Турнір пам’яті М. Кудрицького. Звіт матчів 1-го туру

03.12.2021.12:00. ст. «Металург», Кривий Ріг

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — «УФК U-17» (Дніпро) — 0:1 (0:0)

Голи: Лисенко Степан, 65′

Попередження: Паєвський Артем, 40′, Селєдцов Євген, 59′ — Назаренко Назар, 50′, Лисенко Степан, 80+1′

Команда «УФК U-17» розпочала турнір на виїзді у Кривому Розі з місцевою командою «ДЮСШ-1-Кривбас-84» під керівництвом Платонова Валентина. Де підопічні Чернова Андрія здобули мінімальну перемогу 1:0. Слід відзначити, що дніпряни є діючими чемпіонами України серед юнаків 2005 року народження. Цікавий видався матч першого туру, а головне — результативним. У першій половині матчу перевага була на боці господарів поля. Але гості не здавалися, і в другому таймі розписалися у воротах суперника. Лисенко Степан сквитав один м’яч, та став єдиним автором забитого голу в цій грі. Однак на більше гостей не вистачило. «Криворіжці» також мали достатньо моментів, створювали яскраві контратаки, але бракувало реалізації. Фінальний рахунок матчу 1:0.

04.12.2021.10:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

НФК «Дніпро» — ФК «Тріумф» — 6:1 (2:1)

Голи: Любарський Данило, 1′, Захода Стас, 23′, Пономаренко Богдан, +48′, +58′, Панченко Дмитро, 63′,68′ — Лучка Олексій, +30′.

Молодий колектив НФК «Дніпро» завдає ФК «Тріумф» першої поразки. Господарі поля з перших хвилин почали контролювати м’яч. На початку гри гравцям вдалося створити гострий момент, який реалізував Любарський Данило. Далі обидві команди показували високий пресинг, в якому створювалося багато яскравих моментів, але реалізація була притаманна з одного боку. Команда гостей відзначилася лише одним забитим м’ячем в цьому матчі, автором якого став Лучка Олексій, заробивши пенальті точнісінько реалізувавши його. Надалі «НФК» не залишали ніяких шансів супернику, й завершили цей поєдинок розгромним рахунком 6:1!

05.12.2021. 12:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

«Оріль»(Царичанський р-н) — «АГРО-КМР» (Троїцьке) — 3:3 (2:3)

Голи: Корж Максим, 10′, Алексанов Сергій, 38′ Пімонов Антон, 59′ — Релятінський Дмитро, +22′, Дрозд Євген, 33′, Петренко Євген, 35′.

Попередження: Яременко Юрій, 21′, Палюх Сергій, 45′, Литвиненко Іван, 65′ — Інджибашвілі Амберк, 36′.

Бойові колективи «Оріль» та «АГРО-КМР», які добре відомі в рамках Суперліги, зустрілися в даному начальному єтапі турніру пам’яті М. Кудрицького на стадіоні «Олімпійські резерви» в м. Дніпро. Перша, але результативна нічия між цими учасниками. Цікаво продемонстрували себе футболісти обох сторін, було видно великий ігровий запал та бажання боротися за перемогу. Але рахунок на табло. Першими відкрили рахунок господарі поля, відзначилися Корж Максим та Алексанов Сергій. Наприкінці першого тайму, гості із Троїцького також знайшли ключі до воріт суперника: вдало виконаний одинадцятиметровий Релятінського Дмитра, та розпал ємоцій Дрозда Євгена і Петренко Євгена, які зібравшись оформили яскравих шкіряних один за одним. Йдемо далі, й з нетерпінням чекємо на перемоги цих команд в наступних іграх!