Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга. Звіт 3-го туру

0
37

28.08.2021.17:00. ст. «Локомотив», Синельникове.

ФК Легіон (Синельникове) — СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) — 6:1 (3:0)

Голи : Воробець Ярослав, 12′, 48′, 56′, Водяницький Микола, 39′, 45′, Сиротей Сергій, 52′ — Гноевий Денис, 60′.

Попередження : Гонтарь Владислав, 46′ — Малишов Єломир, 34′,Сотніков Дмитро, 38′, Вовчик Єгор, 44′.

Вилучення : Войт Дмитро, 16′.

ФК «Легіон» в себе вдома приймали гостей з Черкаської ОТГ. Обидві команди в минулих своїх іграх вирвали по 3 очки, тож  очікувати легкої гри не сподівався жоден з суперників. Швидко було відкрито рахунок Синельниковцями, а саме відзначається Воробець Ярослав, який на 12-й хвилині змусив кіпера «Січеслава» діставати м’яч з сітки. Наступні голи глядачі мусили чекати до кінця першого тайму, де Водяницький Микола оформляє дубль. У другому таймі напруга лише зростала. Гості намагалися відігратися, але отримали собі ще 3 пропущені м’ячі. Аж на 60-й хвилині «Січеславці» забивають гол, але цього було замало. Лунає фінальний свисток, рахунок 6-1 на користь господарів поля!

28.08.2021. 17:00. ст. «Кристал-Арена», с. Губиниха.

«Кристал» (Губиниха) – «Олімп-2» (Кам’янське) 3:1 (1:0)

Голи: Паівачук Артем, 34’, Петрович Ростислав, 57’, Кузнецов Віктор, 81’, — Повод Олександр, 90+2’. (проверь правильность фамилий!!!)

Попередження: Горелов Віталій, 83’, Китриш Дмитро, 84’, — Покотило Данило, 75’, Зазовський Данило, 77’.

Вилучення: Зазовський Данило, 83’.

Домашній стадіон таки допомагає! Підопічні Олексія Деркача приймали гостей з Кам’янського. Останній матч між цими командами пройшов не надто гладко для теперішніх господарів, адже в минулому «Олімп-2» здобув упевнену перемогу з рахунком 4:2 в Дніпрі. Це означає, що у «Кристалівців» є додатковий стимул на цей матч! Перша частина гри пройшла у рівній боротьбі. Гравці намагалися «відчути» своїх візаві та зрозуміти як ліпше діяти. На 34-й хвилині Паівачук Артем таки знаходить ключа від захисту гостей та відкриває рахунок у матчі. Другий тайм проходив куди насиченіше. Гравці «Кристалу» відчутно збільшили пресинг на ворота суперників, що незабаром принесло свої плоди: на 57-й хвилині Петрович Ростислав подвоює перевагу своєї команди, а на 81-й Кузнецов Віктор здавалось ставить крапку у питанні переможця цього матчу, але на 2-ій доданій арбітром хвилині Повод Олександр зменшує відставання. Нажаль для гостей часу вони більше не мали. Лунає свисток, фіксуючий закінчення матчу та перемогу господарів поля.

29.08.2021. 17:00. ст. «ФСК Троїцьке», с. Троїцьке.

«АГРО-КМР-2» (Троїцьке) — «Перше Травня» (Томаківка) 0:7 (0:4)

Голи: Голобородько Євген, 13’, Повалій Владислав, 12′,27’, 76’, 81’, 89’, Гурман Владислав, 44’.

Спекотний вечірній матч видався у селі Троїцьке, де господарі з «АГРО КМР-2» приймали суперників з Томаківки. До початку гри, судячи з останніх матчів команд, можна було сказати, що гравці «Першого Травня» будуть домінувати на футбольному полі, так і вийшло. Одразу від самого свистка почався тиск на «АГРО КМР-2», це переросло в перший забитий гол на 12-й та другий на 27-й  хвилині, відзначився двічі Повалій Віталій. Збільшуючи кількість атак на ворота господарів почали і збільшуватися кількість голів. Станом на завершення першого тайму рахунок зростає до розгромних 0-4 на користь «Першого Травня». До автора першого голу приєднуються Голобородько Євген 13-й, та Гурман Владислав на 44-й хвилинах. Ігровим стилем друга 45-тихвилинка не відрізнялась. Господарі намагалися відбивати чисельні атаки на їх воротарський майданчик, подекуди стараючись створювати власні контратаки. Відзначаємо чудову гру Повалія Владислава, який за другий тайм оформляє в цілому за 90 хвилин 5 забитих голів за цей матч. Слід відмітити особисте виконання кожного гравців з Томаківки. До самих останніх хвилин вони тримали у напрузі всю команду господарів поля, намагаючись витискувати по максимуму з ігрових моментів. Їх суперникам слід побажати пошвидше приходити до тями після такого матчу та готуватися до наступного.

29.08.2021.18:00. ст. «Центральний», смт. Іларіонове.

«ФК Фенікс» (Іларіонове) — «Збірна Миколаївської ОТГ» (Миколаївка) 4:1 (0:1)

Голи: Коцупей Антон, 67’, Черевко Давид, 68’, 88’, Кадильников Валентин, 83’, — Гринько Влад, 29′.

Попередження: Овчаренко Артем, 50′, Романюк Кирило, 79′, Коцупей Антон, 84′, — Крикун Максим, 77′.

Поліпшувати своє становище мусили обидві команди. На відміну від «ФК Фенікс», які у своєму заліку мали один бал, їх суперники поки що були з «порожніми кишенями». Рівна гра проходила у першому таймі. Гравці намагалися контратакувати та захищатися не створюючи коло своїх воріт небезпечних ситуацій, але на 29-й хвилині оборона «ФК Фенікса» дала шпарину і нею своєчасно скористалися гості. Рахунок відкриває Гринько Влад. В такому дусі команди підійшли і до другого тайму, але на цей раз Іларіонівці почували себе більш розкуто, створюючи та, що саме головне, реалізуючи гольові моменти. Черевко Давид оформлює дубль на 68-й та 88-й хвилинах, а також голи Коцупея Антона на 67-й та Кадильникова Валентина наприкінці основного часу виводять господарів поля уперед з рахунком 4:1. Фінальний свисток головного арбітра ознаменує факт того, що «ФК Фенікс» за цей матч заробляє 3 бали у залікову таблицю, а їх суперники мусять показати у наступний раз дещо ліпшу гру, щоб наздоганяти конкурентів.