0
62

04.12.2021.12:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

«УФК U-16» (Дніпро) — ФК «Павлоград» — 3:2 (0:1)

Голи: Панасенко Сергій, 45′, Валієв Валентин,52′, 75′ — Мухаммед Гариб, 21′, Снетков Сергій, 70′.

Попередження: Лященко Олексій, 76′ — Шубін Іван, 12′, Махонін Артем, 58′.

Настала пора найцікавіших матчів! Молода команда «УФК U-16» на домашньому стадіоні «Олімпійські резерви» приймали гостей ФК «Павлоград». Події розвивалися досить активно з обох сторін. Непогані володіння м’ячем підопічних Прошенко Євгена, насолода була за спостереженням створення атак команди. Першою половиною матчу заволоділи гості з Павлограду. Де на 21-ій хвилині Мухаммед Гаріб першим відкрив рахунок в цьому матчі. Але згодом, Панасенко Сергій вирішив долю гри, забивши гол на користь своєї команди, та віддавши два асисти Валієву Валентину, який вдало оформив дубль. Фінльний рахунок матчу 3:2!

04.12.2021.14:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «А»

«СК Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — «ДЮСШ-2 U- 17»(Дніпро) — 4:0 (2:0)

Голи: Гуров Євгеній, 27′, Кривошея Віталій, 34′, 47′, Файдор Артем, 75′.

Попередження: Ревунов Микита, 6′, Курсов Ілля, 52′, Платко Олексій, 52′, Теодорович Сергій, 60′.

Другим матчем першого туру виступили команди Марача Віктора та Тищенка Андрія. Вдале протистояння саме для колективу «СК Дніпро-1-Борисфен», які впевнено долають суперника. У цілому матч видався, напруженим, цікавим – боротьбу команди вели по всьому полю. Судячи по двох таймах одразу, гра була рівною деякою мірою, не без яскравих моментів й у «ДЮСШ-2 U- 17». Надалі, господарі поля розгорнули гру післі заробленого пенальті, який не вдалося реалізувати. Включилися із посиленням передач, та повністю домінували у другому таймі. Таким чином, з характерністю закріпили рахунок 4:0.

04.12.2021.16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

НФК «Дніпро U-17» — «Рапід» (Кам`янське) — 0:2 (0:1)

Голи: Присвітлий Антон, 20′, Дуков Денис, 46′.

Молода команда НФК «Дніпро U-17» яка грає в чемпіонаті України першої ліги, ризикнула заявитися на досить солідний турнір пам’яті М. Білого. По грі були яскраві моменти з обох боків, але команда «Рапід» із Кам’янського виявилися сильнішими і майстровішими. Тож фіксуючий рахунок 2:0 на користь підопічних Худжадзе Руслана.

05.12.2021.12:00. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «А»

«Команда Дніпра» (Дніпро) — ФК «Інтер» U-17 (Дніпро) — 4:0 (2:0)

Голи: Самойленко Сергій, 17′, 21′, Митченко Влад, 58′, Цимбал Олександр, 79′.

Попередження: Самойленко Сергій, 45′.

Крайнім матчем в цій групі зустрілися команди ФК «Інтер» U-17 та «Команда Дніпра». Здорово зіграли саме підопічні Довгополого Романа, які сколотили чотири яскраві м’ячі в цій грі. У гравців «Інтера» поки що, не дуже вийшло влитися у боротьбу турніру. Але, згодом ми впевнені, молодь ще покажуть свою характерність.

04.12.2021.12:15. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «Б»

ФК «Інтер» U-16 — «ДЮСШ-7-Океан»U-19 (Дніпро) — 3:1 (3:0)

Голи: Зінченко Вячеслав, 7′, Матвієвський Максим,35′, Мізін Егор, 2′ — Горяний Олександр, 74′.

Попередження: Дубовенко Назар, 69′ — Горяний Олександр, 66′.

У групі «Б» видалася легка прогулянка для підопічних Капітонова Генадія, колектив який повністю переграв свого суперника судячи з першого тайму. У другій половині матчу тренер команди гостей зробив достатньо замін, намагаючись змінити хід матчу, але «ДЮСШ-7-Океан»U-19 вдалося забити лише один гол, де Горяний Олександр відзначився дебютом для своєї команди. Вітаємо з першою перемогою ФК «Інтер» U-16!

04.12.2021.14:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «Б»

«УФК» U-15 — «МДЮСШ» U-17 (Дніпро) — 2:0 (0:0)

Голи: Губенко Рамір, 68′, 73′.

Попередження: Лукаш Олексій, 21′, Назаров Данило, 29′, Мамедов Самір, 70′.

Другим матчем у цій групі зустрілися команди таких вікових категорій, як U-15 та U-17. Перша половина матчу пройшла в досить взаємній боротьбі, де рахунок залишився незмінним. В другому таймі, у гравців «МДЮСШ» закінчилися сили, чим скористалися господарі поля, й в останніх двадцяти двух хвилинах забили два шкіряних.

05.12.2021. 08:30. ст. «Академія», ФК Дніпро». Група «Б»

«МДЮСШ» U-16 (Дніпро) — «Академія Ротаня і Зозулі» U-17 (Дніпро) — 4:4 (3:3)

Голи:  Сарин Максим, 6′, 38′, Беляєв Мирослав, 14′, Симоненко Олександр, 47′ — Чалик Данило, 24′, Ермак Максим, 28′, Середенко Вячеслав, 40′, Шамрай

У цьому яскравому матчі, команди обмінялися гольовою феєрією! Гра проходила на встрічних курсах, й практично без центру поля. У другому таймі футболісти зменшили темп, та обмінялися голами. Гра завершилася бойовою нічією, обидва Тренери задоволені стартом своїх гравців.

05.12.2021. 13:30. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «Б»

ФК «Роздори» — «Кристал» (Губиниха) — 0:5 (0:2)

Голи: Петрович Ростислав, 20′, 53′, Рибін Юрій, 33′, 50′, Горелов Віталій, 79′

Команда «Кристал» в першому таймі розпочала спокійним темпом, й таким чином забили два м’ячі, не даючи жодної можливості своєму супернику. Другим таймом ФК «Роздори» намагалися перехватити ініціативу й вирівняти гру, але команда гостей на котратаках забила ще три м’ячі. Фіксальний, розгромний рахунок матчу 0:5 на користь підопічних Деркача Олексія. Вітаємо з впевненою перемогою!

05.12.2021. 18:00. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «Б»

ФК «Лоцман»  (Дніпро) — «Дзержинець» (Кам’янське) — 0:1 (0:1)

Голи: Баус Артем, 39′.

Попередження: Бабець Руслан, 49′.

Останній матч цієї групи завершується мінімальною перемогою для «Дзержинця», автором єдиного голу в цій грі відзначається Баус Артем. Активний перший тайм, який був рівним, але наприкінці чаша вагів опустилася на бік команди гостей. У другому таймі була розмірена гра, в якій ми більше не побачили забитих. Вітаємо гостей Кам’янського з гарним стартом.

04.12.2021.10:45. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «В»

ФК «Інтер» U-15 (Дніпро) — «ДЮСШ-7-Океан» U-17 (Дніпро) — 5:0 (3:0)

Голи: Крижневський Ярослав, 18′, 39′, Мунтян Олександр, 24′, Панфелов Юрій, 62′, Саранчук Степан, 73′.

Попередження: Ленцов Денис, 7′, Крижневський Ярослав, 29′ — Свидорський Володимир, 38′.

Молодіжна команда ФК «Інтер» U-15 продемонструвала майстер-клас своїм старшим колегам «ДЮСШ-7-Океан» U-17, своєю пекучою активністю в першому таймі. У другому таймі, підопічні Пасічніченка Романа справу класу впевнено довели до розгромного рахунку, і бадьоро розпочали свою групу!

04.12.2021.11:00. ст. «Академія», ФК «Дніпро». Група «В»

«Академія Ротаня і Зозулі» U-15 (Дніпро) — «Надія» U-16 (Кам’янське) — 8:0 (5:0)

Голи: Конюченко Егор, 7′, 22′, Власенко Ярослав, 30′, Жилиба Ян, 32′, Гурський Тимофій, 36′, Давиденко Данило, 50′, Миколенко Данило, 79′, 80′.

Попередження: Присвітлий Валентин, 88′, Леваньков Кирило, 70′ — Заець Данило, 27′, Уклеін Тимур, 54′, Касімов Єльдар, 66′, Шуляк Олександр, 69′, Широкий Андрій, 70′.

Вогняне бажання з самого початку гри нам продемонстрували «Академія Ротаня і Зозулі» U-15, зруйнувавши свого опонента в першій половині гри з рахунком 5:0..У другій половині матчу, обидві сторони зовсім зменшили темп гри, але під кінець матчу команда з Дніпра засмутила своїх опонентів ще яскравішими реалізованими моментами і розгромила їх з рахунком 8-0. Тим самим здобула найбільшу перемогу у першому колі. Вітаємо підопічних Леванькова Кирила,та рухаємось далі!