Турнір пам’яті М. Кудрицького. Звіт 3-го туру

0
27

18.12.2021. 10:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.

НФК «Дніпро-Техмаш» — ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) — 3:2 (1:1)

Голи: Докукін Владислав, 33′, Рубцов Олександр, 76′, Захода Станілав, 78′ — Солонько Владислав, 10′, Байрамов Орхан, 72′.

Попередження: Москаленко Георгій, 26′, Гура Богдан, 36′, Пономаренко Богдан, 67′, Рубцов Олександр, 78′ — Піроженко Станіслав, 27′, Петруніч Даніїл, 67′, Солонько Владислав, 78′.

Вилучення: Майоренко Даніїл, 36′.

Матч відкриття третього туру розпочався із запеклої,атмосферної та досить рівної боротьби. Обидві команди були серйозно налаштованні один на одного, й по грі це досить відчувалося. Атака на атаці з перших хвилин, де гравці добре тиснули один на одного. Та першими відкрили рахунок саме гості, скориставшись помилкою свого оппонента. Забитим м’ячем відзначився Солонько Владислав, вже на 10-ій хвилині матчу. Щодо активності гравців, темпи тільки зростали й, господарям також вдалося відзначитись. На 33-ій хвилині зрівнює рахунок Докукін Владислав. Друга половина матчу була ще цікавішою, не дивлячись на те, що у господарів поля сталося вилучення наприкінці перешого тайму, вектор гри перевернувся повністю на бік футболістів «НФК». У тактичному плані НФК «Дніпро-Техмаш» досить гнучка команда, яка вміє досить ефективно задіяти схеми. Таким чином, гості з Кривого Рогу отримали поразки у відставанні лише в один м’яч, хоча в ході матчу спочатку були інші ставки. Дяуємо колективам за гарний результативний футбол! Та вітаємо дніпрян з такою нелегкою, але заслуженою перемогою.

18.12.2021. 11:30. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.

«УФК U-17» (Дніпро) — «Газовик» (Кам’янське) — 0:3 (0:2)

Дем’яновський Кирило, 3′, 24′, 53′.

Попередження: Назаренко Назар, 46′ — Білоус Максим, 32′, Кучер Богдан, 60′.

Гості з першої хвилини матчу показали, що гості вони тільки в протоколі, а на полі вони виявилися господарями гри. З начальних хвилин підопічні Cолнцева Сергія почали грати в агресивний футбол, і це їм вже на 3-ій хвилині дало результат. Далі все було під їхнім контролем, і на екваторі першого тайму вони подвоїли свою перевагу. Другий тайм також розпочався агресивно швидко, де «кам’янчани» забили третій і останній гол у цій зустрічі. Відмітимо, що підопічні Чернова Андрія також непогано виглядали, але молодим футболістам не вистачило наснаги аби скористатися можливими моментами. Вітаємо «Газовик» з першою та результативною перемогою!

18.12.2021. 17:30. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

ФК «Тріумф» — «АГРО-КМР» (Троїцьке) — 1:4 (1:3)

Голи: Давиденко Артур, 36‘ — Дрозд Євгеній, 10‘, 28‘, +68‘, Петров Андрій, 39‘.

Не солодко прийшлося «Тріумфу» і на цей раз. Не простий суперник «АГРО-КМР» здобуває чергову результативну перемогу 1:3. Команди видали приголомшливий перший тайм, грали в атакуючий рухливий футбол. У другому таймі команди трохи заспокоїлися, та темп гри знизився. Коли господарі пішли ва-банк, то гості впіймали їх на цьому і забили ще один гол, впевнено перегравши опонентів. Наразі підопічні Рябоконь Валентина діють на першому місці.

19.12.2021. 12:00. ст. «Металург», Кривий Ріг.

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — «Оріль» (Царичанський р-н) — 1:2 (1:1)

Голи: Тимошенко Кирило, 9′ — Галенков Денис, 38′, +79′.

Заключним матчем третього туру виступили амбіційні команди з Кривого Рогу та Царичанкського району. Рівний матч, що на папері, що насправді.
Перший тайм був стриманий та насичений рваним темпом, обидва колективи грали захоплююче. Грамотно тримаючи компактність в центрі поля, закономірно обмінялися голами і пішли на перерву з рівним рахунком. Доречі, не можна не відмітити яскраво забитий гол Тимошенко Кирила на 9-ій хвилині матчу, після подачі кутового гравець точнісенько зльоту влучив у дальню дев’ятку воріт суперника. Другий тайм також був насичений боротьбою та здоровим духом, але гості таки змогли вирвати перемогу непоступливого суперника. Таким чином, «Оріль» здобуває мінімальну перемогу на виїзді, з чим ми і вітаємо команду!