Турнір пам’яті М. Білого. Звіт 4-го туру

0
13

08.01.2022. 16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

ОФК «Новомосковськ» — НФК «Дніпро» U-17» — 2:4 (0:2)

Голи: Турченко Дмитро, 53′, Білий Олег, 60′ — Сусідко Олександр, 16, 46′, Шмельов Данило, 18′, Конебас Владислав, 80′.

Попередження: Сидоренко Милан, 48′, Филенко Валентин, 75′, Рябой Дмитро, 77′.

Морозно було на стадіоні «Олімпійські резерви», але досить сильна жага відчувалася у футболістів обох команд. Що стосується гри, то в першому таймі було багато сумбуру і браку. У простих ситуаціях гравці втрачали м’ячі. Але згодом, господарям зустрічі вже ніхто не зумів завадити провести якісну атаку, яку півзахисник «НФК», а саме Сусідко Олександр вдало завершив ударом головою. Надалі, все частіше гості не встигають за швидкими атаками дніпрян, і часто їх зупиняють із порушенням правил. Таким чином, перша половина матчу завершилася для «Новомосковців» у відставанні в два м’ячі. Друга половина матчу, була ще цікавішою, адже Сусідко Олександр, одразу оформив свій дубль. А гості поля гостро відповіли також двома забитими голами, та цього було замало. Фінальний рахунок матчу 2:4 на користь НФК «Дніпро» U-17». Вітаємо підопічних Калька Андрія з перемогою! Також хотілося б подякувати тим нашим уболівальникам, які в цей морозний вечір були з нами на стадіоні. Думаємо, що результатом матчу віддячили за цю підтримку.

09.01.2022. 12:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Група «А»

ФК «Павлоград» — «Команда Дніпра» (Дніпро) — 1:3 (0:1)

Голи: Ярошенко Сергій, 77′ — Самойленко Сергій, 3′, Митченко Владислав, 46′, 48′.

Попередження: Водяницький Микола, 62′.

Між собою зустрілися два колективи, які мінімум двічі вже здобували хороший результат. На нас очікувало яскраве суперництво. Перша половина матчу почалася блискавичною атакою гостей, які одразу вразили ціль та відкрили рахунок уже на третій хвилині. Ми побачили гостру гру, де команди обмінювалися атаками, але так і не змогли більше вразити ворота. Другий тайм почався так само яскраво як і перший, але цього разу команда гостей змогла забити двічі. Далі йшла розмірена гра у центрі поля, і команда господарів таки змогла забити свій гол престижу. Вітаємо «Команду Дніпра» із четвертою перемогою з чотирьох!

08.01.2022. 10:00. ст. «Монтажник», Дніпро. Група «Б»

«Кристал» (Губиниха) — ФК «Інтер» U-16 — 4:1 (3:0)

Голи: Петрович Ростислав, 8′, 14′, Рибін Юрій, 39′, Залозний Данило, 78′ — Кібець Андрій 71′.

Попередження: Китриш Дмитро, 35′, Кузнєцов Віктор, 58′.

У першому таймі команда господарів довела, що недаремно вони перебувають на вершині турнірної таблиці. З перших хвилин господарі почали крутити темп і вже на 8-ій та 14-ій хвилинах змогли зробити перевагу повівши в рахунку 2:0. Далі була справа техніки, граючи на контратаках наприкінці тайму, зуміли довести рахунок до розгромного. У другому таймі команди вийшли на поле, обмінялися голами та футболісти «Кристалу» спокійно довели гру до перемоги. Наші вітання!

08.01.2022. 14:40. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро. Група «Б»

«МДЮСШ U-17» (Дніпро) — ФК «Лоцман» (Дніпро) — 2:0 (1:0)

Голи: Лукаш Олексій, 10′, Іщенко Микита, 52′.

Попередження: Мурадов Арманд, 18′, Лукаш Олексій, 42′ — Марусич Андрій, 33′.

На стадіоні «Молодіжний Парк» відбулась гра між середняками турнірной таблиці, а саме «МДЮСШ U-17» та ФК «Лоцман».

Гра була безкомпромісною, йшла не лише у м’яч, а й у ногу. Кожній команді було важливо набрати 3 очки, щоб покращити своє положення в турнірній таблиці. Але, як ми знаємо, переможець буває лише один, і долю першого тайму вирішив лише один забитий м’яч. Другий тайм обіцяв бути не менш силовим та якісним, але все вирішив один гол, який зміцнив лідерство команди господарів та приніс їм довгоочікувану перемогу! Фінальний рахунок матчу 2:0 на користь МДЮСШ U-17.