Турнір пам’яті М. Білого. Звіт 2-го туру

0
36

11.12.2021. 10:00. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «А»

ФК «Інтер U-17» (Дніпро) — СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — 0:6 (0:4)

Голи: Біліченко Віталій, 4′, 59′, Файдор Артем, 24+’, Кривошея Віталій, 26′, Гуров Євген, 28′, Трубіщин Олександр, 64′.

Попередження: Демченко Максим, 45′, Кривошея Віталій, 72′.

СК «Дніпро-1-Борисфен» розпочали матч як ураган, і закружляли в танці футболу своїх опонентів нереально швидким темпом, та націленістю на ворота суперників. Завдавши масу ударів по воротах, підопічні Марача Віктора забили чотири безвідповідних м’ячі. Другий тайм вже був зіграний у спокійному темпі, де дві команди не форсували події, але господарі порадували своїх уболівальників ще двома хорошими голами, і виграли дуже впевнено свій матч.

11.12.2021. 11:30. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро.  Група «А»

ФК «Павлоград» — «Хлібозавод № 9» (Дніпро) — 2:1 (0:1)

Голи: Анаріб Мухаммед, 47′, 67′ — Матвєєв Анатолій, 39′.

Попередження: Водяницький Миколай, 58′ — Вайсер Дмитро, 54′, Куринька Іван, 77′.

Вилучення: Куринька Іван, 78′.

Гості почали досить гаряче, з перших хвилин створили тиск на ворота суперника, і до кінця першого тайму реалізували свою перевагу, забивши перший гол. Але після старту другого тайму все перевернулося з ніг на голову, та господарі заволоділи спочатку м’ячем, а згодом і матчем. Підопічні Ілляшова Андрія забили два м’ячі без відповіді, і перевернули результат матчу отримавши перемогу 2-1!

11.12.2021. 12:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.   Група «А»

«УФК» U-16 (Дніпро) — «Рапід» (Кам`янське) — 4:0 (3:0)

Голи: Благодарний Давид, 8′, Наздров Максим, 10′, 14′, Пшеничнюк Олександр, +57′.

Попередження: Благодарний Єдуард, 75′ — Присвітлий Антон, 78′.

Команда господарів відразу взяла все в свої руки, і почали огортати атака за атакою ворота суперника, й забили не один, і не два, а цілих три м’ячі без відповіді. Другий тайм розпочався в повільному темпі, тренер команди «УФК» U-16 зробив заміни, і хлопці, що вийшли, не підвели свого наставника та забили ще один гол, довівши рахунок до розгромного 4-0. Наші вітання!

11.12.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

НФК «Дніпро» U-17 — «Команда Дніпра» (Дніпро) — 0:1 (0:1)

Голи: Митченко Владислав, 15′.

НФК «Дніпро» U-17 розпочали матч впевнено, контрлювали темп матчу. Але надалі, команда гостей заволоділи ініціативою, й забили гол на 15-ій хвилині першого тайму. Одразу після забитого м’яча гра заспокоїлась. Другий тайм був під контролем «Команди Дніпра», але небезпечних моментів було недостатньо. Колектив НФК «Дніпро» U-17 має гарний склад гравців, які добре оборонялися, та мали безліч небезпечних моментів, але забити так і не вдалося. Так матч і закінчився мінімальною перемогою підопічних Довгополого Романа.

12.12.2021. 12:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «А»

«ДЮСШ-2» U-17 (Дніпро) — «ОФК Новомосковськ» — 1:2 (1:1)

Голи: Хаустов Артем, 14′ — Резнік Антон, 39′, Білий Олег, 66′.

Попередження: Чумак Олександр, 38′, Окапінський Павло, 60′ — Резнік Антон, 35′, Чивга Максим, 56′.

В цій парі перший тайм був цікавий у плані тренерських задумів. Команди грали в структурний футбол, видно було що обидва колективи грамотно підлаштувалися під свого суперника. Таким чином, змогли обмінятися голами та завершити у нічию перший тайм. У другому таймі гості вийшли вперед, і продовжували атакувати. Присутність моментів зашкалювала, але  збільшити свою перевагу, так і не змогли. А господарі в свою чергу, вже втомилися наприкінці, й залишили рахунок 1:2 на користь «ОФК Новомосковськ».

10.12.2021. 17:00. ст. «СШ№21», Кам`янське.  Група «Б»

«Дзержинець» (Кам’янське) — «МДЮСШ» U-16 (Дніпро) — 7:2 (5:0)

Голи: Кузьменко Максим, 2′, Проценко Семен, 6′, 20′, 65′, Хуторнюк Володимир, 16′, Підіско Ярослав, 28′, Яланбаєв Кирил, 47′ — Бондаренко Іван, 45′, Симоненко Олександр, 48′.

Команда господарів вийшла на поле дуже впевнено з іскрою в очах та крилами на спині. З першої хвилини вони помчали на ворота суперників, та огорнули їх градом атак, і вже на 40-ій хвилині рахунок був 5:0, результат зустрічі вирішено. Щодо другого тайму, події відбувалися у спокійній обстановці з мінімум фолів. Колективи обмінювалися голами, але господарів було вже не наздогнати. «Дзержинець» здобуває яскраву перемогу. Наші вітання!

11.12.2021. 12:00. ст. «Академія», ФК Дніпро».  Група «Б»

«Академія Ротаня і Зозулі» U-17 (Дніпро) — «ДЮСШ-7-Океан» U-19 (Дніпро) — 1:2 (0:0)

Голи: Єрмак Максим, 75′ — Швачко Денис, +48′, Косенко Андрій, +79′.

В цій зустрічі перший тайм виявився сухим. Обидві команди розвідували обстановку перед штрафним майданчиком, грамотно збудувавши оборонні редути. Також відмітимо, відмінну гру воротарів. Щодо другого тайму, кардинально відрізнявся від першого. Команда гостей почала з місця в кар’єр, і забила швидкий гол. Господарі відразу ж активізувалися, і почали насідати на ворота опонента, все ж таки задавили суперника зрівнявши рахунок. Але коли здавалося, що гра завершиться внічию, гравці обох команд не здавалися,  боролися до кінця, адже потрібна тільки перемога. Та забитим яскравим голом з одинадцятиметрової позначки «ДЮСШ-7-Океан» U-19  поставили крапку в цій боротьбі, отримавши перемогу з рахунком 1:2!

11.12.2021. 13:00. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «Б»

ФК «Роздори» — ФК «Лоцман» (Дніпро) — 2:7 (1:2)

Голи: Литвин Олександр, +33′, Байрам Исмайлов, +53′ — Яцун Артем, 4′, Сичевой Денис, 7′, 56′, 64′, 66′, 76′, Довженко Олександр, 47′.

Попередження: Жадко Сергій, 53′.

В цій грі було все що хотілося бачити. У першій половині матчу, хороший футбол з голами, підкатами порятунку воротарів і все, що люблять глядачі, та рахунок відповідав боротьбі 2:1. А ось другий тайм, виявився набагато одноманітним… Команда гостей почали реалізовувати всі свої моменти, і забили цілих п’ять м’ячів. На що господарі віповіли лише одним. Так  на табло ми й побачили 2:7. Опісля першого тайму, хтось і не міг передбачити такого великого рахунку на користь однієї з команд.
Наші вітання переможцям!

11.12.2021. 14:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.  Група «Б»

«УФК U-15» — «Кристал» (Губиниха) — 1:2 (1:0)

Голи: Логвин Артем, 3′ — Брюховецький Олександр, 43′, Марченко Олександр, 69′.

Попередження: Попов Олексій, 48′, Столенко Максим, 65′ — Кузнецов Віктор, 26′, Єременко Олександр, 76′.

Яскравий початок відбувся на стадіоні «Олімпійські резерви», де «УФК U-15» забили швидкий гол, та повели вже на 3-ій хвилині матчу. Далі обидві команди атакували показуючи нам пресинг в міру можливого. Другий тайм видався цікавішим, колективи продовжували обмінюватися контратаками, й «Кристалу» таки вдалося відповісти забитими м’ячами. Непогане завершення гри для гостів поля з рахунком 1:2!

11.12.2021. 14:30. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «Б»

«МДЮСШ» U-17 (Дніпро) — ФК «Інтер» U-16 —  3:1 (2:0)

Голи: Мурадов Арманд, 3′, Назаров Данило, 33′, Мамедов Самір, 79′ — Коцюба Олександр, 62′.

Попередження: Саміс Руслан, 70′ — Максимов Кирило, 71′.

Молоді команди розпочали дуже активно та підірвали матч вже на 3-ій хвилині красивим голом. Потім гра трохи заспокоїлася, але не надовго. На 33-ій хвилині ми побачили магію цифр, і рахунок подвоївся рівно через 30 хвилин після першого голу. Згодом, ФК «Інтер» спробували відігратися, і навіть забили один м’яч, але нажаль, це все на що вистачило гостів поля. Пропустивши ще одну контратаку ми побачили остаточний результат матчу. 3:1 на користь «МДЮСШ» U-17. Вітаємо тренерський штаб та гравців команди з хорошим стартом!

09.12.2021. 16:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро.  Група «В»

«МДЮСШ» U-16-2 (Дніпро) — «ДЮСШ-7-Океан» U-17 (Дніпро) — 3:2 (2:0)

Голи: Пасєвін Іван, 19′, +63′, Біляєв Мирослав, 37′ — Лісняк Микита, 69′, Свидерський Володимир, 74′.

Перша гра для підопічних Воливача Олега завершилася перемогою. Активний розвиток подій відбувався на домашньому полі «Молодіжний Парк». Гравці обох сторін почували себе досить впевнено. Щодо першого тайму, господарі поля домінували, та вели гру, забивши два яскравих м’ячі. В другій половині матчу, гості включилися більше, де відзначилися лише двома голами, яких не вистачило аби обійти свого суперника. «МДЮСШ» U-16-2 забирають три шкіряних у свою скриньку, з чим ми їх і вітаємо!

10.12.2021. 15:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «В»

«ДЮСШ-2» U-15 (Дніпро) — «ДЮСШ-2- Парк» U-15 (Дніпро) — 2:1 (1:1)

Голи: Устинов Максим, 20′, Касаткін Дмитро, 28′ — Гордієнко Данило, 31′.

Тут ми побачили справжню футбольну битву між 15-ти літніми однолітками. До середини першої половини матчу команди вже встигли обмінятися голами. Присустність яскравих моментів також тішило око. Другий тайм був прямий за смаком футбольним естетам, достатньо боротьби та ударів з далеких дистанцій. Але голами колективи більш не відзначилися, тож завершився поєдинок з рахунком 2:1 на користь підопічних Подольського Станіслава. Вітаємо!

12.12.2021. 12:00. ст. «Монтажник», Дніпро.  Група «В»

«Іста-ДЮСШ-7» U-16 (Дніпро) — «Надія» U-16 (Кам’янське) — 10:0 (5:0)

Голи: Недодаєв Ілля, 11′, 40′, 57′, Будулак Владислав, 14′, Малиш Ярослав, 28′, Каварма Ігор, 29′, Артеменко Олександр, 50′, Доценко Іван, 53′, Мартисевич Платон, 64′, Ершов Даніїл, 76′.

Остання зустріч в цьому турі між командами «Іста-ДЮСШ-7» U-16 та «Надія» U-16 була фееричною на голи! Ми побачили повну капітуляцію команди гостей. Господарі робили на полі все, що хотіли. Атакували флангами, через центр, був присутній короткий, та довгий пас, обігрували 1 в 1, створили купу моментів…Та завоювали повну перевагу, що відобразилося у підсумку в результаті матчу 10:0.