Турнір пам’яті М. Кудрицького 2022. Звіт 4-го туру

0
19

08.01.2022. 10:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.

НФК «Дніпро-Техмаш» — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — 2:5 (1:2)

Голи: Захода Станіслав, 14′, Любарський Данило, +69′ — Поздняков Єгор, 5′, Тарасов Єдуард, 9′, Селедцов Євгеній, 47′, 78′, Маркевич Олександр, 60′.

Попередження: Понамаренко Богдан, 66′, Кувшинов Вадим, 70′ — Бобирь Дмитро, 40′, Селедцов Євгеній, 66′.

Досить активна та ємоційна гра відбулася на стадіоні «Олімпійські резерви», де зустрілися два вогняних суперника. Але дуже натужно стартували сьогодні «Дніпро-Техмаш», грали нестабільно, а ось їхні суперники навпаки, виглядали злагоджено і впевненно. Наразі колективи мають однакову кількість очок. Команди провели 2 хороших тайми, десь була нервозність, та було достатньо моментів з обох сторін, але більш результативно закрити гру вдалося гостям поля. Вітаємо переможців «ДЮСШ-1-Кривбас-84» в цьому поєдинку з рахунком 2:5! А команді НФК «Дніпро-Техмаш», й надалі грати впевнено та демонструвати свій запальний характер.

08.01.2022. 13:00. ст. «Монтажник», Дніпро.

«Оріль» (Царичанський р-н) — ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) — 3:0 (0:0)

Голи: Пімонов Антон, 50′, Галенков Денис, 63′, 65′.

Попередження: Алексанов Сергій, 6′, Галенков Денис, 9′, Білик Максим, 42′.

На стадіоні «Монтажник» команда «Оріль» приймала гостей з Кривого Рогу ХФК «Пенуел». Впевнено продемонстрували себе обидва колективи з перших хвилин, й до останньої хвилини першого тайму ми побачили майже рівну боротьбу. Але вже на початку другого тайму Пімонов Антон влучає у сітку воріт суперника, відкриваючи рахунок в цьому матчі. Згодом, до нього приєднався партнер по команді Галенков Денис, який оформив дубль за 3 хвилини. Криворіжці усіляко намагалися відповісти своєму супернику, та не цього разу, характерно відповіла Царичанська «Оріль».

08.01.2022. 17:30. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро

«АГРО-КМР» (Троїцьке) — ФК «Газовик» (Кам’янське) — 0:2 (0:0)

Голи: Швець Олексій, 30′, Кучер Богдан, 37′.

Попередження: Петренко Артем, 21′ — Кисельов Єгор, 35′, Льога Данило, 70′.

Заключним матчем 4-го туру виступили «АГРО-КМР», які займають першу сходинку турнірної таблиці та ФК «Газовик», які разтошовуються в середині таблиці. Щодо гри, перші п’ять хвилин «трійчани» володіли ініціативою, але потім до перерви перевага була на боці «кам’янчан» за рахунок високого пресингу. Та згодом, гості поля створили контратаки одна за одною, де забили два м’ячі. Відзначилися асистом Білоус Максим, з якого Швець Олексій влучив у сітку воріт суперника, та Кучер Богдан забив свій м’яч із передачі Льоги Даниїла. У другій половині матчу команди голами не відзначилися, хоча моментів було вдосталь. В одній із атак Кучер післі виходу один на один, примудрився потрапити у стійку воріт двічі. А в другому єпізоді захисник вибив м’яч із порожніх воріт. Эмоції зашкалювали.. За 15 хвилин до закінчення матчу «АГРО-КМР» спробували виправити ситуацію, але постійно наривалися на швидкі контратаки суперника. Тож цього разу ФК «Газовик» показали агресивну, змістовну гру. Завершуєься поєднок на з рахунком 0:2. Вітаємо команду!