Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга. Звіт 8-го туру

23.10.2021. 14:00. ст. «Колос», Кринички

«Колос» (Кринички) — ФК «Легіон» (Синельникове) — 1:1

Голи: Приходько Олександр, +69′  — Тимофеев Егор, 7′.

Попередження: Курілов Олександр, 67′, Літвінов Сергій, 90′ — Сиротей Сергій, 90′, Воробець Ярослав, 90+1.

Команди які займають перше та крайнє місце в турнірній таблиці, поборилися між собою на початку 8-го туру Чемпіонату. Досить швидко відкрили рахунок гості поля, де на 7-ій хвилині відзначився Тимофеев Егор. А ось господарі поля, значно відставали від даного суперника, яким вдалося забити лише на 69-ій хвилині із заробленого пенальті, який оформив Приходько Олександр. Більше у грі реалізації ми не побачили, тож завершується ця зустріч із нечійним рахунком 1:1.

24.10.2021. 14:00. смт. «Іларіоново»

ФК «Фенікс» (Іларіонове) — СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) — 7:1 (3:0)

Голи: Краснянський Олег, 16′, Нестеренко Данило, 29′, 33′, 55′, Овчаренко Артем, 77′, Кочнєв Михайло, 88′ — Хомицький Роман, 83′.

Попередження: Кочнєв Михайло, 10′.

Досить насичене протистояння відбулося між старанним колективом ФК «Фенікс» та поки що, мало досвідченими СК «Січеслав». Господарі поля відкрили рахунок в цьому матчі на 16-ій хвилині, відзначився один із Бомбардирів турніру Краснянський Олег. Гра проходила в достатньо насищеному тонусі, але з легкістю себе почували «Іларіоновці». Також, впродовж матчу, хет-тріком відзначився Нестеренко Данило, зробивши гарний внесок для своєї команди, з чим його і вітаємо! Також забитими м’ячами відзначились Овчаренко Артем, та Кочнєв Михайло. Та єдиним голом для свого колективу, відзначився Хомицький Роман. Нажаль, не вдалося грацям із Черкащини побороти високий пресинг суперників. Вітаємо із результативною перемогою ФК «Фенікс» .

24.10.2021. 14:00. «Кристал», смт. Губиниха

«Кристал» (Губиниха) — «АГРО-КМР-2» (Троїцьке) — 1:1

Голи: Петрович Ростислав, 65′ — Красюк Павло, 61′.

Команда «Кристал» на даному єтапі є однією з лідерів цього турніру, закріплюючи на своєму рахунку 19 очок, ділячи місце поряд із суперником лідером ФК «Легіон». А ось у команди «АГРО-КМР-2» не все так просто, адже в даній ситуації потрібно тільки перемагати. Де гравці розуміли ціну помилки, й всима зусиллями намагалися вибороти переможні 3 очки. Але господарі поля, були досить налаштовані на гру також, продемонструвавши у даній зустрічі свій футбол, з гарними атаками та чудовою обороною. Тому, боротьба обох сторін завершилася нічією 1:1.