Чемпіонат Дніпропетровської області Перша ліга 2021/2022. Звіт 9-го туру

0
42

30.10.2021.15:00. ст. «Спарта»

ФК «Колос» (Софіївка) — ФК «Петриківка» — 6:2 (2:1)

Голи: Джингарадзе Гарами, 27′, 57′, Власенко Євген, 52′, Фурман Андрій, 87′ — Козин Дмитро, 30′(АГ), Сорока Володимир, 34′, 50′, Єрмолай Володимир, 78′.

Попередження: Білий Євген, 15′, Єрмолаев Микола, 58′.

Вилучення: Дзоз Сергій, 62′.

30-го жовтня відбувся заключний тур І кола Першої Ліги обласного чемпіонату з футболу! 9-ий тур розпочався із зустрічі ФК «Колос», які наразі займають другу сходинку, маючи двадцять одне очко. Та посилились й на даний момент проти ФК «Петриківка», які посідають четверте місце в турнірній таблиці маючи на своєму рахунку тринадцять залікових балів. З великим рахунком поступаються підопічні Козина Олександра в цій грі, та дарують гарну результативність своїм суперникам. Попередні свої поєдинки обидва колективи не здобули перемоги, тож ми побачили високу активність з обох сторін, та реалізовані моменти лише з однієї. Обігравши «Петриківців», «Колосяни» зберігають хорошу позицію, та мають високі шанси у наступному турі!

 

30.10.2021. 15:30. с. Степове

«Олімпік-Frait» (Дніпро) — ФК «Темп» (Солоне) — 2:2 (0:1)

Голи: Мекдела Михайло, 50′, Булавін Іван, 84′ — Литвиненко Сергій, 33′, Межевський Іван, 53′.

Попередження: Абіді Омар, 32′ — Бірко Сергій, 74′.

Вилучення: Булавік Іван, 89′ — Колесніков Артем, 89′.

В цій зустрічі не погано себе проявили підопічні Табакара Вадима, але такого результату не вистачає аби підійматися вгору. На даному єтапі командам потрібно виривати перемогу будь-якою ціною. Що демонструють нам зазвичай, як раз «Темповці», які займають зараз позицію в трійці у турнірній таблиці. «Олімпік-Frait» мають всього чотири залікові бали, й наразі також забивають два голи, де відзначаються Мекдела Михайло та Булавін Іван. Гості поля також відзначилися двома забитими м’ячами — Литвиненко Сергій і Межевський Іван. Цікаво було спостерігати як «Дніпряни» розкривали себе в даному матчі, але досвідчений ФК «Темп» не давав змоги суперникам обійти їхню спроможність володіння м’ячем будь-яким чином. Тож завершується це протистояння нічією 2:2!

 

30.10.2021. 12:00. ст. «СШ№21», Кам`янське

«ВДН» (Верхньодніпровськ) — «Дзержинець» (Кам’янське) — 1:5 (1:3)

Голи: Плахотник Євгеній, 1′ — Елисеев Єгор, 6′, Кузьменко Максим, +42′, Проценко Семен, 45′, Хуторнюк Володимир, 84′, Штепенко Єдуард, 90+1′.

Попередження: Грабовецький Валентин, 58′, Дурнов Ілля, 60′, Грицай Валерій, 61′, Драй Олександр, 84′ — Хуторнюк Володимир, 90+3′.

«Дзержинець» наразі показали неабиякий футбол! Де відзначилися п’ятьма забитими м’ячами, впевнено здобувши перемогу, та заробивши переможні очки на свій рахунок. Колектив «ВДН» непогано відіграли минулий свій поєдинок проти «Олімпік-Frait», з перемогою 4:1, де також високо почували себе, як наразі їх даний суперник. Несподівані гарні ємоції, які ми так поважаємо у футболі! Але цього разу лідерами матчу є саме: «Кам’янчани», авторами голів стали Елисеев Єгор, Кузьменко Максим, Проценко Семен, Хуторнюк Володимир, Штепенко Єдуард. Та у команди господарів відзначився єдиним забитим Плахотник Євгеній, який відкрив рахунок цього матчу на першій хвилині, виглядало досить єпічно. Вітаємо підопічних Каряка Єдуарда, та чекаємо наступних протистоянь!

 

31.10.2021. 14:00. ст. «Надія» м. Кам’янське

 «Рапід» (Кам`янське)  — ФК «Агросфера» (Юр’ївка) — 1:3 (0:2)

Голи: Талан Денис, 77′ —  Рябой Дмитро, 36′, 44′, Кокотяк Роман, 81′.

Попередження: Кудря Максим, 56′, Дуков Денис, 67′, Балук Ярослав, 89′ — Гажемон Юрій, 21′, Кокотяк Артем, 29′.

Заключним матчем першого кола команда «Рапід» приймали на домашньому стадіоні «Надія» , команду лідера ФК «Агросфера».Важливе та інтригуюче протистояння : «кам’янчани» давно йдуть навздогін своїх суперників, які знаходяться трішки вище, наразі за чотирьма командами. Досить давно підопічні Худжадзе Руслана не здобували перемоги в даному Чемпіонаті. На цей раз єдиним лідером для своєї команди став Талан Денис, який влучив у сітку воріт суперника, звичайно, цього було замало граючи проти даного суперника. Але не зважаючи на високий пресинг гостей, господарі виглядали непогано. Відзначимо футболістів «Юрї’вки» де є свої бомбардири, які забивають в кожному матчі! В цій грі Рябой Дмитро знову-таки оформлює дубль. Та Кокотяк Роман, приємно спостерігати на старання, та реалізацію футболістів. До нових зустрічей на футбольних полях, у наступному десятому турі!

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ