Кубок області 2021/2022. Звіт матчів 3-го туру

0
41

03.10.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви» м. Дніпро.

ФК «Оріль» (Царичанський район) — ФК «Агросфера» (смт. Юр‘ївка) — 1:1

Дуже класний матч видали обидві команди. З перших до останніх хвилин на полі йшла битва — чоловіча боротьба. Вболівальники, які відвідали цей матч залишилися задоволені побаченим: жовті картки, червона, велика кількість небезпечних атак і нереалізовані моменти, божевільні емоції. Були і голи: так на 6-ій хвилині гравець «Орелі» Антон Пімонов відкрив рахунок 1:0. І все ж футболісти «Агросфери» на 64-ій хвилині, зусиллями Кокотяка зрівняли рахунок. Підсумок 1:1. Справжній кубковий матч! Браво команди!

02.10.2021. 14:00. ст. «Нововоронцовка», м. Кривий Ріг.

ФК «Дружба» (м. Кривий Ріг) — ФК «Легіонер» (м. Дніпро) — 1:0

Голи: Петриченко Віталій 90+1′,

Попередження: Тіам Байе Дам, 40′, Діа Амаду, 44′, Асабесі Френсіс Аньорбоні, 83′, Браімі Моаммед-Ешеріф, 89′.

В іншому кубковому матчі зустрілись ФК «Дружба» та ФК «Легіонер». Все ж кубковий турнір непередбачуваний. Емоційний фон таких матчів явно зашкалює, що і показала ця гра. Небезпечні моменти, емоції не на жарт. Але переможець в цій грі може бути тільки один: гравець «Дружби» Петриченко Віталій в доданий арбітром час, на радість місцевих уболівальників, забив переможний м’яч, тим самим приніс своїй команді важливу перемогу 1:0.

03.10.2021. 18:00. ст. «Олімпійські резерви» м. Дніпро.

ФК «Тополь» (м. Дніпро) — ФК «Павлоград» — 5:0

Голи: Зінченко Дмитро, 60′, Зінченко Дмитро, 45′, Свинобой Едуард, 8′, Акачукву Чідозьє Еммануель, 88′, Бугтіб Нуаім, 70′.

Попередження: Валєєв Олег, 51′, Ярошенко Іван, 42′, Хлопков Владислав, 77′ — Ситник Тарас, 84′, Буков Евгений, 59′.

У Дніпрі на «Олімпійських резервах» ФК «Тополь» декласував Павлоград! Вже на 8-ій хвилині Свінобой Едуард забив у ворота «Павлограда», а на 45-ій хвилині Авдєєнко подвоїв рахунок. У другому таймі футболісти «Тополя» довели розпочате до логічного завершення, ще тричі відзначившись у воротах суперника. Підсумковий рахунок 5:0.

02.10.2021. 16:00. ст. «Локомотив» м. Синельникове.

ФК «Легіон» (м. Синельникове) — ФК «Дзержинець» — 3:0

Голи: Сиротей Сергей, 16’24’, Тимофеев Егор,17′ — Рудченко Богдан, -68′.

Попередження: Водяницкий Николай, 63′, Воробец Ярослав, 30′, Сиротей Сергей, 49′ — Ивченко Мирослав, 30′.

Історія протистояння цього матчу почалась і закінчілась ще в Першому таймі. Спочатку на 16-ій хвіліні нападник «Легіона» відкрив рахунок, Єгор Тимофєєв відразу ж на 17-ій хвіліні подвоїв результат, а все той же перший автор забитого м‘яча на 24-ій хвіліні матчу оформив дубль та закрив гру з рахунками 3:0.

03.10.2021. 17:00. ст. «Надія» м. Кам’янське .

ФК «Рапід» (м. Кам‘янське) — ФК «Нікополь» — 2:0

Голи: Синенко Александр, 15пин’, Присвітлий Антон, 30′.

Попередження: Шевченко Ілля, 31′- Регульский Иван, 8′,

У Кам’янському місцевий «Рапід» приймав нікопольчан. Обидві команди показали цікавий, атакуючий футбол. Забиті м’ячі, а їх було два в цьому матчі, глядачі побачили в першому таймі. Так на 15-ій хвилині гравець Рапіда Сіненко відкрив рахунок 1:0, а вже на 30-ій хвилині так само гравець Рапіда Антон Присвітлий подвоїв перевагу, і приніс тим самим перемогу 2:0 футболістам з Кам’янського.

03.10.2021. 15:30. ст. «Авангард» м. Покров.

ФК «Авангард» (м. Покров) — ФК «Лозуватка» (Криворізький район) — 1:2

У Покрові зустрічалися сусіди по турнірній таблиці Чемпіонату Суперліги Дніпропетровської області. Цікавий видався матч рівних суперників. Гості з «Лозуватки» в середині першого тайму відкрили рахунок 0:1 та перший тайм так і закінчився. На початку другого тайму господарі зрівняли рахунок, але практично відразу пропустили у свої ворота від футболістів з «Лозуватки», як виявилося згодом, переможний гол. Матч завершився з рахунком 1:2 на користь гостей. Ця перемога дозволила Лозоватчанам вийти на друге місце в кубковому турнірі, а Покровчані з нулем в графі очки займають останнє місце.