Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Анонс 7 туру

0
21

09.10.2021. 13:00. ст. «Будівельник», м. Кривий Ріг

ФК «Лозуватка» — ФК «Команда Дніпра»

Цікавим очікується це протистояння! Не дивлячись на те, що «Лозуватка» в першій четвірці, а футболісти з Дніпра замикають таблицю, дебютанту є, що доводити в першу чергу собі і нарешті спробувати вийти з останнього місця в турнірній таблиці.

09.10.2021. 14:00. с. Троїцьке

ФК «Агро-КМР» (с. Троїцьке) — ФК «Дружба» (м. Кривий Ріг)

Центральний матч туру чекає на нас в ці вихідні. Зустрічається перша і третя команда Чемпіонату Суперліги. Очікуємо від цієї гри в першу чергу класний футбол ну і, звичайно ж, забиті голи. Командам є що протиставити один одному. Нехай переможе сильніший!

09.10.2021. 15:00. ст. «Авангард», м. Покров

ФК «Авангард» (м. Покров) — ФК «Оріль» (Царичанський район)

Ще в одному матчі цього туру зустрічаються сусіди по турнірній таблиці. Це буде нелегкий виїзд для футболістів з Царичанки. Футболісти з «Авангарда» будуть гнані вперед своїми вболівальниками, а їх, як правило, на домашні ігри приходить повний стадіон. Тем паче господарі безперечно захочуть реабілітуватися за нещодавню осічку в кубку області. Побажаємо командам хорошої гри і нехай переможе найсильніший!

09.10.2021. 16:00. ст. «Металург», м. Кривий Ріг

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (м. Кривий Ріг) – СК «Дніпро-1-Борисфен» (м. Дніпро)

Підлеглі Валентина Платонова приймають на своєму полі підлеглих Миколи Федоренка. Яскрава вивіска для нашого обласного футбола. Хоча Криворіжці й займають друге місце у турнірній таблиці ,а футболісти з СК «Дніпро-1-Борисфен» йдуть знизу, ця гра стоїть особняком туру. Дві легенди Дніпропетровського футболу зійдуться 9 жовтня о 16 годині на стадіоні «Металлург» у Кривому Розі.

10.10.2021. 15:00. ст. «Шахтар», м. Павлоград

ФК «Павлоград» — ФК «Тополь» (м. Дніпро)

Як кажуть, на закуску цього туру глядачі зможуть подивитись протистояння ФК «Павлоград» проти ФК «Тополь». Буквально кілька днів тому «Тополь» каменя на камені не залишив від Павлограду в Кубку області. І ось, кілька днів, і знову зустріч цих двох амбітних команд. Безперечно буде цікаво!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ