Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Анонс 9-го туру

0
36

30.10.2021. 12:30. ст. «Металург», Кривий Ріг

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (м. Кривий Ріг) — ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н)

Вже завтра, 30 жовтня, у Кривому Розі пройде матч регулярного чемпіонату Суперліги, в рамках якого «ДЮСШ-1-Кривбас-84» зіграє проти ФК «Лозуватка». Обидві команди не здобули перемоги у минулих матчах, що не дуже гарно відобразилось на їх закріплених місцях. Підопічні Студнікова Олега знаходяться в трійці лідерів, тому наразі гравцям потрібна впевненість, та сконцентрованість на даному єтапі. Підопічні Платонова Валентина відстають від даних суперників на одне очко, у цій зустрічі колективу потрібно набирати обороти, аби наздогнати те, що не здійснили в минулому матчі. А саме, вирвати хоча б мінімальну перемогу!

 

31.10.2021. 13:00. ст. «Авангард», Покров.

 «Авангард» (Покров) — ФК «Дружба» (м. Кривий Ріг)

У неділю 31 жовтня, на рідному стадіоні господарів «Авангард», у Покрові почнеться поєдинок між колективами, які розташовуються поряд в турнірній сходинці. «Криворіжці» мають 14 очок на своєму рахунку, а «Покровці», поки що, відстають на одне очко. Цікаве протистояння має бути у заключному турі першого кола Чемпіонату Суперліги. Бажаємо великих перемог командам!

 

31.10.2021. 14:00. смт. «Юр’ївка»

ФК «Павлоград» — СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро)

Колективи, які мають наразі не дуже яскраві позиції в цьому турнірі, зустрінуться на нейтральному полі у селі «Юр’вка». Центральний матч туру, чи реалізують свою переможну серію хтось з цих колективів? Після серії невдалих матчів, в обох опонентів наразі ситуації взагалі невтішні. Але чекаємо на результатність обох сторін, та перемоги однієї із!

 

31.10.2021. 14:30. с. Троїцьке

 ФК «Агро-КМР» (с. Троїцьке) — «Команда Дніпра» (Дніпро)

ФК «Агро-КМР» всі турнірні завдання вже давно вирішили, забронюваваши за собою перше місце в турнірній таблиці. «Команда Дніпра» поки що, не реалізувала себе в жодному матчі. Чи був випадковим такий невдалий старт в сезоні? Тож досить сильне наближається протистояння, яке ми побачимо вже у неділю, в селі Троїцьке.

 

31.10.2021. 16:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро

ФК «Тополь» — ФК «Оріль» (Царичанський район)

31 жовтня, о 16:00, відбудеться заключний тур І кола Суперліги обласного чемпіонату з футболу! Де ФК «Тополь» на стадіоні «Молодіжний Парк», у Дніпрі прийматиме гостей із Царичансього району. ФК «Оріль» займають місце в лідерах, закріпивши за собою друге місце. Цікаво, які схеми продемонструє команда на цей раз? Маючи на своєму рахунку гарну результативність по забитих м’ячах. Щодо команди ФК «Тополь», наразі від даного суперника відстають на одне очко. Хто з колективів продовжить свою переможну серію? Захоплююче чекаємо на цей поєдинок!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ