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання і спорта факультета фізичного виховання, спорта і здоров’я Національного педагогічного університет ім. Драгоманова, Конрад Чапечка, спортивний психолог, в минулому професійний футболіст польских клубів Вісла (Краков) та Сандецья (Нови-Сонч), автор системи ментальної підготовки спортсменів, Рафал Маліновскі, спортивний психолог, автор системи ментальної підготовки спортсменів.  Конрад та Рафал є ментальними тренерами академія польского клубу Сталь Жешув, однієї з провідних академій Польщі.

Під час семінару спікера теоретично і практично показали наскільки важливі ментальні тренування, учасники семінару взяли активну участь в практичних заняттях і могли наочно оцінити значимість використання цих вправ в тренувальному процесі.

Спікери оцінили високу активність учасників і відзначили, що і надалі зацікавлені в проведенні подібних заходів для навчання тренерів.

Дякуємо Володимиру Тименко, Конраду Чапечкі та Рафалу Маліновскі за проведенні семінару, а також за допомогу в організації Олексію Зоріну – куратору проекту “Ментальні тренування у футболі” в Україні, Асоціації футболу Дніпропетровської області в особі Віктора Андрухів, Дитячо-юнацькій футбольній лізі Дніпропетровської області в особі Романа Прощенка і Ярослава Дерев’янка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ