Турнір пам’яті М. Білого. Звіт 3-го туру

0
42

18.12.2021. 13:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

«Команда Дніпра» (Дніпро) — «УФК U-16» — 4:1 (3:1)

Голи: Володин Артур, 10′, Митченко Владислав, 11′, Лапотенко Максим, 40′, Цимбал Олександр, 63′ — Шевчик Марк, 36′.

Попередження: Жинчин Богдан, 3′, Калиня Дмитро, 57′, Антоник Максим, 60′.

Перша гра третього туру розпочалася у повільному темпі , а на 10-ій та 11-ій хвилинах ми побачили дві атаки, які були на такій швидкості проведено, що ракета в космос відлетіла і команда господарів несподівано забила не один, а цілих два м’ячі повівши на самому старті поєдинку. Тим часом гра заспокоїлася, чим скористалися гості та відіграли один м’яч, але одразу ж, господарі відновили перевагу у два м’ячі і пролунала перерва. У другому таймі господарі більше грали на контратаках, і це у них спрацювало реалізувавши свій шанс у середині тайму, встановивши цим фінальний рахунок 4:1! Наші вітання!

18.12.2021. 15:00. ст. «Монтажник», Дніпро.  Група «А»

«Рапід» (Кам`янське) — ФК «Павлоград» — 0:3 (0:2)

Голи: Знібі Ауоиб, 30′, Волошин Максим, 39′, Коваленко Владислав, 49′.

Попередження: Кудря Максим, 55′ — Ярошенко Сергій, 40′.

По перших 30-ти хвилинах здавалося, що відбувається матч рівних команд. Але коли гості провели блискучу атаку й забили м’яч у ворота свого опонента, господарі відразу помчали як то кажуть, з шашками на голо відіграватися, і це з ними зіграло злий жарт. Одразу «павлоградці» зловили на контратаках, і це практично означало, що результат зустрічі було вирішено. Так і сталося, на початку 2-го тайму гості забили ще один гол, та господарі повністю втратили шанси на позитивний результат у матчі. Гра завершилася із рахунком 0:3 на користь ФК «Павлоград»!

18.12.2021. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — НФК «Дніпро U-17» — 5:0 (2:0)

Голи: Мітін Мирослав, 29′, 77′, Гуров Євген, 33′, 67′, Біліченко Віталій, 44′.

Попередження: Болдирєв Лев, 17′, Мартюхін Ілля, 22′, Шмельов Даніїл, 59′.

Перед стартом поєдинку ми очікували рівну боротьбу, але з самого початку матчу номінальні господарі взялися за справу рішуче, і беззастережно забрали м’яч та ініціативу в свій бік, й почали проводити атаку за атакою. Набивши цілих п’ять м’ячів без відповіді  виграли розгромно свою зустріч. Вітаємо СК «Дніпро-1-Борисфен» вже з другою досить результативною перемогою!

19.12.2021. 15:00. ст. «Монтажник», Дніпро.  Група «А»

«ОФК Новомосковськ» — ФК «Інтер U-17» — 2:2 (1:2)

Голи: Диденко Дмитро, +20′, Сидоренко Милан, 60′ — Нестеренко Максим, 6′, Черновол Кирило, 16′.

Попередження: Резнік Антон, 69′.

Досить наполегливий матч рівних команд, де кожна безумовно виділялася по-своєму. У першому таймі гості були трохи щасливішими в атаці, вигравши його 1:2. Другий тайм був в’язким, господарі намагалися відігратися та ФК «Інтер U-17» контратакували. Але все ж таки «ОФК Новомосковськ» випробували удачу, і в абсолютно рівному матчі  створили закономірну бойову нічию 2:2!

15.12.2021. 18:30. ст. «СШ№21», Кам`янське. Група «Б»

«ДЮСШ-7-Океан U-19» (Дніпро) — «Дзержинець» (Кам’янське) — 1:8 (0:3)

Голи: Коношко Андрій, 50′ — Проценко Семен, 2′, Хуторнюк Володимир, 26′, Баус Артем, 40+1′, Буц Михайло, 52′, Кузьменко Максим, 54′, Скиба Віктор, 58′, Сягайло Ігор, 73′, Яланбаєв Кирило, 79′.

Попередження: Горяний Олександр, 19′, Косенко Андрій, 50′ — Кузьменко Максим, 98′, Підіско Ярослав, 48′, Бабець Руслан, 67′.

Тут ми побачили, що господарі були фаворитами до початку матчу, що вони і підтвердили з перших хвилин. Взявши гру під свій контроль, забили перший гол вже на 2-ій хвилині. Як ми бачимо далі, створили фейерверк своєму опоненту вигравши перший тайм з рахунком 3:0. Другий тайм був ще більш видовищний, та також не відставав по голах, але в одну сторону. Футболісти із Кам’янського забили ще п’ять м’ячів, дозволивши своєму опоненту забити лише один м’яч. Так гра й закінчилася із розгромним рахунком 8:1. «Дзержинець» здобули вже третю перемогу поспіль в своїй групі. Вітаємо!

18.12.2021. 11:30. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «Б»

ФК «Інтер U-16» — «Академія Ротаня і Зозулі U-17» (Дніпро) — 1:0 (1:0)

Голи: Козюба Олександр, 8′.

Попередження: Орищук Дмитро, 69′ — Костючік Ярослав, 16′.

Вилучення: Зінченко В’ячеслав, 66′.

З самого початку гри ініціатива була за «Інтером». Вже на восьмій хвилині матчу  Козюба Олександр відкрив рахунок. Та став єдиним автором голу в цій зустрічі. Під час другої сорокап’ятихвилинки розстановка сил не змінилася. «Академія Ротаня і Зозулі» демонструваи непогані зв’язки, але поступилися в цьому поєдинку. ФК «Інтер U-16» здобуває мінімальну перемогу. Далі більше!

18.12.2021. 14:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «Б»

«Кристал» (Губиниха) — «МДЮСШ» U-17 (Дніпро) — 3:0 (2:0)

Голи: Кузнецов Віктор, 20′, Рибін Юрій, 26′, Пащенко Максим, 63′.

Попередження: Лукаш Олексій, 71′.

«Кристал» акуратно й грамотно підійшов до матчу і показав, на що здатний їх колектив. Впевнено забивши в першому таймі два м’ячі та впевнено заволодівши ініціативою в матчі. Другий тайм був повільнішим, команди грали в утримання м’яча не особливо атакували. Та підопічні Деркача Олексія забили ще один гол, повністю закривши результат цього матчу. Вигравши гру в суху з рахунком 3-0!

19.12.2021. 18:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «Б»

ФК «Лоцман» (Дніпро) — «УФК» U-15 — 1:5 (0:1)

Голи: Дауда Рошід, 68′ — Логвин Артем, 6′, Левицький Євгеній, 34′, Губенко Рамир, 47′, Кабуан Антон, 50′.

Попередження: Рудень Валерій, 12′, Сичевой Денис, 45′, Марушич Андрій, 71′, Довженко Олександр, 74′ — Шруб Савелій, 14′.

Номінальні гості в цьому матчі виступили фаворитом, та це довела нам дана гра. Перший тайм видався малорезультативним, деі ми побачили один гол, який вирішив результат тайму. Другий тайм вже довів домінування однієї з команд, «УФК U-15» забили чотири м’ячі у барвистому стилі. Відзначимо також, що господарі все-таки забили свій гол престижу, і розмочили сухий рахунок. Наші вітання підопічним Писного Андрія з яскравим досягненням!

16.12.2021. 19:15. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «В»

«Іста-ДЮСШ-7» U-16 (Дніпро) — ФК «Інтер» U-15 (Дніпро) — 4:2 ( 2:1)

Голи: Ершов Егор, 31′, +38′, 56′ , Атюков Микита, 72′ — Руденко Микита, 29′, +60′.

Попередження: Атюков Микита, 52′, Малиш Ярослав, 70′ — Шведченко Ренат, 47′.

Вилучення: Румилов Павел, 71′.

В цій зустрічі був досить цікавий , яскравий матч з красивими атаками через центр та фланги. Напруга у матчі була просякнута весь поєдинок. Гра в кожному таймі завершилася з однаковим рахунком 2:1 перемогою господарів. Але ми ще довго пам’ятатимемо цей матч, за ту яскраву гру, яку подарували нам команди. Загальний рахунок 4:2 на користь господарів поля.

17.12.2021. 15:00. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «В»

«ДЮСШ-2» U-15 (Дніпро) — «Надія» U-16 (Кам’янське) — 3:4 (3:1)

Голи: Касаткін Дмитро, 15′, Татарчук Данило, 29′, Кисельов Олексій, 35′ — Ворона Родіон, 38′, 50′, 61′, Пігурнов Михайло, 78′.

В цьому загадковому  матчі ми побачили, як ФК «Надія» спочатку дає надію, а потім її забирає. У першій половині матчу, спостерігали першу частину нашої історії. Господарі в свою чергу, спочатку впевнено вигравали на два м’ячі, але другий тайм феєрія гостей і зворотна забрана надія та камбек з рахунком 3:1 на 3:4. Подивившись цей захоплюючий матч розуміємо, що у футболі все можливо. У нашій грі все реально. Дякуємо за фантастичну гру обом командам та йдемо далі!

17.12.2021. 16:30. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «В»

«ДЮСШ-2- Парк» U-15 (Дніпро) — «ДЮСШ-7-Океан» U-17 (Дніпро)

В останньому матчі третього туру ми бачимо, як молодші виграли у старших показавши не погодам розвинуту холоднокровність та реалізацію. Перший тайм вийшов цікавий з купу моментами та голами в обидві сторони, та порятунку воротарів, але переможець був один. Як загалом і у другому таймі обидві команди були досить активні, брали в облогу штрафну своїми атаками забиваючи голи в обидві сторони. Ну як з’ясувалося, «ДЮСШ-2- Парк» U-15 виявилися сильнішими, і зрештою здобули перемогу у феєричному поєдинку з рахуноком 4:2, наші привітання!