Чемпіонат Дніпропетровської області Перша ліга 2021/2022. Звіт 7-го туру

09.10.2021. 13:00. ст. «Трубнік ім. Куценка» , м. Нікополь.

ФК «Нікополь-2» — ФК «Петриківка» — 3:0 (2:0)

Голи: Пшеницький Матвій, 15′, Кузнєцов Микита, 38′, Макаревич Євген, 58′.

Попередження: Бородулін Микита, 70′ — Баренко Олександр, 46′, Бернута Володимир, 54′.

Вилучення: Бордулін Микита, 80′.

Розпочинають 7-ий тур команди ФК «Нікополь-2», які розташовуються в середині турнірної таблиці, та ФК «Петриківка» які займають третє місце. Обом колективам потрібна тільки перемога. Та у даному матчі вирвати 3 переможних очки вдалося господарям поля ФК «Нікополь-2», де вони керували володінням гри, й відзначилися трьома забитими м’ячами. Перша така серйозна поразка відбулася для підопічних Козина Олександра, та друга в цьому турнірі. Наразі вітаємо підопічних Богочарова Романа. Далі — більше!

10.10.2021. 13:00. ст. «Колос» смт. Солоне

ФК «Темп» (Солоне) — ФК «Агросфера» (Юр’ївка) — 0:3 (0:2)

Голи: Антіпов Вадим, 21′, Деев Роман, 31′, Рідний Сергій, 71′.

Другим матчем 7-го туру повна ініціатива була на боці лідерів цього турніру. Де підопічні Боженара Костянтина в черговий раз здобувають впевнену перемогу. У такій імпульсивній грі господарі не мали змоги відкриватися, та більше трималися в обороні. Переривання так званого затишшя відбулося на 21-ій хвилині, Антіпов Вадим відкриває рахунок в цому матчі. Через декілька хвилин до нього приєднується партнер по команді Деев Роман. Та закріпив хід гри Рідний Сергій, на 71-ій хвилині. ФК «Темп» на даний момент займає п’яте місце в турнірній сходинці, тож така гра тільки додала наснаги й бажання футболістам на наступний поєдинок, де команда намагатиметься показати усі свої сильні сторони.

10.10.2021. 14:00. ст. «СШ№21», Кам`янське.

«Дзержинець» (Кам’янське) — ФК «Колос» (Софіївка) — 1:5 (0:0)

Голи: Івченко Мирослав, 72′ — Косяк Роман, 47′, Фурман Андрій, +64′, Іщенко Денис, 68′, Мадяр Іван, 85′, Кухаренко Олександр, 89′.

Попередження: Сидько Сергій, 64′ — Кущ Ярослав, 39′, Мадяр Іван, 89′.

Поєдинок між цими командами видався досить видовищним, «Дзержинець» поступається і на цей раз, навіть на домашньому стадіоні. ФК «Колосу» на даний момент потрібно забивати якомога більше голів, що вони й демонструють. «Дзержинцю» звісно ж, підійматися швидше вгору. Перший тайм був досить бойовим, моменти зашкалювали в обох колективах, та не вистачило реалізації, тому завершили початок на рівних. Вже у другій половині матчу боротьба загострилася, й була ще цікавішою. З перших хвилин «Софіївці» відкривають рахунок. Та після, голів було вдосталь, фантастичну п’ятірку подарували гравці «Колоса». Єдиними забитим м’ячем відзначилися гравці господарів, де на 72-ій хвилині забиває Івченко Мирослав. Завершення матчу закріпилося впевненою перемогою підопічних Манагарова Олега.

10.10.2021. 16:00. с. Степове.

«Олімпік-Frait» (Дніпро) — ОФК «Новомосковськ» — 4:1 (2:0)

Голи: Полтавець Олександр, 13′, 59′, 75′, Гнатюк Віталій, 37′ — Зева Микита 78′.

Попередження: Турченко Дмитро, 32′, Бочкарьов Віталій, 39′, Диденко Дмитро, 60′.

Матч відбувся між командами «Олімпік-Frait» та ОФК «Новомосковськ», які займають останні місця турнірної таблиці. Наразі підопічним Табакара Вадима вдалося здобути першу перемогу в цьому турнірі, з чим ми і вітаємо команду! Гра була досить активною, та як ми бачимо вистачало й реалізації, що досить важливо на даному єтапі для обох команд. Чотири переможні голи для Дніпрян, і 3 зароблених очки в скарбничку. «Новомосковці» поступаються, але не просто. Гравці боролися, й намагалися всіма силами не опускатися в ході гри. Відзначився єдиним забити голом для своєй команди Зева Микита. Хочемо побажати командам, йти в такому ритмі й надалі, та показувати нам ще цікавіший футбол!

10.10.2021. 16:30. ст. «СШ№21», м. Кам`янське.

«Рапід» (Кам`янське) — «ВДН» (Верхньодніпровськ) — 3:4 (0:0)

Голи: Дулов Денис, 64′, Гелетей Олександр, 71′, Ненашев Микита, 78′ — Драй Олександр, 52′, Плахотнік Євген, 56′, 76′, Дурнов Ілля, 75′.

Попередження: Синенко Олександр, 33′, Талан Денис, 63′, Кудрявцев Юрій, 85′, Плахотнік Євген, 90+1.

У завершальному поєдинку 7-го туру виступили команди із Кам’янського та Верхньодніпровська. Досить рівний склад команд забезпечив високий рівень конкурентної боротьби та її емоційний градус. Колективи продемонстрували нам матч багатий на голи, що безумовно обрадувало обидві сторони. У Першому таймі так і не вдалося футболістам реалізувати моменти, яких було вдосталь аби скористатися нагодою для того, щоб вийти вперед. Вже у другому таймі обидві команди розмочили усі свої яскраві фарби. Трішечки не вистачило гравцям-господарям наснаги, аби вирвати три очки, які так потрібні. Підопічні Невойси Сергія, здобувають нелегку перемогу в цьому протистоянні із рахунком 3:4.