Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Звіт 7-го туру

0
15

09.10.2021. 13:00. ст. «Будівельник», м. Кривий Ріг.

ФК «Лозуватка» — ФК «Команда Дніпра» — 3:1 (2:0)

Голи: Насекін Олег, 38′, Баштаннік Андрій, 43′, Пшелуцький Максим, 51′ — Віговський Кирило, 66′.

Попередження: Білий Олександр, 90′, Володін Артур, 37′.

Досить цікаво розпочався перший матч 7-го туру. Як показує статистика, долю протистояння цих колективів вирішують зовсім різні позиції, де в першу чергу, «Команді Дніпра» потрібно вириватися вгору , а супернику ФК «Лозуватка» діяти так само впевнено, та продовжувати реалізовувати в ході гри, щоб обійти лідерів цього турніру. На даний момент команда знаходиться вже в першій трійці. У даному матчі, забиті м’ячі ми побачили наприкінці першої половини гри, де саме господарі відкрили рахунок на 38-ій хвлині. Відзначився Насекін Олег. Та на останніх хвилинах приєднався Баштаннік Андрій. Не вистачило наснаги гостям в цьому таймі, тому й отримали два забитих у свої ворота. У другій половині матчу третій гол на рахунок своєї команди оформлює Пшелуцький Максим, на 51-ій хвилині. Та футболісти Дніпра все ж змогли реалізувати свій момент, на 66-ій хвилині Віговський Кирило відкриває рахунок. Але нажаль, більше шкіряних у сітці ми не побачили. Й завершується цей поєдинок впевненою перемогою підопічних Студнікова Олега.

09.10.2021. 14:00. с. Троїцьке.

ФК «Агро-КМР» (с. Троїцьке) — ФК «Дружба» (м. Кривий Ріг) — 2:1 (1:0)

Голи: Вовк Артем, 15′, Дрозд Євген, +48′ — Золотухін Віктор, 80′.

Попередження: Логвиненко Максим, 60′.

Відбулася зустріч команд, які показали всю свою характерність в даному матчі. Колектив із Троїцького знов посилився перемогою, та продовжує займати першу сходинку турнірної таблиці. Гості з Кривого Рогу в свою чергу, розташовуються в середині, але також впевнено намагаються покращувати свої шанси, щодо виходу якомога вище в цьому турнірі. Забитими та переможними м’ячами у команді господарів відзначилися: Кова Артем та Дрозд Євген. З чим вітаємо підопічних Рябоконя Валентина. У другому таймі, змогли протистояти й підопічні Переверзія Руслана, які відзначилися лише на 80-ій хвилині. Золотухін Віктор покращив стан своєї команди, але цього було замало. Тож завершується матч перемогою ФК «Агро-КМР» . Футболістам ФК «Дружба» й надалі побажаємо впевненості, і реалізації.

09.10.2021. 15:00. ст. «Авангард», м. Покров.

ФК «Авангард» (м. Покров) — ФК «Оріль» (Царичанський район) — 0:1 (0:0)

Голи: Кравчук Олександр, 90+3.

Попередження: Солтан Олександр, 16′, Киселевський Денис, 77′, Каранедов Андрій, 89′ — Хруленко Андрій, 10′.

Вилучення: Хруленко Андрій, 88′.

Після цієї зустрічі, дані команди розташовуються в турнірній таблиці зовсім не поруч. ФК «Авангард» відтепер займає сьоме місце, ФК «Оріль» в свою чергу — четверте. Нелегкий виїзд відбувся для футболістів з Царичанки. Футболісти з Покрова показали гарний, атакуючий футбол. Але без реалізації в свою кристь. Моментів було вдосталь в обох команд. Вочевидь, зливи голів не варто було очікувати цього разу, адже футболісти добре розуміли ціну помилки і грали обережно з думкою про захист власних воріт. Переможний гол вдалося забити лише на останніх додаткових хвилинах Кравчуку Олександру.

09.10.2021. 16:00. ст. «Металург», м. Кривий Ріг.

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (м. Кривий Ріг) – СК «Дніпро-1-Борисфен» — 3:1 (0:0)

Голи: Селедцов Євген, +66, Максименко Ілля, 90′, Паєвський Артем, 90+2′ — Федорченко Ігор, +62′.

Попередження: Тимошенко Кирило, 5′, Ситько Данило, 88′ — Біліченко Віталій, 30′.

Вилучення: Селедцев Євген, 88′ — Кара Микита, 35′, Макаров Владислав, 88′.

Підопічні Валентина Платонова впевнено здобувають перемогу над СК «Дніпро-1-Борисфен». Досить жорстко команди виступали один проти одного з самих перших хвилин протистояння. Не жаліючи свого суперника, усіляко намагалися захватити будь-який момент. Та події відбувалися не без реалізації, щодо другого тайму. Де рахунок першими вдалося відкрити колективу гостей з Дніпра, заробивши пенальті, який реалізував Федорченко Ігор на 62-ій хвилині. Та через декілька хвилин, ще один одинадцятиметровий удар, який виконали вже господарі поля. Селедцов Євген на 66-ій хвилині, зрівнює рахунок в цьому матчі. Після цього, хід матчу перевертається на бік «Криворіжців». Вже на останніх хвилинах протистоння «ДЮСШ-1-Кривбас-84» виривається вперед, закріплюючи рахунок 3:1. Де відзначилися Максименко Ілля 90-та, і Паєвський Артем 90+2 хвилини.

10.10.2021. 15:00. ст. «Шахтар», м. Павлоград

ФК «Павлоград» — ФК «Тополь» — 0:3 (0:2)

Голи: Ігве Еммануель, 29′, 80′, Легкий Роман, 41′.

Попередження: Козленко Дмитро, 60′, Суровцев Євген, 66′ — Герасимов Ярослав, 64′.

Завершальний матч 7-го туру відбувся між командами, які у минулих своїх поєдинках зіграли однаково на перемогу, заробивши свої три очки. Цього разу ФК «Павлоград» продемонстрували максимально обережне володіння на старті зустрічі. Але сильний суперник ФК «Тополь» впевнено робить свою справу, на 29-ій хвилині Ігве Еммануель відкриває рахунок. Темп гри після цього став ще більш динамічним, де гоподарям не вдался пробитися вище. Наприкінці першого тайму Легкий Роман кидає шкіряного суперникам у роздягальню, й цим самим дає розуміння, що далі ситуація буде складнішою в ході гри. Другу половину матчу «Павлоградці» трималися досить добре, але залишилися без реалізації моментів. На 80-ій хвилині Ігве Еммануель оформлює дубль в цьому матчі, закріпивши рахунок переможними 0:3.